טיפים לשימוש במאמרים כדי לבנות את הרשימה שלך

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת ברנדט דויל
כתיבת מאמרים רלוונטיים לקהל היעד שלך היא דרך מצוינת לבנות את הרשימה שלך. על ידי מתן תוכן ללקוחות פוטנציאליים שהם יכולים להשתמש בהם, תיתן להם סיבה לבקר בדף ההרשמה שלך. להלן שלושה טיפים לשימוש יעיל במאמרים לבניית הרשימה שלך. תמלול והקלטה

טיפ מס' 1: תחילה סקר את קהל היעד שלך

מיזוג הצרכים והרצונות של קהל היעד שלך בכותרות המאמרים שלך יבטיח שמה שאתה כותב רלוונטי. הקדישו זמן כדי לגלות מה הם באמת רוצים לדעת, איזה סוג של מידע אתם יכולים להציע שיגרום להם לפנות אליכם לעוד.

דרך יעילה לגלות מה הם רוצים היא סקר, ויש כמה כלים מצוינים זמינים. שני כלים פופולריים וקלים לשימוש הם AskDatabase.com ו-SurveyMonkey.com. שאל את האנשים בקהל היעד שלך באילו נושאים הם מתמודדים, ולאחר מכן התאימו את הכותרות והתכנים שלכם בהתאם.

טיפ מס' 2: צור את המאמר שלך

בזמן שאתה כותב את המאמרים שלך השתמש במילות מפתח ובתוכן שידרשו את תשומת הלב של קהל היעד שלך. חלקנו נהנים לכתוב מאמרים משלנו, אבל אם לא, עדיין תוכל ליצור תוכן מעולה. קנה מקליט דיגיטלי והקלט את עצמך עונה על השאלות שקהל היעד שלך שואל. תמלול חקירות משטרה

אתה יכול גם להקליט את עצמך בכל פעם שאתה נותן הרצאה לקבוצה. לאחר שתבצע כמה הקלטות, שכור מתמלל כדי לתמלל את האודיו שלך. בשלב זה, אתה יכול לערוך את התמליל למאמרים נפרדים בעצמך, או לשכור עורך עותקים שייצור עבורך את המאמרים. על ידי הקלטת עצמך ואז עורך עותקים טוב ייצור מאמרים מהתמלילים שלך, סביר יותר שתעמוד בדרישות העורכים במדריכי מאמרים.

טיפ מס' 3: שלח את המאמרים שלך

ברגע שיש לך מאמרים מוכנים להגשה לאתרי מאמרים, נצל את שירותי הגשת מאמרים כדי לעשות זאת עבורך במהירות ובקלות. הגשת מאמרים בעצמך גוזלת זמן ומסיחה את דעתך מלעשות דברים שרק אתה יכול לעשות עבור העסק שלך. הקפד לספק קישור חזרה לדף ההרשמה שלך. כאשר אנשים קוראים את המאמרים שלך, הם צריכים להיות מופנים בחזרה לאתר שלך.

שים את אסטרטגיית המאמר שלך בתנועה. כתיבה והגשה של מאמרים כתובים היטב מלאים בתוכן שימושי הרלוונטי לקהל היעד שלך היא דרך יעילה לבנות את הרשימה שלך. יצירה ושליחה עקבית של מאמרים לא תבנה את הרשימה שלך בן לילה, אבל מאמרים מעולים בהחלט יכולים להוביל תנועה לדף ההרשמה שלך. אם לא ניסיתם לשלוח מאמרים, הגיע הזמן להוסיף אותו לאסטרטגיית השיווק הכוללת שלכם.

סגור לתגובות על טיפים לשימוש במאמרים כדי לבנות את הרשימה שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן