איך לכתוב את הדרך שלך להצלחה פראית

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ת ליז פאבון
כל יזם לאורך ההיסטוריה של העסק נמצא במצוד מתמיד אחר הדרך המהירה והחסכונית ביותר לקדם את העסק שלו. גם אתה, אני צודק?

יש אינספור דרכים להגביר את המודעות ואת מעמד המומחים שלך בשוק שלך. בעוד נטוורקינג, דיוור ישיר ואירועים הם כולם דרכים מצוינות להשמיע חצוצרות אודותיך ועל העסק שלך, יש רק שתיים שהן, לדעת Mavens, היעילות ביותר. תמלול והקלטה

דיבור הוא הדרך מספר 1 לחבר את המותג שלך לשוק שלך ולהראות את האישיות (אתה) מאחורי העסק – אתה אחרי הכל הדובר הטוב ביותר שלך. שנייה קרובה היא כתיבה.

איזו דרך טובה יותר למנף את הידע שלך, לשתף את נקודת המבט והפילוסופיה שלך עם אחרים, להחזיר לשוק שלך באמצעות תוכן עשיר ולמצב את עצמך כמומחה ומוביל בתחומך, הכל במסמך אחד.

הבעיה היא שיזמים רבים לעסקים קטנים מאמינים שהם צריכים להיות סופרים כוכבים כדי להתחיל. לא נכון. ברגע שתקבלו את הרעיונות שלכם על הנייר, תוכלו בקלות ובמחיר סביר להוכיח את עבודתכם על ידי עורך מקצועי שייקח את המאמר שלכם ויגרום לו לזרום יפה.

1. העלו את הרעיונות שלכם על הנייר.

כששואלים אותי על מה לכתוב, אני תמיד משתף את הלקוחות כדי לשים לב ללקוחות וללקוחות שלהם. בכל פעם שהם מציגים בפניכם אתגר שעומד בפניהם, ופונים לייעוץ המקצועי שלכם, יש לכם את האמצעים למאמר בידכם.

המפתח הוא להתחיל לשים לב למה שנאמר, ולא נאמר כפי שהוא קשור למה שאתה עושה. עם הידע הזה, תגלה שיש לך הרבה נושאים לכתוב עליהם.

אל תרגיש שאתה צריך לכתוב מאמר מלא בפעם הראשונה שלך. אתה יכול להתחיל עם דף עצות פשוט. זה מה שאתה עושה:

צור כותרת שחשובה לקהל שלך כמו, "5 טיפים להגברת האנרגיה ב-60 שניות… או פחות", "3 מלכודות שכל קונה דירה צריך להימנע…"
הקצה נקודה אחת לכל טיפ והתחל לכתוב את הרעיונות וההמלצות שלך.
אם אתה מדבר הרבה יותר טוב מכותב, רשום את הטיפים שלך. אתה יכול להשתמש בשירות הקלטות נחמד לעשות זאת בקלות. לאחר הגדרת החשבון, התקשר למספר המיוחד שלך מכל טלפון והתחל לדבר! כעת יהיה לך קובץ MP3 שאתה יכול לתמלל ממנו או לשלוח למתמלל כדי לעשות זאת עבורך.
וואלה… יש לך את המאמר הראשון שלך. תמלול חקירות משטרה

אה ודרך אגב, יש לך גם דקת שמע שאתה יכול להציע כהורדה חינם באתר שלך. מינוף, מינוף, מינוף.

2. משמעת את עצמך לכתוב.

אתה יכול לקבל את כל הרעיונות שבעולם, אבל אם לא תעשה מאמץ משותף להעלות אותם על הנייר ואז לצאת לעולם, אף אחד לא ירוויח מהתשוקה שלך, מהמטרה ומהמומחיות שלך.

קח את היומן שלך…עשה את זה עכשיו בסדר…וזהה יום אחד בשבוע שתקדיש לכתיבה. ראה זאת כזמן לקידום עצמי, שתרצה לבנות כחלק מלוח השנה הכולל של פעילות השיווק שלך.

לאחר מכן חסימת זמן פרק זמן של לא פחות משעתיים – זה כעת זמן הכתיבה המסור שלך. שעתיים אולי נראות לך קצת ארוכות אבל תאמין לי, ברגע שתמצא את החריץ שלך, תגלה שהזמן הזה עובר מהר! הקפד להשתמש בטיימר כדי לשמור אותך על המסלול.

3. קבל את העבודה שלך בחוץ.

בסדר יש לך את המאמר הראשון שלך. עכשיו מה?

נצל את המאמר הזה על ידי הצבתו במספר מקומות כדי לתת לך את טווח ההגעה הטוב ביותר בשוק והנראות שלך. כמה מקומות להשתמש במאמר זה הם:

משלך (ניוזלטר אלקטרוני): יש לך אחד, נכון? אם לא, להיעזר בשירות הגדרת . עבור השקעה קטנה, אתה יכול להפעיל את ה- שלך ​​תוך זמן קצר.
ניוזלטר מודפס: אמנם יקר יותר, אבל אם יש לך עיצוב יפה, אתה בהחלט יכול להשתמש במאמר שלך בניוזלטר שנשלח בדואר המספק לשוק שלך טיפים, אסטרטגיות ותובנות חשובות אחרות.
פרסומים אלקטרוניים או מודפסים אחרים: זהה עלונים, מגזינים ועיתונים מודפסים או אלקטרוניים ממוקדים ושלח את המאמר שלך – מפרסמים מחפשים לעתים קרובות תוכן טוב כדי למלא את הדפים שלהם. עם זאת, לפני שתעשה זאת, אנא ודא שקראת את הנחיות ההגשה שלהם ופעלת לפיהן עד המכתב. אין דבר יותר מעצבן למוציא לאור או לעורך מאשר לקבל מאמר שברור שלא מתאים לצרכים שלהם.
האתר שלך: אם אינך מפרסם את המאמרים שלך באתר שלך, עשה זאת. כאשר מישהו מבקר אותך באינטרנט, זו דרך נפלאה להעניק לו מידע רב ערך תוך הצגת הידע והמומחיות שלך.
כתיבה יכולה לעשות כל כך הרבה לעסק שלך וליצור באז מותג מדהים. ואם המאמר או הטיפים שלך הם נצחיים, הם יהיו נגישים במשך שנים רבות. להרים עט, מקלדת או מכשיר הקלטה ולשים הידע שלך לעבוד בשבילך.

כתיבה מהנה!

סגור לתגובות על איך לכתוב את הדרך שלך להצלחה פראית

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן