דוושת רגל דיקטפון – המכשיר הטוב ביותר ללא ידיים שנוצר אי פעם

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

דוושת כף הרגל הדיקטפון פותחה מתוך צורך ביעילות במשרד. הצורך הובחן בגלל תסכולם של עובדי המשרד שהתבקשו לתמלל הכתבה מהקלטה. עצירה והתנעה מתמדת של המכונה בתוספת הקלדת המילים שנשמעו מובילות לטעויות רבות. זה גם היה תהליך שלוקח זמן רב. תמלול הקלטות לבית משפט

כמו רוב אנשי העסקים המצליחים, הם סוג של אנשים שומר מצוות. אחד האנשים האלה זכר שראה קרוב משפחה משתמש במכונת תפירה. המכונה נשלטה על ידי דוושה כך שהידיים יכלו להיות חופשיות לעבוד על הבד ולחבר שתי חתיכות בד יחד.

טכנולוגיה זו הותאמה מאז הן לשימוש בתעתיק והן להכתבה. כעת, אם ברצונך להכין הכתבה תוך כדי קריאת קבצים או דוחות, הידיים שלך חופשיות לעשות זאת. אותו דבר עם תמלול תכתיבים עבור מתמללים בפעולת ידיים חופשית זו. תמלול משפטי

עם כניסת עידן המחשבים והטכנולוגיה הדיגיטלית, שודרגה דוושת העמדה הפשוטה. במקום שיש רק אפשרות של הפסקה או הפעלה, יש כעת עוד שתי פונקציות נוספות. לדוושת כף הרגל המודרנית יש כעת פונקציות אחורה והילוך קדימה. זה איפשר התקדמות נוספת בתחום היעילות של מתמללים והדוחות שהם משלימים.

אם אתם מחפשים שיטה חופשית באמצעות ידיים להכתיב את ההודעות שלכם או דרך להשמיע אותן מבלי לגעת במקליט, דוושת הרגל הדיקטפון המודרנית היא המכשיר בשבילכם.

סגור לתגובות על דוושת רגל דיקטפון – המכשיר הטוב ביותר ללא ידיים שנוצר אי פעם

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן