תוכנת זיהוי דיבור משנה את תעשיית התמלול

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

האמת היא שתוכנת זיהוי דיבור שינתה את תעשיית התמלול כבר לא מעט זמן. מה שממשיך להשתנות הוא היכולת המדהימה של תוכנה זו להתאים ולטפל בכל ההיבטים השונים של עסקי התמלול הרפואי. תוכנות אלה פותחו למעשה עבור דברים אחרים, אבל אולי הייתה לה את ההשפעה הגדולה ביותר על תעשיית התמלול הרפואי. הליבה של העסק הזה היא לקחת דיבור ולהמיר אותו לקובץ טקסט כך שיוכל לשמש רופאים אחרים ואנשי מקצוע רפואיים. תמלול טקסט

בשנים הראשונות, תוכנת זיהוי דיבור תאפשר לתמלול רפואי לקחת סוג של הקלטת אודיו ולהמיר אותה לטקסט. הרבה השתנה מאז אותם זמנים; סביר להניח שהמתמלל הרפואי יעבוד בחברה שיש לה סוג כזה של תוכנות כחלק מפלטפורמה שלמה שתבצע עבורם את התמלול. אלה שעובדים בחברה שיש לה את פלטפורמת התוכנה העדכנית ביותר לא יבצעו את זיהוי הדיבור בעצמם.

ישנם מספר אתגרים בפיתוח תוכנת זיהוי דיבור שיכולה לעבוד ביעילות בתעשייה הרפואית. ישנם מספר מונחים המשמשים למחלות, תרופות או פרוצדורות הספציפיות לתעשיית הרפואה וקשה לתוכנה להבדיל. סוג התוכנה המשמש לתמלול רפואי חייב להיות חזק הרבה יותר ממה שישמש להכתבה רגילה.

קושי נוסף שתהיה לתוכנת זיהוי דיבור רגילה הוא שבדרך כלל היא דורשת מהמשתמש להכניס סימני פיסוק והפסקות משפטים. אם זה היה המצב, המתמלל הרפואי יישאר עם קובץ שיהיה קשה מאוד לקריאה וידרוש לא מעט התערבות ידנית. תמלול טלפון

במקום זאת, תוכנה מודרנית מגיעה כחלק מפלטפורמת תמלול שתאפשר עריכה ותיקון קלים של מסמכים שנמסרו למתמלל. כאשר התוכנה תבצע עבורם את התמלול ותמסור מסמך שקרוב למוצר מוגמר, רוב זמנם של המתמללים יוקדש לעיון במסמך זה ולביצוע השינויים הנדרשים. אם יש להם תוכנת זיהוי דיבור שמקלה עליהם לבצע את השינויים הללו ובעלת אוצר המילים המלא הנדרש, זה יגדיל את הפרודוקטיביות שלהם באופן משמעותי.

חלק מהאנשים עשויים לתהות אם תוכנות אלה יתפסו פעם את מקומם של מתמללים רפואיים. זהו תרחיש שקשה לדמיין, שכן לא משנה עד כמה הוא מתקדם, הקושי טמון בעובדה שדיבור אנושי שנמסר למערכת הוא לעתים קרובות הפגום. אנשים עשויים להשתמש בהתכווצויות, בדיבור או עם מבטאים קשים שקשה לתכנת בתוכנה.

השינוי שתוכנת זיהוי דיבור מסוג זה מביאה והפלטפורמות שבהן היא שוכנת קשורים יותר לפרודוקטיביות של מתמללים רפואיים בודדים. הם תמיד יהיו נחוצים, וחברות תמלול רפואי פשוט צריכות להפוך אותם ליותר פרודוקטיביים על ידי מתן כלים שהם יכולים להשתמש בהם בקלות.

סגור לתגובות על תוכנת זיהוי דיבור משנה את תעשיית התמלול

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.