כתוב ספר הדרכה – כתיבה על ידי שימוש מחדש בתוכן קיים – למה כדאי לך

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

גלן פורד
אם אתה עוסק בשיווק באינטרנט, הידוע גם בתור כתיבת ספרי הדרכה, אז קיבלת את העצה לכתוב את ספר ההוראות שלך על ידי שימוש חוזר בחומרים אחרים. זו העצה שכולם נותנים… וזו יכולה להיות דרך טובה ליצור מוצר. תמלול מסמכים

כאשר מיושם על כתיבת ספרי הדרכה, ייעוד מחדש פירושו בדרך כלל לתמלל מוצר מידע קיים – למשל הקלטת סמינר, סמינר מקוון או פודקאסט – לספר. אתה מעתיק את הצלילים על נייר ואז מנקה את התוצאה. אתה יכול אפילו להשתמש במחשב כדי לבצע את התמלול! קלי קלות. או כך לפחות אומרים.

ישנם מספר יתרונות גדולים לשימוש בתמלול לכתיבת הטיוטה הראשונה של ספר ההדרכה שלך.

בדרך כלל תעשה זאת באמצעות תוכן שכבר יצרת. מוצר המידע עשוי להיות ראיון מוקלט. או שזה יכול להיות סמינר מקוון. או שזה עשוי להיות סמינר בצורת וידאו או פודקאסט. אבל זה כבר נוצר וכבר השקעת את המאמץ ליצור אותו.

עלות התמלול הראשוני יכולה להיות די זולה. ניתן לתמלל קורס של יומיים בסביבות $1300. העריכה תעלה עוד 1800$. זה עדיין מסתכם בפחות ממחצית ממה שיעלה לשכור סופר רפאים שיכתוב את ספר ההדרכה שלך. ואם המבנה סביר אולי אפילו כדאי לא לטרוח לשכתב אותו.

ניקח דוגמה — נניח שאתה יוצר חוברת עבודה עבור הקורס. מעקב אחר מבנה הקורס יכול להיות יתרון. זה מאפשר לתלמיד שלך לעקוב אחר קורס הווידאו או האודיו. אם לאחר מכן תיקח ותוסיף חומרי תרגול בנקודות המתאימות, תיצור כלי למידה רב עוצמה. תמלול משפטי מחיר

וזכור, רוב האנשים לומדים בראש ובראשונה על ידי עשייה ואחר כך על ידי ראייה ופחות מכל על ידי שמיעה. חוברת עבודה שהופקה בזול יכולה להפוך מצגת אודיו לקורס אימון חזותי.

תמלול יכול להיות דרך חזקה מאוד עבורך לכתוב ספר הדרכה. זה יכול לספק לך מוצר נוסף שיכלול כבונוס. זה יכול לספק כלי אימון רב עוצמה. וזה יכול להיות זול יותר מלכתוב מאפס. זו בהחלט טכניקה שאתה צריך לכלול בשקית הטריקים שלך לכתיבת ספרי הדרכה.

סגור לתגובות על כתוב ספר הדרכה – כתיבה על ידי שימוש מחדש בתוכן קיים – למה כדאי לך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן