כתוב ספר הדרכה – כתיבה על ידי שימוש מחדש בתוכן קיים – מדוע לא כדאי לך

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

גלן פורד
אם אתה עוסק בשיווק באינטרנט, הידוע גם בתור כתיבת ספרי הדרכה, אז קיבלת את העצה לכתוב את ספר ההוראות שלך על ידי שימוש חוזר בחומרים אחרים. זו העצה שכולם נותנים… והיא שגויה. תמלול לעורכי דין

כאשר מיושם על כתיבת ספרי הדרכה, ייעוד מחדש פירושו בדרך כלל לתמלל מוצר מידע קיים – למשל הקלטת סמינר, סמינר מקוון או פודקאסט – לספר. אתה מעתיק את הצלילים על נייר ואז מנקה את התוצאה. אתה יכול אפילו להשתמש במחשב כדי לבצע את התמלול! קלי קלות. או כך לפחות אומרים.

יש הרבה חסרונות לכתיבת ספרי הדרכה על ידי תמלול שלהם.

המבנה המשמש בעת כתיבת ספר הדרכה שונה מזה של קורס. מספר הנקודות שאתה יכול להעלות לכל פרק אינו זהה למספר הנקודות בשקופית של PowerPoint או אפילו למספר בזמן מסודר של שעה וחצי. כדי להחמיר את המצב, כאשר אנו מדברים, אנו נוהגים לעתים קרובות ללכת על משיקים. בגדר הסביר, זה צפוי ומקובל. עבור סופר ללכת על משיק זו דרך מסוימת לאבד את הקורא שלך.

הבעיה השנייה היא שלרוב נדרש יותר מאמץ ליצור קורס מאשר לכתוב ספר הדרכה באורך שווה ערך. ספר באורך רגיל, לא ספר אלקטרוני, ייקח בערך יומיים ללמד בפורמט הרצאה. היומיים האלה ייקח לך לפחות שבוע להתכונן. כתיבת ספר שווה ערך ייקח כ-24 שעות או פחות. עם זאת, אם כבר השקעת את המאמץ, זה באמת לא משנה. ואם תוציא את המאמץ, ייתכן שיהיה לך מוצר מידע שני. תמלול לשעה

חיסרון נוסף לתמלול הוא שעלול להיות יקר לעבד מחדש את כתיבת המדריך. כפי שדיברנו, המבנה של עבודה כתובה ועבודה מוצגת שונה. החלקה והסרה של הבדלים אלה היא מקרה של עריכה מבנית — העריכה היקרה ביותר שאתה יכול לעשות. למעשה, הסרת עריכה מבנית היא אחת הסיבות לכך שמערכת הכתיבה של LearningCreators מסוגלת לעזור לך לכתוב ספרי הדרכה תוך פחות מ-24 שעות.

ואפילו עם עריכה מבנית, התוצאה עדיין תיראה כמו חוברת עבודה. וזה בסדר; אם זה מה שאתה רוצה. עם זאת, אם אתה מחפש ספר לבניית מוניטין גבוה, חוברת עבודה לא תעשה את זה.

סגור לתגובות על כתוב ספר הדרכה – כתיבה על ידי שימוש מחדש בתוכן קיים – מדוע לא כדאי לך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן