סודות הכנסה מאמרים – 3 דרכים מהירות ועוצמתיות ליצור ספרים אלקטרוניים עם המאמרים שלך

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ג'ף הרינג
שיווק מאמרים הוא דרך מצוינת להביא מבקרים לאתרי האינטרנט שלך. הבעיה היא שאנשים רבים חושבים ואפילו ילמדו אותך שאתה לא יכול להרוויח כסף עם המאמרים שלך. תמלול לבית משפט

ובכן, אני כאן כדי לומר לך שיש כמה דרכים להרוויח כסף עם המאמרים שלך.

אחת הדרכים הטובות והמהירות ביותר להרוויח מהמאמרים שלך היא ליצור ספרים אלקטרוניים. אנשים רבים מלמדים ו/או משוכנעים שנדרש כמות עצומה של זמן ומאמץ כדי ליצור ספר אלקטרוני. החדשות הטובות הן שזה יכול להיות מהיר וקל.

1. אוסף – פשוט אספו כמה מהמאמרים שלכם סביב אותו נושא והפכו אותם לספר אלקטרוני. אתה יכול פשוט להציע את כולם ביחד או לחלק את הספר האלקטרוני למקטעים. הספר המסורתי הראשון שלי היה פשוט אוסף של 52 מאמרים שחולקו לשלוש קטגוריות.

2. נושא נושא – ניתן לאסוף 5 – 10 מאמרים סביב נושא ספציפי וליצור פרקים. כדי ליצור פרק אתה יכול להוסיף מידע נוסף לכל מאמר או לאגד כמה מאמרים יחד כדי ליצור פרק. הספר האלקטרוני הראשון שלי "לנצח את BOZOS: איך להתמודד עם אנשים קשים מבלי להיות אחד" נוצר מכמה מאמרים על האתגר של התמודדות עם אנשים קשים. תמלול לסטודנטים

3. הקלטה ותמלול – זוהי הדרך המועדפת עלי ביותר ליצור ספר אלקטרוני. ערוך סמינר טלפוני והקלט אותו. לאחר מכן יש לתמלל את ההקלטה למסמך טקסט. לוקח לי בערך 30 – 45 דקות של עריכה להפוך תמליל טל-סמינר לספר אלקטרוני שאוכל למכור מיד.

סגור לתגובות על סודות הכנסה מאמרים – 3 דרכים מהירות ועוצמתיות ליצור ספרים אלקטרוניים עם המאמרים שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן