רואה חשבון לניהול חכם של תשלומי המס

31 ביולי 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מיסים

שכירים רבים באזור הקריות רואים בשירותי רואה חשבון בחיפה כבעל מקצוע שנועד להעניק שירות לעצאמיים ובעלי חברות שונים, אך לא כך הדבר.

רואה חשבון מקצועי מספק שירותים שיכולים להועיל לשכירים רבים באמצעות שתי פעולות עיקריות שיעזרו להם לשלם מיסים מופחתים או להינות מהחזר מיסים מהמדינה.

השירות בתשלומי מיסים מתמקד בשני אופנים:

תכנון מס לשכירים

בעוד עצמאיים רבים, ובעיקר כאלו המגלגלים כספים רבים, ניתפסים בציבור כמי שעושים מהלכים חשבונאיים רבים מראש על מנת לשלם מס מופחת, וזאת על ידי רואי חשבון הצמודים אליהם, דווקא שכירים רבים, גם כאלו שאינם מגלגלים כספים רבים, יכולים להינות מאותו המצב.

תכנון מס לשכירים הינו תכנון מראש בצורה "חכמה" של קבלת תשלומים שונים שמחוייבים במיסים בתום השנה ודחייה של התשלום שלהם לשנה הבאה או הובלה לביטולם במיקרים מסויימים.

מגיעים לכם כספי חופשת מחלה, פרישה, הבראה או בונוס כלשהו? נסו להגיע עם הבוס לדחייה של התשלומים הללו לינואר במקום לדצמבר של אותה השנה. אותו הדבר לגבי כספי ביטוח לאומי שונים במיקרה ואתם עוברים למצב של אבטלה או קבלת דמי לידה וכדומה.

תכנון מראש של תשלומי מיסים עתידיים יכול לחסוך רבות או לדחות תשלומים רבים.

החזרי מס לשכירים

נושא נוסף שרואה חשבון בקריות יכול לעזור בו הוא החזרי מס לשכירים על בסיס פרמטרים הקבועים בחוק ורבים אינם מודעים אליהם.

שכירים יכולים לקבל החזר מס בסוף כל שנה אזרחית אם הם עונים לקריטריונים דוגמת: ילד מוגבל הלומד במוסד מיוחד, עבודה ביותר ממקום אחד ללא תיאום מס, תשלום של דמי מזונות, אבטלה במהלך שנת המס, מגורים ביישוב ספר ועוד.

על מנת לקבל החזרי מס לשכירים, יש להביא אל רואה חשבון המתמחה בכך את כל הניירת הרלוונטית, בעיקר טפסי 106 של השנים האחרונות בליווי מסמכים המאפשרים זיכויים במס. כל אלו יישלחו אל מס הכנסה בצורה מסודרת ויש סבירות גבוהה שתוכלו להינות מהחזר מס של אלפי שקלים או אפילו יותר מכך.

סגור לתגובות על רואה חשבון לניהול חכם של תשלומי המס

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן