כאשר סופר לא כותב

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב- Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert Hope Wilbanks
האם אי פעם תהיתם מה קורה כשסופר לא כותב? סוף השבוע הזה היה עבורי סוף שבוע ללא כתיבה. תמלול ישיבות

כשבעלי אמר לי שהוא צריך לעבוד כל סוף השבוע, הייתי מוטרדת. הוא התגעגע לחג הפסחא בשנה שעברה כי הוא עבד, ולמען האמת, לא רציתי לשבת בבית ולרחם על עצמי. אחת מאחיותיי ומשפחתה תכננו טיול כביש כדי לבקר משפחה בטנסי. אז ברגע האחרון של יום שישי בבוקר, החלטתי לארוז את הילדים שלי ולצאת איתם לדרך.

כמו תמיד, הדבר הראשון שחשבתי עליו כשהחלטתי לנסוע היה שאני צריך לארוז כמה ות וכתב יד שאני עובד עליו. עם זאת, בהיותי הנהג היחיד ברכב שלי, זה משאיר מעט מאוד זמן לכתיבה. המחשבה הבאה שלי הייתה שעלי להביא את המיני טייפ שלי. חשבתי שבוודאי אוכל לרשום כמה הערות או מחשבות על הטיול שלי שאפשר לתמלל ולהשתמש בהם למשהו אחר כך.

ואז נזכרתי במאמר שקראתי זה עתה ב"כוס של נחמה לסופרים". הסופרת סיפרה על נסיעה לטיול עם ילדיה. במהלך החלק הראשון של הרכיבה, היא כתבה כשאפשר. כשהגיע תורה לנהוג, היא קראה לאחד מבניה לחזית כדי לתמלל. במהלך התמלול הזה היא הבינה שהיא מבזבזת את היופי של הטיול על לגרום לבנה לרשום הערות ו"לכתוב" עבורה בזמן שהיא נוהגת. במקום רק ליהנות מהטיול עם משפחתה, היא הייתה מרוכזת ללחוץ כל גרם של כתיבה אפשרית. תמלול עברית

כשנזכרתי בשיעור העוצמתי הזה, החלטתי מיד לשכוח לארוז כל דבר שקשור לכתיבה. בלי ספרים, בלי עטים, בלי מחשב. בלי בגדים וילדים. אני יכול לומר בכנות שלא התגעגעתי לכתוב בזמן שלא הייתי. נהניתי מהטיול המהיר ומהביקור עם סבי וסבתי ומשפחתי. ביליתי הרבה שעות באוטו עם הילדים שלי. נהניתי ולא דאגתי או חשבתי לכתוב פעם אחת.

זה בסדר כשסופר לא כותב. רק בגלל שאתה סופר זה לא אומר שאתה צריך לאפשר לכתיבה לשלוט בך עד כדי כך שאתה לא יכול פשוט לשחרר, להירגע ולהנות. כשהסופרת הזו לא כותבת, היא מרגישה מתחדשת ומוכנה לסיבוב נוסף.

סגור לתגובות על כאשר סופר לא כותב

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן