רישומי בריאות רפואיים אלקטרוניים

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

כאשר רופא או מומחה רפואי מבקרים מטופל, הרופא יוצר תיעוד רפואי של הביקור על ידי הכתבת המידע החשוב על המצב והמוות הנוגע לביקור המטופל. הרופא מקליט את המידע בפורמט שמע ושולח את הקבצים לספקי שירותי התמלול הרפואי. תמלול באנגלית

מתמלל רפואי או (MT) הוא אדם שמתמלל את המידע הרפואי, כלומר שינוי דוחות רשומות בפורמט שמע לפורמט כתוב. הוא או היא עושים זאת על ידי שמיעת רשומות השמע והקלדתן ברשומות רפואיות אלקטרוניות במערכת ממוחשבת.

הרופאים או המומחים הרפואיים צריכים ליצור את הרשומות הרפואיות על ידי הכתבה איטית וברורה כך שרשומות האודיו הברורות יסייעו לתמלולים לתמלל את המידע הרפואי בצורה מדויקת ומהירה. ל-MTs צריך להיות טרמינולוגיה רפואית טובה כדי להבין טוב יותר את הדוחות הרפואיים שנוצרו על ידי הרופאים. תמלול בעברית

בהתחשב בעבודות התמלול הרפואי, ל-MTs יש כעת עבודה כל עוד אנשים חולים, נפצעים או מבקרים אנשי מקצוע בתחום הבריאות מכל סיבה שהיא. יש הרבה מוסדות ובתי חולים המספקים קורסי תמלול וגם מספקים מקומות עבודה. אז זה מקצוע שבו אנשים שמתעניינים ובעלי טרמינולוגיה רפואית טובה יכולים לקבל עבודה לחיים טובים יותר.

ישנן חברות רבות של תמלול רפואי שזקוקים לתמלול רפואי מקצועי ומבקשות להעסיק אותם. חברות מסוימות מציעות עבודה מהבית, זה גם יעזור לאשת הבית לחסוך זמן וכסף בזמן נסיעות ויכולות לעבוד יותר בזמן הנסיעה וגם לטפל בעבודות בית.

סגור לתגובות על רישומי בריאות רפואיים אלקטרוניים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן