סודות גיטרה מובילה – 7 דרכים לשפר את סולו הגיטרה שלך

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב- Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert נתן מקדונלד
הרבה חבר'ה שמנגנים בגיטרה מובילה לומדים איך לנגן בגיטרה על ידי העתקת סולואים של גיטריסטים מובילים אחרים, וזה בסדר גמור וטוב. עם זאת, יש כמה שיטות שבהן אתה יכול להשתמש כדי לשפר את סולו הגיטרה המוביל שלך, שלא ממש היית מצפה להן, אבל הן מועילות ביותר בעזרה לך להיתקל מנוסה יותר מאשר אם היית פשוט דבק בשגרה הרגילה, למשל, ריצה על גיטרה סולמות ולימוד סולו גיטרה מפורסמים. תמלול באנגלית

שיטה 1 – למד לפי אוזן

אחד הדברים היעילים ביותר שעשיתי אי פעם כנגן גיטרה הוא לתמלל את ה-TABS שלי לפי האוזן. אל תסתמך רק על Ultimate Guitar.com עבור ה-TABS שלך! הקדישו זמן משמעותי ללימוד חלקי גיטרה על פי אוזן. זה עשוי לקחת שעות של חזרה לאחור ב-iPod שלך עם אוזניות, אבל זה יהיה שווה את זה. מיומנות זו חשובה במיוחד לכל מוזיקאי. אל תשכח שהטבע האינהרנטי של המוזיקה בפני עצמה הוא בעיקר AURAL. (כן, גם אתם רגשות מעורבים, אבל לצורך הוויכוח…)

שיטה 2 – למד קטעי סולו מנגנים על ידי כלים אחרים

כאשר אתה מכה לחש יבש, (ותעשה), ונשרף על ידי לימוד סולו גיטרה, השתמש בהזדמנות להסתעף ולהעביר כלים אחרים לגיטרה. למשל, ביליתי קצת זמן בתמלול של טורי עמוס על הגיטרה. העניין בלעשות את זה הוא שהקול שלך, הסגנון שלך ואיך אתה משחק בו תלויים בך. זה מאוד חשוב כי זה גם יעזור לך למצוא קול כגיטריסט מוביל שהוא שלך.

טיפ אולטימטיבי: נסה לשלב את שיטות 1 ו-2 לקבלת טעם נוסף!

שיטה 3 – להבין מנגינות ווקאליות

סולו הגיטרה הבלתי נשכח ביותר הם מלודיים, קליטים וניתנים לשיר. הדרך הטובה ביותר ללמוד איך לעשות סולו בדרך זו היא להבין מנגינה ווקאלית בלתי נשכחת על הגיטרה. לאחר שתבינו את זה במיקום שניתן לנגן, הוסף טכניקות ספציפיות לגיטרה כגון, כיפוף מיתרים, הפטישים, משיכה ושקופיות כדי להפוך אותו למקורי יותר. תמלול בעברית

שיטה 4 – אל תנגן בגיטרה לזמן מה!

קחו הפסקה, צאו לטיול, לכו להופעה, פשוט הניחו את זה לזמן מה. כשתחזרו לגיטרה לאחר היעדרות ממושכת, תיגשו אליה עם התחלה חדשה ועיניים רעננות. שיטה זו יכולה להיות מאוד מועילה אם אתה מוצא את עצמך בתלם הנפוץ של משחק באותם ליקוקים שוב ושוב תוך כדי אלתור.

אימפרוביזציה היא טכניקה שתת-מודע במידה רבה. אז זה הגיוני שאם תכניס משהו טרי לתוך התת מודע שלך, אז משהו טרי ייצא החוצה. אם אתה כמוני ואין לך לוח זמנים אמיתי לשינה, נסה להישאר ער עד מאוחר ולאבד שינה בכוונה. אתה תשחק אחרת בהתאם לכמה או כמה מעט שינה יש לך. גיליתי שאחרי סוף שבוע של שינה מועטה, אני מנגן הרבה יותר כמוני וכל תו פשוט יוצא כמו שצריך.

שיטה 5 – ודא שהכוח שלך גדל

יכולת פיזית, או היעדר שלה, יכולים לעכב אותך מאוד. אני ממליץ בחום לקנות את אחת מאותן אחיזת ידיים קטנות מ-Target בקטע האימון כדי להפעיל את הידיים. זה קל. פשוט שמור אותו במכונית שלך ואחוז בו בזמן שאתה נוסע לעבודה כל יום. התמורה היא GRAND.

שיטה 6 – ודא שהצלעות שלך למעלה

חוסר צלעות יכול לעכב אותך מלעשות את מה שאתה שומע בראש שלך. תרגל תרגילי מהירות גיטרה מובילה על בסיס קבוע. לחלופין, צור לייק גיטרה מוביל שממש קשה לך לנגן, ואז לולאה אותו עד שזה הופך להיות קל. גם תרגילי אצבע כרומטיים ואיסוף סוויפ טובים.

שיטה 7 – דע את המאזניים שלך

גיטרה מקלה על סולמות מכיוון שהיא הופכת אותם לתבנית פשוטה שתוכל לשנן. הפעל את סולמות הגיטרה שלך, במיוחד אלו שבקלידי גיטרה, כגון G/em, C/am ו-F/dm. ברגע שאתה מרגיש טוב עם סולמות אלה, שנה אותם על ידי הוספת הערות משבעת המצבים. התחל עם מצב דוריאן כפי שהוא נפוץ בנגינה בגיטרה. מָהִיר! מה הם מספרי הלחצים במפתח e מינור במיתר השלישי עד הלחצן ה-12?

תשובה: 0, 2, 4, 5, 7, 9, 11, 12

הקלדתי את המספרים האלה תוך פחות מ-3 שניות ואני רוצה שתוכל לדקלם אותם באותה מהירות! אם לא, המשך לתרגל את הסולמות האלה, כי גם הם ישתלמו.

סגור לתגובות על סודות גיטרה מובילה – 7 דרכים לשפר את סולו הגיטרה שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.