הפוך ל'גורו' מתוצרת עצמית במהירות באמצעות שיווק מאמרים!

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

Cedric Licuanan
קבע את האמינות שלך באינטרנט!

בעולם יצירת התנועה המקוונת, אמינות היא הגורם המכריע לגבי מי שורד ומי לא.

לדוגמה, כאשר אתה מחליט לקנות ספר באינטרנט, יש לך שתי אפשרויות. הבחירה הראשונה היא אמזון, והבחירה השנייה היא מאתר שאתה וחבריך מעולם לא שמעתם. תמלול לבית משפט

למען האמת, אולי תשימו לב שהמחיר עבור הספר באתר השני זול ב-$1 מהרישום של אמזון.

באיזו אפשרות אתה בוחר?

כמובן שהאתר המציג את הספר במחיר זול יותר ב-$1 מאוד מפתה אתכם, אבל מעולם לא שמעתם על האתר הספציפי הזה, ולמען האמת, אתם שמים לב שדף ההזמנה אינו עושה שימוש באמצעי אבטחה כלשהם. אתה גם שם לב שקיימת רק אפשרות אחת למשלוח.

אם אי פעם חווית את הכאב של משאב מקוון חסר אמינות, (בזמן שניסית נואשות לעקוב אחר החבילה שלך, רק כדי שהיא תגיע שבועיים מאוחר יותר ממה שציפית) הכל כדי לחסוך $1, אתה תבין איך אני' הרגשתי.

אם השתמשת בעבר באמזון והיית לקוח מרוצה, פתאום האופציה של אמזון עשויה להיראות מושכת יותר. למה?

אֲמִינוּת!

אתרי פרופיל גבוה כמו Amazon.com חולבים את גורם האמינות שלהם עבור מה שהוא שווה. לקח לאמזון כמה שנים ומיליוני דולרים של השקעה כדי להשיג את הכמות הגדולה הזו של אמינות ומותג. ככל שהם ימשיכו לספק שירות באיכות גבוהה, הם ימשיכו ליהנות מאמינותם ומשם המותג שלהם במשך שנים רבות,

בסדר, זה נשמע נהדר, אבל בואו נשכח את Amazon.com לעת עתה. בוא נדבר עליך. אולי אין לך שום נטייה להשקיע כמה שנים ומיליוני דולרים כדי להגיע לרמת האמינות של Amazon.com. תאמין לי, לא יכולתי להסכים איתך יותר. אז נחש מה?

אתה לא חייב!

אתה לא צריך להשקיע את כמות הזמן והכסף העצומים בדומה לאמזון.com!

אבל אתה עדיין יכול להשיג כמות עצומה של אמינות בשוק הנישה שלך על ידי שימוש בטכניקה שנקראת שיווק מאמרים.

כשמדובר בקבלת כמות עצומה של תנועה ממוקדת באיכות גבוהה בחינם, שיווק מאמרים הוא אחת מהאסטרטגיות החזקות ביותר לשימוש.

כתיבת מאמרים ופרסום המאמרים שלך במדריכי מאמרים מקוונים פופולריים היא האסטרטגיה הבסיסית כאן, והיא עושה פלאים לאמינות שלך.
מה זה מאמר (ולא)

יש לך אתר. אתה רוצה תנועה. לכן, אתה צריך מאמרים. תמלול לסטודנטים

אם מישהו אומר לך את המילה "מאמר", אולי תחשוב על סיפורים במגזינים ובעיתונים. אלא אם כן, כמובן, אתה דקדוק סדרתי, ובמקרה זה אתה יכול לדמיין סדרה של מילים קצרות: א, אן, ה, וכן הלאה. למען מניעת בלבול (והנחתת המדקדקים הסדרתיים), יש להניח שכל ההתייחסויות ל"מאמרים" בספר זה מתבטאת כך:

מאמר: כתבת כתיבה קצרה ואינפורמטיבית המעבירה רעיון או קונספט בצורה שימושית, מעניינת ו/או משעשעת.

עכשיו, תסתכל טוב על ההגדרה הזו. ישנן מספר מילות מפתח שיעזרו לך לקבוע מהו מאמר. המילה "אינפורמטיבית" היא אולי החשובה ביותר. מאמרים טובים מאפשרים לקורא להתרחק (או ללחוץ, לפי המקרה) כשהוא יודע משהו שלא ידע קודם לכן. אנשים קוראים מאמרים בציפייה ללמוד משהו או להתבדר – רצוי שניהם.

מה לגבי המונח "קצר יחסית"? מאמרים יכולים להשתנות באורכם, מכמה פסקאות ועד מספר עמודים. אורך המאמר צריך להיות תלוי במידע שאתה מנסה להעביר. לדוגמה, "איך להכין סנדוויץ' חמאת בוטנים וג'לי" יהיה קצר יחסית מ"עקרונות ההפעלה הבסיסיים של כורי ביקוע".

החלק האחרון של ההגדרה הוא לעזור לך להבין מה אינו מאמר. זהו רעיון מכריע עבור כל מי שמשתמש במאמרים כדי להגדיל את התעבורה ואת המכירות באתר, וזה רעיון שמנהלי אתרים רבים לא מצליחים להבין: מאמרים אינם פרסומות.

אף אחד לא רוצה לקרוא מכת אגו של שלושה עמודים על כמה המוצר או הספר שלך נהדרים, או מדוע עשרות אנשים בעיר הולדתך מתלהבים ממך. סוגים אלה של "מאמרים" לא יופצו או יקראו, ולמעשה יכולים להפחית את תנועת האתר שלך כאשר מתחילה להתפשט השמועה שהאתר שלך אינו אלא חבורה של הייפ פרסומי.

למרות שהמטרה הסופית שלך ביצירת מאמרים לאתר שלך היא להגדיל את המכירות, שימוש במאמרים כדי להגדיר את המטרה שלך באנגלית פשוטה (קנה את הדברים שלי!) הוא דרך טובה לוודא שלעולם לא תגיע אליה. תאמינו או לא, לעדינות עדיין יש מקום בשיווק באינטרנט. על ידי מתן מאמרים איכותיים לאנשים ללא עלות עבורם, אתה תגיע לקהל גדול בהרבה – ותמיר יותר מבקרים לקונים.

מאמרים, תוכן, נראות…מכירות!

עכשיו כשאתה יודע מה זה מאמרים, בוא נדבר על למה אתה צריך אותם.

שאל כל 'netpreneur' מצליח את הסוד לגייס תעבורה לאתר ולהרוויח מבקרים חוזרים, וכמעט מובטח לך שתקבל תשובה של מילה אחת: תוכן. זה CON-tent (ה"בשר" שנותן תוכן לכל מה שמתייחסים אליו, בין אם זה מילים באתר אינטרנט או כותנה בדוב מפוחלץ), לא con-TENT (אושר עילאי, שמומש לעתים קרובות באמצעות כמויות מספיקות של כסף – אם כי זה גם לא בהכרח דבר רע).

מאמרים הם תוכן. הם הבשר של האתר שלך; מתן מהות וערך הן למבקרים והן למנועי החיפוש. אתר ללא מאמרים הוא כמו כותרת על תינוקות חייזרים על שער מגזין צהובון: קל להתעלם ממנו. אין מה לעניין מבקרים להישאר או לחזור, ושום דבר לפייס את העכבישים של מנועי החיפוש לאינדקס את הדפים שלך איפשהו מעל דירוג המיליונים.

ברגע שהאתר שלך מכיל תוכן, אתה בדרך לנראות. על ידי הצעת למבקרים שלך משהו בעל ערך, אתה לא רק מגדיל את הסיכוי שהם יחזרו, אלא גם שהם יספרו לחברים על האתר שלך. כמו כן, מנועי חיפוש נותנים משקל רב יותר לאתרי אינטרנט עם תוכן וכן לאלו המתעדכנים לעתים קרובות.

תודו: יש מיליוני אתרים במרחב הווירטואלי. אתה צריך נראות כדי לקבל מבקרים. וככל שיהיו לך יותר מבקרים, כך תרוויח יותר מכירות.

לפני שתתחיל לטעון את האתר שלך במאמרים ולהישען אחורה לראות את הכסף מתגלגל פנימה, עליך להבין שיש דרכים נכונות ודרכים לא נכונות ליצור ולהשתמש בתוכן האתר. אני אסביר את היסודות של שיווק מאמרים ואעזור לך להפיק את המרב מכלי האינטרנט החזק הזה.

איך לכתוב את המאמר הראשון שלך ב-3 דקות!

אם אתה סופר נלהב, אז כתיבת מאמר על משהו שמעניין אותך הולכת להיות חתיכת עוגה. עם זאת, אם אתה כמו רובנו (שלא כתבנו כל סוג של מאמר 'כמו מאמר' במשך שנים), כתיבה עלולה להפחיד אותך למוות!

למעשה הרגשתי אותו הדבר עד שלקחתי את העצה של אחד ממשאבי כתיבת המאמר שלי שקבע פשוט לחשוב על נושא שמעניין אותך ופשוט לשבת ולכתוב או להקליד עליו. העמד פנים שמישהו שאכפת לך ממנו ביקש ממך לספר לו על הנושא שלך. מה היית אומר?

החדשות הטובות הן שספריות מאמרים אינן מחפשות כתיבה מושלמת ברמה של תזה ברמת המכללה, למעשה להיפך.

מה שהם רוצים זה תוכן שימושי ממשי שעונה על שאלה דחופה או פותר בעיה. גיליתי מזמן, שתאמינו או לא, בכל אחד מאיתנו מסתתר ספר עבה שלם שרק מחכה להיכתב!

אז כתיבת עמוד בודד על נושא שמעניין אותו לא אמורה להיות עניין גדול לאף אחד מאיתנו. שוב, כל מה שאתה עושה הוא לענות על שאלה בסיסית או לפתור בעיה.

אם מישהו היה מבקש ממך לספר לו על אחד מהבילויים האהובים עליך, רוב האנשים יכולים לדבר על הנושא הזה במשך שעות! מה שמוביל אותי לטכניקה שבה השתמשתי כדי לכתוב הרבה מאמרים ללא מאמץ.

האם ידעת שאם היית קורא בקול מאמר ממוצע של 500 מילים (שזה האורך הסטנדרטי עבור רוב מדריכי המאמרים המקוונים), זה ייקח לך בממוצע 3 דקות?

אז הנה השאלה שכדאי לשאול את עצמך….תחשוב על נושא שמאוד מעניין אותך, ופשוט דבר עליו במשך 3 דקות.

אם הקלטת את עצמך מדבר, אז תמללת את ההקלטה למילים ממשיות, סביר להניח שיהיו לך יותר מ-500 מילים למאמר שלך!

שמתי לב שאפסיק לכתוב מאמר אחד ליום מסוים, ואחרי שתעתיק אותו למסמך וורד ופשוט אבצע ספירת מילים, זה יביא לכ-700 עד אפילו 1000 מילים! זה בגלל שהקלטתי את עצמי מדבר על הנושא במשך 5-7 דקות!

אז מה שהייתי עושה זה פשוט לפצל את המאמר הזה לשני מאמרים נפרדים!!
שניים במחיר של אחד! לא עלוב מדי!

כמה מאמרים אתה צריך לכתוב?

הדרך הטובה ביותר להשיג את מירב החשיפה והאמינות לאתר האינטרנט שלך ולמוניטין האישי שלך היא להחזיק כמה שיותר מאמרים על ספריות מאמרים!

הנה הסיבה: ככל שיותר אנשים קוראים את המאמר שלך וכוללים אותו כתוכן למטרות הספציפיות שלהם, החשיפה שלך גדלה וגדלה וגדלה – בדומה לשתילת זרעים באדמה. תוך פרק זמן קצר מאוד, זרעים אלה נובטים לצמחים ופרחים יפים!

אותו מושג חל על המאמרים שלך. למען האמת, מומלץ לחשוב על המאמרים שלך כעל 'זרעים' קטנים שיגדילו את ה'מוניטין' ואת ה'פופולריות באינטרנט' שלך. אז זה בטוח לומר שככל שאתה 'שותל' או מגיש יותר 'זרעים' או מאמרים, כך העסק שלך יחווה חשיפה בשפע באינטרנט.

אחד המנטורים הקרובים ביותר שלי אמר לי שהוא כתב כמה מאות מאמרים על נושא להרוויח כסף, ובתור א כתוצאה מכך הוא הבחין בעסק שלו מרקיע שחקים תוך מספר חודשים בלבד!

נסו לכתוב לפחות 2 מאמרים בשבוע על דברים שלמדתם. עשה זאת במשך 2-3 החודשים הבאים, ולאחר מכן הפיץ את המאמרים שלך בצורה אגרסיבית לספריות מאמרים מקוונות. ככל שתתחיל לבנות את המוניטין שלך ואנשים אחרים יתחילו לכלול את המאמרים שלך גם בפרסומים המקוונים שלהם, בקרוב תראה שהתנועה והמכירות שלך גדלות בצורה דרסטית!

סיכום מהיר של היתרונות החשובים של הגשת מאמרים באינטרנט!

o כפי שצוין לעיל מאמרים נותנים לך אמינות או סטטוס מומחה. זהו המפתח לעזור לך להתבלט מעל השאר בכל הנוגע לשיווק באינטרנט. אם מסיבה כלשהי אתה לא מרגיש כמו 'מומחה', נחשו מה? אתה לא חייב!

ככל שתגיעו לתהליך של כתיבת עוד ועוד מאמרים, עם הזמן למעשה תמצאו את עצמכם מרגישים יותר ויותר כמומחה. רק תחשוב על החברים והמשפחה שלך שאין להם מושג על מה שאתה יודע על שיווק באינטרנט. פשוט דמיינו ללמד אותם!

o אם כבר יש לך בלוג, תוכל למקסם את הפוסטים הקיימים שלך על ידי שליחתם למדריכי מאמרים. הפוסטים הארוכים יותר שלך יכולים לשמש כמאמרים מרובים שאתה יכול להגיש למדריכי מאמרים שונים ולפרסומי .

כשאתה את הכוח של בלוג לכתיבת מאמרים, יש לך סיכוי הרבה יותר גדול להבחין במנועי החיפוש הגדולים – אם זו לא סיבה בפני עצמה להגשת מאמרים, אני לא יודע מה כן!

o הגדלת פופולאריות הקישורים שלך מכוסה בפירוט בסעיף אופטימיזציה למנועי חיפוש. אבל בקצרה, חשבו על כל מאמר שאתם כותבים כעל 'פתח' נוסף כדי להביא יותר תנועה חופשית לאתר שלכם. ככל שתכתוב יותר מאמרים, כך גדל מספר ה'פתחים' שיש לך כדי להגדיל באופן דרסטי את פופולריות הקישורים שלך.

לאחר מכן, כאשר הפופולריות של הקישורים שלך תגדל, אתה תגלה שהאתר שלך מתחיל לדרג גבוה יותר ויותר במנועי החיפוש, בסופו של דבר אתה עשוי אפילו להתקדם למקומות הראשונים!

ברגע שזה קורה עבור מילת מפתח או ביטוי מפתח שמחפשים לעתים קרובות, אתה זהוב. כנראה שתהיה לך הבעיה הגדולה ביותר שכל משווק אינטרנט שואף להתמודד איתה: יותר מדי תנועה ממוקדת!

כמובן כמויות עצומות של תנועה ממוקדת = יותר $$$ לך ולמשפחתך.

בנוסף, בתחתית כל המאמרים שלך תמיד תכלול את קובץ החתימה שלך עם הקישור שמך וכתובת האתר שלך. בכל פעם שמישהו קורא את המאמרים שלך ואז לוחץ על הקישורים שלך, פשוט יצרת נתיב נוסף של חשיפה של קישורים לאתר שלך.

o זכור כאשר אתה שולח מאמרים לספריות מאמרים, המאמרים שלך אינם מוצגים לזמן קצר ולאחר מכן נמחקים. במקום זאת, מה שקורה הוא שהמאמרים שלך מאוחסנים למעשה במסד הנתונים של ספריית המאמרים למשך פרק זמן מסוים.

מכיוון שהמאמרים שלך 'חונים' במסד הנתונים של ספריות המאמרים, העכבישים של מנועי החיפוש יתקלו במאמרים שלך מדי כמה זמן. ככל שיש לך יותר מאמרים, אמינותו של תוכן איכותי יותר ש'מתחבר' לשמך. כמובן שככל שתבנה יותר אמינות לעסק שלך, כך תרכוש יותר תנועה ממוקדת לאתר שלך.

שלב הפעולה שלך להעברת כמויות אדירות של תנועה ממוקדת לאתר שלך באמצעות שיווק מאמרים!

הוצא דף נייר ועשה סיעור מוחות בכמה שיותר נושאים הקשורים למוצר או לשירות שלך. קח את הרשימה הזו ופרק כל נושא לתת-נושאים. נסה לפרק את נושאי המשנה הללו לנקודות נפרדות. לפני שאתה יודע את זה, אתה שם לב שאתה יכול לכתוב מאמר על כל אחת מהנקודות הזעירות האלה! התחל לכתוב עוד היום, וראה את האמינות המקוונת שלך עולה!

סגור לתגובות על הפוך ל'גורו' מתוצרת עצמית במהירות באמצעות שיווק מאמרים!

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן