כתוב את הספר האלקטרוני שלך עכשיו – כתוב כל יום והספר האלקטרוני שלך יושלם בקרוב ומוכן למכירה

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

הת קוני ריגן גרין
כתיבה כל יום יכולה לפתוח את הלב והמוח שלך לאפשרויות והזדמנויות חדשות. כתיבה וספר אלקטרוני יכולים לתת לך שליטה מלאה על הנושא שלך ועל האופן שבו אתה מעביר את המסר שלך לעולם. על ידי כתיבת מספר עמודים בלבד בכל יום, תסיים עם הספר האלקטרוני שלך מהר מאוד ותוכל למכור אותו באינטרנט, לתת אותו או לחפש מוציא לאור שייקח את הכתיבה שלך לרמה אחרת. תמלול מסמכים

הכי חשוב להתחיל עכשיו. כל יום שאתה מחכה אתה מסתכן בסיכוי שלעולם לא תסיים את זה. לכולנו יש 24 שעות ביממה, אז נצל כל זמן שאתה יכול כדי להתחיל בכתיבה שלך.

כתיבת הרעיונות שלך בת עשויה להיות הצעד הראשון בכתיבת הספר האלקטרוני שלך. אתה יכול לשמור את הת איתך כל יום, ובכל פעם שאתה חושב על משהו או מקבל רעיון אחר שאתה רוצה לכלול בספר האלקטרוני שלך, רשום אותו מיד בת שלך. זו מערכת לכידת הרעיונות שלך. אנשים רבים מחזיקים איתם מקליט דיגיטלי כל הזמן לאותה מטרה, כך שתצטרכו לראות מה הכי מתאים לכם. תמלול משפטי מחיר

תראה איך אתה מבלה את הזמן שלך בכל יום. אל תאפשר לאף אחד או למשהו לגנוב את הזמן היקר שאתה יכול לכתוב. לכולנו יש חובות שצריך להשלים, אבל יש גם זמן שאפשר לנצל טוב יותר. לדוגמה, אם אתה צופה בטלוויזיה כל יום אפילו שעה, זה הזמן שאתה יכול לכתוב. או כבה את הטלוויזיה לחלוטין או הקלט את התוכניות שאתה רוצה לראות ולצפות בהן מאוחר יותר. זה נקרא שינוי זמן.

אתה יכול גם להקליט את הספר האלקטרוני שלך ולהתמלל אותו מאוחר יותר. אולי יש לך רעיונות שעדיף אם הם נאמרים במקום בכתב. כשתמללו את המילים שלך, תוכל לבצע כל שינוי שתרצה או תצטרך כדי שהמסר שלך יהיה ברור לאחרים.

סגור לתגובות על כתוב את הספר האלקטרוני שלך עכשיו – כתוב כל יום והספר האלקטרוני שלך יושלם בקרוב ומוכן למכירה

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן