הפיכת הנאום שלך לספר

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

אני חייב להודות, אני אוהב לכתוב ספרים ואני אוהב לשאת נאומים. אני כל כך אוהב לעשות את זה, אני אפילו יותר מאשמח לשאת נאום בחינם. בהסמקה ראשונה, זה לא רעיון מצוין מבחינה כלכלית אם אתה רוצה ללמוד איך לכתוב ספר, אבל אני תמיד הופך את הנאום שלי לקלטת וידאו, לסדרת דיסקים וגם לספר. וזה קורה בכל נאום שאני נואם. אלוהים אדירים, אם אתה ממש מתעצבן, אתה יכול לכתוב ספר כל יום, על ידי נאום אחר בכל יום. אני הולך להראות לך איך לעשות את זה עכשיו. תמלול שיחות טלפון

אבל קודם כל אני רוצה להגיד לך שיש יתרון פסיכולוגי אמיתי לתרגול של הפיכת נאום לספר. זה קשור לדחיינות.

ללא ספק, הדבר הגדול ביותר שעוצר אנשים מלכתוב ספר הוא שהם אף פעם לא יכולים להטיל משמעת מספיק יסודית כדי לכתוב כל יום. אלא אם כן אתה מחויב לכתוב כל יום, לעולם לא יהיה לך מספיק תוכן כדי למלא ספר, סיפורת או עיון. כתיבת ספר היא לא כמו לנקות את המטבח, או להכין ארוחה או לנסוע לקניון ולקנות נעליים. למעט השיטה שאסביר לכם עכשיו, כתיבת ספר היא תהליך שיתרחש על פני מספר ימים, ואפילו שבועות. אולי חודשים, במקרים מסוימים.

יצירת הספר שלך מנאום מסירה את כל הבעיות הללו.

ראשית, אתה מתחייב לנאום. אתה הולך לספק את זה בתאריך הזה, בזמן הזה, במקום הזה. אין לסגת כי יש כל מיני לחץ חברתי שיבטיח לך לשמור על התאריך הזה עם הגורל.

אתה מכיר את הנושא הזה, זו המומחיות שלך. זה מה שאתה עושה הכי טוב, או מה שאתה עושה מבחינה מקצועית, או מה שאתה עושה בשביל תחביב כל כך טוב שרוב האנשים באזור לא יכולים לעשות את זה טוב כמוך.

אז אתה מבלה כמה שעות, או יום לכל היותר, בהכנות לנאום. אתה רושם את מה שאתה רוצה לומר בצורה נקודתית. "כן, אני חייב לכסות את הפריט הזה, וכן, אני רוצה לכלול את הנושא הזה, והם יהרגו אותי אם לא אגיד להם איך לעשות את המשימה הזו…" אתה מבין את הרעיון.

עצבני להפליא, בטוח שאתה הולך לעשות מעצמך צחוק, אבל מוכן פשוט לעצום עיניים ופשוט להתחיל, אתה מוצג ואתה הלאה.

אבל כמה ימים לפני כן עשית כמה סידורים חשובים מאוד. יש לך צלם וידאו מקצועי כדי להקליט את כל המצגת שלך. זה הכל, רק זה. עכשיו לפני שאתה מתחיל לדבר שלך, הקלטת מתגלגלת והכל הולך להיות מוקלט.

אוקיי, אתה נותן את הנאום שלך, אתה מועד, אתה מתבלבל, אתה עושה כל מה שאתה יכול לעשות על הבמה, אבל כמעט כולם בקהל אוהבים את זה והם מעריכים את כל החומרים הנהדרים שהבאת לקבוצה. תמלול אודיו טקסט טלפון

מה שכן, לצלם הווידאו המקצועי היה דווקא קלטת במצלמה וקלט כל תנועה, כל מחווה והכי חשוב כל מילה שהצעת לקהל.

הקלטת ממשיכה ל-DVD. עכשיו יש לך מוצר DVD. ה-DVD משמש ליצירת תקליטורים של המצגת. עכשיו יש לך גם מוצר וידאו. לאחר מכן, הדיסקים (העתקים שלהם, בכל מקרה) מועברים למי שיתמלל את הנאום ויעלה אותו על הנייר, מילה במילה. עכשיו יש לך גם ספר.

כמה זמן דיברת יכתיב כמה אורך הספר שלך. זה יכול להיות רק ספר קצר, או שזה בהחלט יכול להיות קבר נהדר (זכור, האדם הזה יתמלל גם את חלק השאלות והתשובות של הנאום שלך). אתה יכול לעבור עליו ולהוסיף קטעים אם תרצה, או לערוך אותו אם תרצה. אבל אל תוציא חומר.

עם קצת התאמה, הנאום שנשאת הפך לספר הראשון שלך מבין רבים. ראה איך אתה יכול לשאת נאום ביום על שונות וליצור ספריית ספרים איתך כסופר בו זמנית?

סגור לתגובות על הפיכת הנאום שלך לספר

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.