דעותיו של מקורב על עבודה מהבית של תעתיק רפואי – זו מציאות

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

נכון שיש עבודות מהנות בחוץ, ויש גם כאלה שלא כל כך מהנות. ובכן, אנחנו לא מתכוונים לדבר על אלה שאינם מהנים כי אתה כנראה מכיר אותם יותר מדי כפי שהם. במקום זאת, אנו הולכים לדבר על עבודות תמלול וכיצד הן יכולות להקל על חייך. תמלול רפואי נחשב לתפקיד פופולרי מכיוון שהוא נעשה בדרך כלל בבית. תמלול שיחות טלפון

רוב האנשים נמשכים לקריירה זו מכיוון שזוהי קריירה רפואית מקצועית, בדיוק כמו אחיות, מנתחים, רופאים, תפקידי פקידות רפואיים, מנהלי וכו'. התפקידים שמבצע תמלול הם קריטיים ביותר לתחום הרפואי כולו. האם ידעת שללא מתמללים רפואיים לא יהיה דו"ח רפואי ולכן אין דרך לדעת מה לא בסדר עם המטופל, אילו תרופות נוטלות כעת, היסטוריה רפואית בעבר, כל הרופאים הקודמים שנראו למצב וכו'? עבודת תמלול משרתת מטרה חשובה מאוד בתחום הרפואי.

למרבה המזל, עבודות תמלול יכולות להתבצע בכל מקום – במשרד הרפואי, בבית, בחצר האחורית שלך, או בכל מקום אחר שתרצה! כל אחד יכול להיות מתמלל רפואי. בתור מישהו שעושה עבודת תמלול רפואית בבית, אתה יכול להגדיר את שעות העבודה שלך בעצמך. את רוב הדוחות הרפואיים אין צורך להגיש באותו היום. בדרך כלל יש לך בערך יומיים או שלושה להקליד את הדוח, מה שמקל על תמלול מתי שנוח. אם אתה רוצה לבלות זמן נוסף עם הילדים שלך בבוקר לפני תחילת העבודה, זה לגמרי תלוי בך. אנשים אוהבים לעבוד בבית כי הם לא מרגישים ממהרים או לחוצים. אין בוס לענות לו, והעבודה סובבת סביבם, לא להיפך.

כמובן, כמו בכל מקצועות הרפואה האחרים, אתה חייב להיות בעל השכלה. במקרה של עבודות תמלול, הסמכה מומלצת מאוד. בטח, יש שם תפקידים שלא דורשים ממך תעודה, והן משרות נהדרות. החיסרון היחיד הוא ששכר התמלול הרפואי נמוך ולרוב אף פעם לא עולה. אם לא אכפת לך להרוויח יותר מ-$80.00 עד $100.00 לשבוע, אז סוג המשרות הזה אמור לעשות אותך מאושר. עם זאת, עבודות תמלול מקצועיות אמיתיות משלמות הרבה יותר מזה – נסה בסביבות $400.00 עד $1,000.00 או יותר בשבוע! הצלחתך בתמלול רפואי תלויה במהירות ובדייקנות הדוחות שלך מוקלדים ומושלמים.

השגת תעודת עבודת התמלול שלך צריכה לקחת לא יותר משנתיים, אבל יכולה לקחת הרבה פחות זמן מזה אם תבחר להשתתף בתוכנית מקוונת מזורזת או בקצב עצמי. Andrews, Career Step, M-tec, Everett, Allied Medical School ו-CanScribe הן רק חלק מהתוכניות המוסמכות שיש לקחת בחשבון. אתה יכול למצוא את כל המידע על תוכניות הכשרה מוסמכות ב-ahdionline.org. פשוט כנסו לאתר והסתכלו תחת הכרטיסייה "חינוך/הכשרה", רדו למטה אל "הכשרה", ואז לחצו על "תוכניות חינוך לתמלול רפואי מאושרות". תמלול אודיו טקסט טלפון

רוב בתי הספר המוסמכים להכשרה מסייעים לעזור לך להשיג עבודות תמלול. אם לא תקבל עזרה, תצטרך למצוא עבודה בעצמך. אולי זה לא יהיה קשה, במיוחד מכיוון שאתה מקבל את התעודה שלך ממתקן הדרכה מקוון מוסמך.

כל מי שמאורגן ויש לו אזור עבודה נקי ושקט בבית בו הוא יכול להתמקד ולהתרכז יכול להגיע להצלחה בעבודות תמלול. אם יש לכם ילדים, הקפידו להעסיק אותם בזמן שאתם מנסים להתמקד. טיפ טוב לאמהות הוא לחלק את יום העבודה שלהן למקטעים של שעתיים. לדוגמה, אם יש לכם תינוקות, פעוטות או ילדים קטנים שנשארים בבית רוב היום, דרך יעילה להשלים את העבודה ולשים לב לילדיכם היא לקום ולסדר ארוחת בוקר לעצמכם ולילדים (אתם תזדקק לתזונה הזו כדי להתמקד!), ותשקיע בערך 20 עד 30 דקות כדי להכין את עצמך נפשית ליום.

לאחר מכן, תצטרכו להעסיק את ילדיכם בסרט או משהו אחר כדי להעסיק אותם לפחות שעתיים בזמן שתתמקדו בעבודת התמלול שלכם. לאחר כשעתיים, שבו עם הילדים במשך שעה בערך, אכלו ארוחת צהריים, צפו בתוכנית טלוויזיה, תתעסקו בעבודות הבית וכו', ואז תחזרו לעבודה! עם הזמן, תגלו שביצוע עבודות תמלול מהבית היא הרפתקה גדולה מכיוון שיש לכם הזדמנות להתאים את לוח הזמנים שלכם ולהפוך כל יום ליום חדש ומרגש שתוכלו לצפות לו.

סגור לתגובות על דעותיו של מקורב על עבודה מהבית של תעתיק רפואי – זו מציאות

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן