כל הדרכים להגיע אל שדה התעופה בן גוריון בשלום

24 ביולי 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב

אין כל ספק שלא כל יום אנחנו טסים לחו"ל ורגע לפני העליה למטוס, צריכים להגיע אל שדה התעופה בן גוריון.
כיום, קיימות מספר דרכים להגיע אל שדה התעופה בן גוריון, הנה המומלצות ביותר:

  • מונית לנתב"ג – אין ספק שהזמנת מונית לנתב"ג היא הדרך הקלה, המהירה והנוחה ביותר עבור רוב הנופשים בחו"ל.
  • רכבת ישראל – רכבת ישראל מאפשרת לנסוע עד לנתב"ג בצורה מהירה יחסית כמעט מכל מקום בארץ. החיסרון המשמעותי הוא שרכבת ישראל לא פועלת בחגים ובשבתות ולכן נופשים שירצו להגיע לנתב"ג יאלצו לבחור באופציה אחרת.
  • מוניות שירות לנתב"ג – מוניות שירות לנתב"ג הן פופולריות במיוחד באיזורים מרוחקים (חיפה בצפון ודרום לבאר שבע). מוניות אלה מאפשרות לך לנסוע בעלות נמוכה אך זמן ההגעה הוא לא ברור ולכן הנוסע יאלץ לצאת מוקדם מאוד ויתכן שיצטרך להמתין במהלך הנסיעה לנוסעים נוספים או בשדה התעופה לטיסה.
  • רכב פרטי / חברים – דרך נוספת היא באמצעות הרכב הפרטי, חבר או בן משפחה שיעשה את הנסיעה הלוך וחזור מן שדה התעופה. במידה ואתה לוקח את הרכב הפרטי חשוב לזכור כי עלות החניה בנתב"ג היא יקרה מאוד ולכן יתכן שהנסיעה לא תהיה כלכלית. כמו כן, חבר או בן משפחה יאלץ להשקיע בדלק רב ופחת אשר לעיתים הופכת את הנסיעה ליקרה יותר מהחלופות האחרות.

לסיכום, לא כל יום טסים לחו"ל ולכן מומלץ לקחת מונית לנתב"ג אשר תביא אותך בצורה מהירה, נוחה וקלה לחופשה הפרטית או המשפחתית. מומלץ לבצע השוואת מחירי מוניות לנתב"ג בשביל לבדוק כי אתה משלם את המחיר הזול ביותר לנסיעה זו.

סגור לתגובות על כל הדרכים להגיע אל שדה התעופה בן גוריון בשלום

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 84 מאמרים.

.