הקלטת טלפון לתמלול ראיונות – שבעת הטיפים המובילים

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת אן היקלי
זה לא מאמר על הפירוט הטכני של איך להקליט, כי זה תלוי מאוד בסוג הטלפון שבו אתה משתמש וכו'. אלו פשוט כמה הצעות איך להפיק את המרב מהראיון הטלפוני שלך. תמלול דיון

הקפד תמיד לבקש את רשות המרואיין לפני שאתה מקליט. זה לא חוקי במדינות רבות לבצע הקלטת טלפון מבלי לעשות זאת קודם. זה הגיוני לעשות זאת לפני תחילת הראיון עצמו … למקרה שהם יגידו לא!
למרות שהטיפים האלה לא עוסקים בציוד הקלטה, ודאו שכל הציוד שאתם מקבלים מתאים לטלפון שממנו תקליטו!
ודא שהאדם שאתה מתכנן לראיין מצפה לשיחה שלך בשעה מסוימת, וודא שאתה יודע מי מצלצל למי ומה המספר המועדף, למשל. משרד, בית או נייד.
על מנת לחסוך לכולם זמן ולעצמכם עלויות טלפון, שלח לראיון שלך מידע מראש על נושא המחקר שלך, אולי כולל מדריך ראיונות גס. זה גם יכול לחסוך בעלויות תמלול מכיוון שלא תעתיק את ההקדמה הראשונית, אם כי מתמלל טוב תמיד יתחיל ויסיים את התמלול במקום מסוים אם תזכור לבקש מראש!
נסה לכלול במידע המתקדם שלך, במיוחד אם אתה יוצר קשר עם המרואיין שלך בנייד, הצעה שהוא/הוא מוצא מקום שקט לקיים את הראיון, וודא שאתה עושה את אותו הדבר. רעשי רקע יפחיתו מאוד את איכות ההקלטה ולמעשה עלול לגרום לכך שלא ניתן לתמלל אותה ברמת דיוק כלשהי. תמלול הודעות קוליות
בדוק את הציוד שלך! בין אם אתה משתמש בטלפון קווי אנלוגי או דיגיטלי, נייד או VOIP וודא שבדקת מראש, רצוי להתקשר לאותו סוג טלפון שהמרואיין שלך ביקש ממך להתקשר אליו. לְמָשָׁל. אם הם ביקשו ממך להתקשר לנייד שלהם, התקשר לנייד של חבר לפני הראיון ובדקו שקיבלתם הקלטה מוצלחת. הבעיה הסבירה ביותר היא הד, במיוחד כאשר מתקשרים בינלאומיים, אז בדוק את ציוד ההקלטה שלך כדי לראות אם יש משהו שאתה יכול לעשות כדי להפחית את זה.
אם ההקלטה לא מתקדמת עקב בעיות איתות, אל תפחד לשאול אם זה בסדר להתקשר אליהם בחזרה למספר אחר להמשך הראיון.

סגור לתגובות על הקלטת טלפון לתמלול ראיונות – שבעת הטיפים המובילים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן