כיצד מקליטים ותמלול דיגיטליים עוזרים למנהלי פרויקטים לחסוך זמן ולכסות את הבסיסים שלהם

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

מקליטים דיגיטליים הם מתנה משמים לאנשים עסוקים ויצירתיים במשרד, מפנים אינספור שעות מזמנם, ומהווים גורם מפתח בשיפור היעילות הכוללת בעולם העסקים כיום. תמלול הקלטות

לדוגמה, ג'ניפר היא מנהלת חשבונות בכירה ומנהלת פרויקטים שעובדת בחברת גיוס כספים חזקה באזור המטרו וושינגטון די.סי. חברה זו משרתת פקידי ממשל גבוהים וידוענים פוליטיים ו/או דתיים ואת היסודות והמטרות הפוליטיות שלהם, כולל עבור פרויקט שנערך לאחרונה של בנייה מחדש ושיפוץ הר ורנון של ג'ורג' וושינגטון.

ג'ניפר קובעת פגישות שמנערות מטרות ורעיונות יצירתיים, ואז רואה את אלה מועברים לתוכנית פעולה קוהרנטית. היא עושה זאת ללא עזרה של סייעת אדמיניסטרטיבית, עושה חלק גדול מעבודתה מהבית, עובדת במשרה חלקית 25 שעות בשבוע, ותוך כדי טיפול בשני ילדים בגיל הגן. היא מסתמכת על גאדג'טים הייטק כמו האייפון והרשמקול הדיגיטלי שלה כדי לגרום לזה לקרות.

ג'ניפר עובדת למעשה עם טכנולוגיה "ישנה יותר", לאחר שרכשה מקליט דיגיטלי של Olympus DMI בסביבות 100 דולר לפני חמש שנים, והמקליטים החדשים עושים עבודה טובה עוד יותר (Samson Zoom H2, למשל, יפיק הקלטות באיכות שידור). היא קנתה עבורו כרטיס זיכרון נוסף והרימה מיקרופון נוסף ב-Radio Shack, ומשתמשת בגאדג'ט הקטן בעוצמה כדי לטפל באחריות הרבות שלה בצורה חלקה ויעילה.

היא מושכת את המקליט הדיגיטלי והמיקרופון שלה מהארנק למקומם באמצע שולחן הישיבות כדי להקליט פגישות ראשוניות עם לקוחות, ובהמשך, פגישות צוות עם צלמי וידאו ומתכננים יצירתיים (בדרך כלל 12 אנשים יושבים סביב שולחן ישיבות), וכן ואז שולחת את קבצי האודיו בדוא"ל לתמלול המהימן שלה (זה אני!) לביצוע מהיר.

פרטי גיוס הכספים שנרשמו בפגישות זוכים לתעדוף ומאורגנים להשלמה בתמליל שנשלח לאחר מכן בדואר אלקטרוני לכל הצדדים הנוגעים בדבר. כך ששום דבר אינו מתעלם או מובן לא נכון, מכיוון שמספר עצום של יעדי משנה יצירתיים ומורכבים מתערבבים בתוכנית כוללת של השלמה, מבלי שג'ניפר תצטרך לבלות זמן רב בטלפון בשיחות מעקב, כי הפרטים שנרשמו בפגישה הם הכל בתמליל. אין בלבול או ספק לגבי פרטים או מועדים, וכל חבר צוות ברור מצידו בהרכבת התמונה הגדולה. חזון הלקוח ומפרטי המשימה נלכדים גם בפגישות הראשונות, הסכמים נרשמים בבירור.

תקשורת טובה היא המפתח להימנעות מאי הבנות, כמו שאומרים, והימנעות מאי הבנות היא הדרך לעשות דברים כמו שצריך ולבצע אותם מהר.

הבוסית של ג'ניפר מקבלת מחמאות מלקוחות מרוצים על הדרך שבה היא שומרת על דברים מתנהלים בצורה חלקה תוך אינטראקציה רגועה וידידותית עם לקוחות וחברי צוות, עד לראות אוכל ושתייה מושלמים מסופקים במהלך הפגישות המשמחות שהיא מארגנת. תמלול בזמן אמת

בתור התמלול הקבוע שלה במיקור חוץ, אני מכיר את הפגישות של ג'ניפר, מכיר את הקולות של דוברי תעודת זהות, ויכול לתפוס ולתמצת במדויק את מה שחשוב, תוך דילוג על הנעימות. פעמים אחרות, כאשר יש צורך בתמלילים של סרטונים לעריכה, אני מחליף הילוך ונותן תמלול מילה במילה. ג'ניפר התאמצה למצוא אותי. היא רצתה מישהו נגיש לעבוד איתו אחד על אחד, ואני, אכן, זה שתמיד עונה לטלפון, אני זמין 24/7, ואני מסובב את התמלילים תוך שעות מרגע קבלתם, אז אני לתת לה את השירות שהיא צריכה ורוצה.

מצדי, אני חייב לומר שב-30 השנים שבהן התפרנסתי בעסקי הדיווח/תמלול, מצאתי שמקלטים דיגיטליים הם הגשמת חלום. לא עוד משלוחים מושהים של קלטות אודיו בחתך מועדים, לא עוד קלטות חוששות ומעומעמות. במקום זאת, לקוחות מעבירים את קבצי האודיו שלהם למחשב השולחני שלי בקבצי אודיו חדים וברורים, שתענוג לתמלול וניתן לסובב אותם קרוב לזמן אמת, במיוחד פגישות שבהן אני יכול לדלג על הנעימות ולחתוך למרדף.

לפני המהפכה הדיגיטלית, הקלטת פגישות דרשה הקמת מספר מיקרופונים, מיקסר, והסתפקות בהקלטות נחותות בקלטות היסיות שנשברו או אזלו או לא התהפכו בזמן. וכמובן מכיוון שההקלטות לא היו דיגיטליות, נדרשו מתמללים (יקרים) בתוך הבית, או משלוח קלטות באמצעות שליח או דואר חלזונות לתמלול מחוץ למקור, כלומר זמן אספקה ​​איטי יותר ותוספת הוצאות.

אבל היום, גאדג'ט מקליט דיגיטלי קטן זה יאפשר לכל משרד להספיק יותר בפחות זמן ובפחות כסף. מקליטים דיגיטליים הם פשוט על הכלי השימושי ביותר בארסנל התקדמות ההייטק לשיפור יעילות המשרד, ממש שם עם מכשירי הטלפון והפקס. המחיר כל כך ירד עבור הגאדג'טים האלה, שאין יותר סיבה שלכל משרד לא יהיה מקליט דיגיטלי (או שניים או שלושה).

סגור לתגובות על כיצד מקליטים ותמלול דיגיטליים עוזרים למנהלי פרויקטים לחסוך זמן ולכסות את הבסיסים שלהם

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן