טיפ סודי של Teleseminar – איך ליצור קורסי טל-סמינרים רווחיים עם הכוח של TeleSeminars

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

אלכס מנדוסיאן
אחת הדרכים החזקות ביותר להשתמש בכישורי הסמינר שלך היא ליצור קורסים טלפוניים בנישה שלך. מה זה טלקורס? טלקורס הוא פשוט סדרה של סמינרים טלפוניים המאורגנים במודולי הוראה סביב נושא אחד. השתמש מחדש במומחיות שלך למספר מודולים והצג טלקורס. תמלול הקלטות

זה פשוט וזה חזק, וניתן לעשות זאת רק בכמה שלבים:

שלב ראשון – הנה השאלה הראשונה שאתם חייבים לשאול את עצמכם – כיצד אוכל לחלק באופן טבעי את הנישה שלי לתחומי נושא? מהן הקטגוריות המתרחשות באופן טבעי בנושא זה? אלה הופכים להיות המודולים שאתה מציג ב-Telecourse.

שלב שני – נניח שזיהיתם חמישה תחומי נושא נפרדים. אז עכשיו יש לך חמישה מודולים. התחל לשרטט את תכנית הלימודים עבור כל אחד מהמודולים.

שלב שלישי – צור מדריך פעולה לכל מודול. זה חשוב מאוד מכיוון שהוא מספק לתלמידים שלך דרך לארגן מידע, לרשום הערות ולהישאר במסלול. מדריך פעולה גם עוזר לך להישאר על המסלול, במיוחד כאשר אתה יורד בכביש צדדי כדי לקבוע נקודה ולא יכול למצוא את הדרך חזרה. פירורי הלחם נמצאים ממש שם לפניך במדריך הפעולה שלך.

שלב רביעי – הזמן את הרשימה שלך לטלקורס. החזיקו את הטלקורס בין אם יש לכם 3 אנשים רשומים או שלוש מאות. תקבלו את החוויה ותקבלו הרבה תוכן שתוכלו ליישם מחדש.

שלב חמישי – הקלט ותמלל את הקורס הטלפוני שלך. הקלטה ותמלול של ה-Telecourse שלך ​​נותנת לך אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות לייעוד מחדש ולמכור את התוכן שלך. תמלול בזמן אמת

טיפ בונוס – שימו לב ל"ספין-אוף" המתרחשים באופן טבעי מה-Telecourse שלכם. במילים אחרות, אילו נושאים ב-Telecourse הנוכחי שלכם נותנים לכם הזדמנות להסתחרר וליצור טל-קורס נפרד לחלוטין?

והאם אתה מוכן ללמוד עוד על איך אני עושה את זה?

לאחר מכן, אני מזמין אותך לבקר ב-[http://www.AlexMandossianToday.com] כדי לתבוע את הגישה שלך ליותר מ-4 שעות של אימון סודות ה-TeleSeminar שלי.

חפש את הלוגו של TeleSeminar Secrets… הוגן מספיק?

סגור לתגובות על טיפ סודי של Teleseminar – איך ליצור קורסי טל-סמינרים רווחיים עם הכוח של TeleSeminars

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן