תוכנת תמלול זיהוי קול – היכולות שלה

19 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

תוכנת זיהוי קול עשתה כברת דרך. לכל מי שהתנסה בשימוש בכמה מהאיטרציות המוקדמות יותר של טכנולוגיה זו, היה קשה להשתמש והיה מלא בשגיאות כשסיפקת קלט דיבור. כעת תוכנת תמלול זיהוי קול הפכה מדויקת להפליא ובתנאי שאנשים מדברים ברור ואין להם מבטא כבד, שיעור השגיאות נשמר נמוך מאוד. תמלול הקלטות מחיר

מעבר לעובדה שיחס השגיאות לדיבור רגיל שנמצא בשימוש יומיומי הצטמצם, זה היה אתגר עבור תוכנת תמלול זיהוי קול לזהות נכונה את המספר העצום של מונחים רפואיים הנמצאים בשימוש בתעשייה. אם תפסיק לשקול את כל השמות השונים של מכשירים, ציוד, מונחים אנטומיים, פרוצדורות הן תרופות שמישהו עשוי להשתמש בהן בעת ​​הזנת מידע לתיק של מטופל, קל לראות שהתוכנה חייבת להיות חזקה מאוד. מעבר לעובדה שהטרמינולוגיה הרפואית הנהוגה כיום היא כה גדולה בהתחשב במספר המונחים המשמשים, היא משתנה על בסיס קבוע וכל הזמן מוצגים מונחים חדשים.

ניתן לעדכן פלטפורמות תוכנה לתמלול זיהוי קול מתוחכמות יותר תוך כדי שינוי בטרמינולוגיה רפואית. לא רק שהמתמלל הרפואי יהיה מודע למונחים חדשים שבהם נעשה שימוש, אלא שזה חוסך הרבה מאוד זמן ותסכול אם התוכנה יכולה לעשות זאת גם כן.

תוכנת תמלול זיהוי קול השתנתה גם מבחינת הממשק שבו משתמשים מתמללים רפואיים. הפעולות הפשוטות של מעבד תמלילים אינן באמת מספיקות כדי להתמודד עם סוג זה של נפח ואופי חוזר של העבודה שעל המתמללים הרפואיים לעשות. התוכנה חייבת לכלול מגוון קיצורי מקלדת הניתנים להתאמה אישית שיכולים לאפשר לתמלול לשנות את אופן הפעולה בהתאם לצרכיו. כמו כן, עליו להציע בקלות אפשרויות תיקון כאשר מילה שגויה מתומללת. אין מרווח טעות בכל הנוגע לתמלול רפואי ויש לתמלל את קבצי הדיבור המוגשים מילה במילה.

זמינות כעת פלטפורמות תוכנות תמלול מלאות שיטפלו כמעט בכל היבט של העסק של חברת תמלול רפואי. הם יחלקו ביעילות עבודה לתמלולים רפואיים. לא רק שהם מסוגלים להתמודד עם זרימת עבודה אוטומטית, אלא שהם יכולים להיות מותאמים גם כאשר מגיעים פרויקטים הדורשים טיפול עדיפות. המערכות המתקדמות ביותר יטפלו גם בדברים כמו שכר ויכולות לשפר משמעותית את השורה התחתונה של חברות התמלול על ידי יעילות התהליכים הללו. תמלול אודיו טקסט

עד כמה שהיא מסוגלת, תוכנת תמלול זיהוי קול לא עשויה להחליף את תפקידו של מתמלל רפואי. מה שהיא תמשיך לעשות זה להפוך את המתמללים האלה ליעילים יותר וסביר להניח שישפרו את שימור העובדים על ידי הקלה על עבודתם. זה דבר שעלול להשפיע קשות על הוצאות החברה ולכן על בריאותה הכלכלית. לפיכך, נראה שתוכנת תמלול זיהוי קול יכולה לעשות הרבה יותר מאשר פשוט להמיר דיבור לטקסט. זה יכול ליצור או לשבור עסק.

תוכנת תמלול זיהוי קול הפכה את תעשיית התמלול הרפואי ליותר פרודוקטיבי. כעת ניתן להעביר דוחות בצורה מדויקת יותר ובפחות זמן. למד עוד על מה התוכנה הטובה ביותר לתמלול זיהוי קול יכולה לעשות.

סגור לתגובות על תוכנת תמלול זיהוי קול – היכולות שלה

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן