שלך וירטואלית – עובד כעוזר וירטואלי, כמעט בכל מקום

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה על Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert הת קרוליין וויטל
העברתי את חיי ואת העסק שלי כדי לראות אם אני באמת יכול להיות עוזר וירטואלי, כמעט בכל מקום>, לפני יותר מארבע שנים עם בעלי, לחיות את החלום בדרום מערב צרפת. תמלול דיון

מה הסוד?

זה קנה כאב לב ודמעות (ראית את תוכניות הטלוויזיה!), אבל גם אושר והשראה, ומקור ההכנסה הווירטואלי העיקרי שלי הוא באמצעות תמלול דיגיטלי. אני לא יכול שלא להודות לאינטרנט פעם אחר פעם, כי בלעדיו לא הייתי בעסק בצרפת.

כעת, לפני שנים רבות כמזכיר הרשות, השתמשתי במכונת תמלול אנלוגית. היה לך בוס שהשתמש בדיקטפון כדי להקליט עליו את ההכתבה שלו? ובכן, ההקלטה אוחסנה על גבי קלטת מיני או מיקרו קלטת. לאחר מכן הכנסתי את הקלטת למכונת התמלול והקלדתי בעזרת דוושת הרגל והאוזניות שלי.

אז איך השתנו הזמנים ומה נדרש כדי לעבוד בתור עוזר וירטואלי, כמעט בכל מקום. ובכן, עדיין יש לי את מכונת התמלול האנלוגית שלי, האוזניות ודוושת הרגל, אבל השקעתי גם בטכנולוגיית התמלול הדיגיטלית העדכנית ביותר…

אז מה אתה צריך כדי לעבוד וירטואלית?

ישנן דרכים רבות לעור עור חתול, וכמו כן, מקליטים דיגיטליים שונים עבור הלקוחות שלי להשתמש בהם כדי להקליט סקרי רכוש, הצהרות עדים או ישיבות הנהלה.

אני אישית מתמחה בתמלול הכתבה, נהנה מיחסי לקוח אחד לאחד הנובעים מעבודה עם עסקים קטנים.
עם זאת, מקליטים דיגיטליים שונים יוצרים פורמטים שונים של קבצי אודיו, שלכולם יש יתרונות וחסרונות משלהם. אחד האהובים עלי הוא פורמט קובץ האודיו DSS (Digital Standard Speech), קובץ שמע דחוס שפותח על ידי Olympus שאינו סובל מאובדן איכות, אך עדיין ניתן להעברה בקלות דרך האינטרנט.

Olympus מספקת תוכנת DSS Player משלהם אשר מתמללת פורמטים דיגיטליים של DSS, WAV (גודל קובץ גדול יותר, איכות מעולה) ו-WMA (איכות נחותה).

יש גם מגוון של תוכנות תמלול חינמיות זמינות, החל מה-DSS Player Lite ועד Express Scribe, שמנגן את הפורמטים של MP3 או MPEG באיכות מעולה המשויכים בדרך כלל למוזיקה, כמו גם שורה של פורמטי שמע אחרים. תמלול הודעות קוליות

אני לא רוצה שהאימייל שלי ייחסם עם קבצי אודיו דיגיטליים!

אז איך אני מבטיח שהלקוחות שלי יקבלו אלי את הקבצים שלהם מבלי לחסום את תוכנת הדוא"ל שלי כקובץ מצורף לדוא"ל; ובכן, אני אתן לך סוד סופר – יש חברות אינטרנט בחוץ שמאפשרות לך להעלות ולהוריד קבצים לשרתי האינטרנט שלהן, בחינם. הם לא רק דוחסים את הקבצים שלך במהלך העברת הקבצים לגישה מהירה יותר, אלא הם מאובטחים לחלוטין, מכיוון שהקובץ מוצפן גם במהלך תהליך זה. מה יכול להיות קבצי אודיו טובים יותר, קטנים ומאובטחים?

הגיע הזמן להרוויח את הכסף שלך – לנגן את קבצי האודיו?

לאחר שהורדת את תוכנת התמלול הדיגיטלי לבחירתך, ייבא את קובץ השמע שנשלח על ידי הלקוח שלך.

חבר את האוזניות ודוושת הרגל שלך (מומלץ מאוד לתמלול מהיר יותר, הרבה יותר מהיר מאשר להשתמש במקלדת כדי להריץ אחורה, לנגן ולהריץ קדימה).

פתח את מסמך Microsoft Word שלך (ייתכן שהלקוח שלך אפילו שלח לך תבנית לעבוד איתה כך שתפעל לפי פורמט ההקלדה שלו), לחץ על הדוושה והקלד! זכור תמיד לבצע הגהה ובדיקת איות במסמך שלך.

שלך כמעט…

אז כשאתה מחזיר את העבודה של הלקוח שלך ומסגר את האימייל שלך, זכור לומר 'שלך וירטואלי', העוזר הוירטואלי שלך, וכן זה יכול להיות כמעט בכל מקום!

סגור לתגובות על שלך וירטואלית – עובד כעוזר וירטואלי, כמעט בכל מקום

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.