עבור לדיגיטל – הכתבה ותמלול בקלות!

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

ניתן לומר בוודאות שהכתיב ותמלול כפי שאנו מכירים אותו עברו שינוי בעשור האחרון. אנו מוצאים את עצמנו באופן קבוע במצב "צור איתי קשר" באמצעות הטלפון הנייד או האימייל. הגישה לאינטרנט היא קלה מתמיד ו-VoIP רך (פרוטוקול קול על גבי אינטרנט) כמו סקייפ צמצמו גבולות גיאוגרפיים. כעת עם לחצים גדולים יותר בעבודה, הכתבה דיגיטלית פירושה שאתה יכול ליצור עבודה בכל מקום שתתמלל מרחוק. אז מה כל ההייפ במעבר לדיגיטל ומה בדיוק היתרונות על פני הכתבה אנלוגית? תמלול ישיבות

1. מסירת קבצים מיידית. שליחת הקלטות דיגיטליות דרך האינטרנט פירושה ללא עיכוב בין הכתבה לתמלול, וחוסך לעסק שלך זמן וכסף. ניתן אפילו לשלוח קבצים בדוא"ל מהטלפון הנייד שלך!

2. בהירות. הטכנולוגיה הדיגיטלית מאפשרת לך לשלוט במהירות ההכתבה מבלי לגרום לעיוות גובה הצליל, מה שהופך את ההכתבה לקלה יותר להבנה. הבהירות המשופרת הזו מסייעת בסופו של דבר לדיוק התעתיק.

3. איכות סאונד. צליל דיגיטלי עדיף על זה של הקלטות אנלוגיות. טכנולוגיה דיגיטלית מבטלת רעשי רקע מה שהופך אותו קל יותר להבנה ובכך מפחית את הסבירות לטעות.

4. תפנית מהירה יותר. מכיוון שהפחתת שגיאות מושגת באמצעות איכות צליל ובהירות משופרים, מומחי תמלול יכולים לעבוד מהר יותר. זמן אספקה ​​מהיר יותר הוא חיסכון בעלויות עבור העסק שלך. במקביל, מומחי תמלול מגדילים את פוטנציאל ההשתכרות שלהם מכיוון שהם יכולים לספק נפח עבודה גבוה יותר ללקוחות רבים כתוצאה מכך.

5. עריכה קלה. צריך להוסיף הערות נוספות? אין בעיה! אתה יכול להוסיף, לערוך או למחוק הקלטות קול בקלות מבלי להחליף הקלטות קודמות. אתה יכול אפילו להוסיף פיסת טקסט או תמונה דיגיטלית ממיקום אחר לקובץ הדיגיטלי שלך.

6. סימניה. מומחי תמלול יכולים לדלג לכל חלק בקובץ כדי למצוא קטע מסוים של הכתבה, כך שאין צורך להריץ קדימה דרך קלטת קלטת שלמה כדי למצוא משהו ספציפי. אתה פשוט שם סמן על הקובץ הדיגיטלי כדי להקל על ההתייחסות.

7. העברה קלה של העבודה. בין אם אתה במשרד או עובד מחוץ לאתר, אתה יכול לחבר את המקליט למחשב ולהוריד את ההקלטה שלך.

8. איכות הקלטה מעולה. הקלטות דיגיטליות אינן מתדרדרות עם הזמן. האיכות נשמרת וניתן להעתיק את המקור ללא השפעה שלילית על האיכות.

9. אין מגבלות. קלטת מסורתית היא בדרך כלל רק 20 או 30 דקות כל צד, הקלטות דיגיטליות הן ארוכות ככל שאתה צריך ללא צורך בהחלפת צד! אין הגבלות אורך. אין צורך בקלטות! פשוט לחץ על הקלטה ועבור!

10. תכתיב ולך! אין צורך לחכות למילוי קלטת לפני שליחתה לתמלול. תכתיב כפי שאתה צריך ושלח הלאה מיד. פשוט הקלט מחדש את היצירה הבאה שלך כקובץ דיגיטלי חדש. תמלול עברית

11. אורך ההקלטה. קובץ דיגיטלי מציין את מספר הדקות והשניות של הקלטת קול לאחר פתיחת הקובץ, כך שאין יותר בלבול לגבי אורך ההקלטה.

12. מידע חשוב במבט חטוף. כותרות הקבצים יכולות לכלול מידע חשוב כמו שם האדם שמכתיב, עדיפות לעבודה, שם התיק (לתמלול חוקי), שם המטופל או מספר התרשים (עבור תמלול רפואי), תאריך וכו'.

13. חיסכון במקום: הקלטות קול הן קבצים דיגיטליים המאוחסנים במחשב, אין צורך בשטח משרדי יקר לאחסון.

14. נייד: פתרונות דיגיטליים כף יד מאפשרים לך להכתיב בכל מקום, פשוט לעצור ולהתחיל מתי שמתאים עד שתסיים!

15. זרימת עבודה פרודוקטיבית. תמלול דיגיטלי מגביר את יעילות הפלט ומייעל את התהליך מהכתבה ועד לתמלול המוגמר.

16. סיכון מופחת לאובדן, נזק או מחיקה. כאשר אתה מוריד את ההקלטה שלך למחשב, יש סיכוי נמוך יותר שקבצים יאבדו, ייפגעו או יימחקו כמו שקלטות קלטות מסורתיות יכולות להיות.

17. הכתבה מקורית ללא פגע. ההקלטה המקורית שלך מאוחסנת במחשב האישי שלך, לא נמחקת כמו הקלטות קלטות. לא יסולא בפז אם אתה צריך לחזור על יצירה! ניתן לגבות קבצים בתקליטור או לאחסן אותם ברשת להגנה נוספת.

18. שליפת הכתיב. אין חיפוש אחר הקלטות כדי לאחזר הכתבה, השתמש במתקן 'מצא קובץ' במחשב שלך לאחזור מיידי.

עדיין לא השתכנעתם? ההוצאה הראשונית להשקעה מחדש בטכנולוגיה דיגיטלית גוברת על הרווחים הברורים בפריון. הטכנולוגיה הדיגיטלית מייעלת את כל תהליך ההכתבה והתמלול. מה זה אומר עבורך? מעבר לדיגיטל פירושו שהעסק שלך יעיל בזמן, חסכוני ומובטח לו מוצר סופי מדויק ביותר.

סגור לתגובות על עבור לדיגיטל – הכתבה ותמלול בקלות!

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן