זרמי הכנסה מרובים – כיצד למנף את הטכנולוגיה כדי להרוויח כסף בקלות ולחסוך זמן

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

במאמרים הקודמים שלי, עודדתי מאוד את הרעיון של הכנסה מרובה. בכלכלה הלא בטוחה שלנו ללא ביטחון תעסוקתי, זרמים מרובים של הכנסה הם חובה. עכשיו, זה לא משנה מה עשית בחייך, או מה אתה עושה למחייתך. רוב הסיכויים שכנראה למדת משהו. כנראה אפילו יהיה לך סיפור לספר, אפילו מהכישלונות שלך. אולי אתה עדיין לא מבין מה זה, אבל אני מבטיח לך, בהחלט יש משהו שאתה יודע שאחרים יהיו מוכנים לשלם כדי שאתה ילמד אותם. תמלול לסטודנטים

עכשיו עם תוכן המידע הזה ביד, איך תרצה שאחלוק איתך הזדמנות ייחודית למנף את הטכנולוגיה כדי להרוויח כסף קל ולחסוך זמן? זה בהחלט עוזר, כי עכשיו אתה יודע משהו שמישהו אחר לא יודע. הרשו לי להראות לכם כעת כיצד טכנולוגיה יכולה לעזור לחסוך לכם זמן רב ולהרוויח כסף בקלות!

1) השתמש בתוכנת טקסט לאודיו

האם אתה יודע שאתה יכול בקלות להמיר טקסט לחומרי שמע? בעידן הנוכחי שלנו, אנשים הם ניידים מאוד ולחוצים בזמן. יש אוכלוסייה הולכת וגדלה של אנשים שמסתמכים על חומרי אודיו כדי ללמוד. תאר לעצמך את הכמות העצומה של לקוחות פוטנציאליים שאתה יכול לשרת כשאתה ממיר את הטקסט שלך לחומרי שמע!

למעשה, במערכת ההפעלה מקינטוש, קיים ממיר טקסט לדיבור מובנה. שימוש אחד בתכונת הטקסט לדיבור הוא כקורא מסך למי שראייתם לקויה, אך תוכנית הדיבור יכולה גם ליצור ספרי שמע מכל קובץ טקסט. אפשר להמיר מצגת לקובץ שמע ולהאזין לה על הדרך, כדי להתכונן לנאום. ישנם ספרים רבים בנחלת הכלל באינטרנט, ואם יש לך ספרים אלקטרוניים שאתה מעדיף להאזין להם במקום לקרוא, המרת אותם לספרי אודיו היא קלושה. באמצעות אוטומאטור, כלי סקריפטים חזק ופשוט במערכת ההפעלה מק, תוכלו ליצור "פלאגין" שייצור קובץ שמע בפורמט אותו תוכלו להפעיל באייפוד או ברוב נגני המדיה האחרים.

עבור אחרים שאינם משתמשים במערכת ההפעלה MAC, ניתן למצוא חלופות באינטרנט. מעבדת AT&T בחנה לספק את קולות המחשב הנשמעים הטבעיים הטובים ביותר! עכשיו, האם אתה יודע מהו האתר הטוב ביותר שיש בו קולות טקסט לדיבור זמינים בקלות? אני אחלוק איתך את הסוד הזה בבלוג שלי. זה בהחלט מייצג את חוד החנית. באתר שאציג, אתה אפילו יכול לבדוק את הדוגמאות לשמוע. תופתעו לגלות כמה טוב המחשב שלכם יכול להישמע. זכור, החשיבות בבחירת תוכנת טקסט לשמע טובה היא בחירת רמקול עם קול מקסים, לא כזה שמזיץ את המאזינים שלך לישון. תמלול לעורכי דין

2) השתמש בתוכנת שמע לטקסט

במקום לשכור מתמלל מקצועי, אתה יכול למנף תוכנת אודיו לטקסט שתעשה עבודה מקצועית בחצי מהעלות! עבור תוכנת תמלול מעולה, אתה יכול למצוא את זה בבלוג שלי שישתף אתר טכנולוגיה פופולרי. אתר אינטרנט מבוסס זה עבור אנשים שמתעניינים בטכנולוגיה העדכנית ביותר, עם חוות דעת מקצועיות ומשתמשים כאחד כדי לתת לך מבט מאוזן. על ידי שימוש בתוכנה כזו, אינך צריך עוד להשקיע מאמץ וזמן נוספים כדי להכין חומרי טקסט!

3) PDF והכנת ספרים אלקטרוניים מקצועיים

יש לך את התוכן מוכן. כעת, מלבד הטיפים שהוזכרו לעיל, אתה יכול להתחיל לעבוד על ספרים אלקטרוניים בעלי מראה מקצועי, הכל בלחיצת כפתור PDF. התקן את פונקציית ה-PDF ואתה יכול גם להרוויח הרבה כסף על ידי אריזת הידע שלך. ברגע שתכין את הספר האלקטרוני המקצועי שלך, תוכל לשלוח אותו לרשימת התפוצה שלך שעשויה להכיל כמה אלפי אנשים, כמעט ללא עלות.
לסיכום, התחילו להתנסות ברעיונות והפכו אותם לספרים אלקטרוניים, לחומרי אודיו שעולים פחות מכלום להפקה, חוברות עבודה, דוחות ועוד שלל פורמטים שיעבירו את הידע שיש לכם להציע. עם טכנולוגיה זולה הזמינה בקלות היום, זה נעשה קל יותר מאי פעם. הרווח כסף בקלות על ידי מינוף הטכנולוגיה הזמינה עכשיו!

מאמר זה הראה לך שכל מה שאתה צריך זה רעיון נהדר! עם כניסתה של הטכנולוגיה, אתה יכול בקלות לחקור מדיומים אחרים שגרמו לך לחסוך זמן וחשוב מכך, להרוויח כסף. החשיפה שלך לקהל שלך גדלה כעת מאוד. תארו לעצמכם, במקום רק ספר אלקטרוני, שיגיע ל-1000 קהל, כעת תוכלו להשתמש בספר אלקטרוני ובחומרי אודיו, בלחיצה אחת ולהגיע לקהל פי שניים או פי שלושה. למעשה, אין גבול, כי העולם הוא הצדפה שלך!

כדי להקל על ההתייחסות וכדי לתת לך התחלה, ארכז עבורך את האתרים והתוכנות הטובות ביותר הבלוג שלי. חקר שמח!

סגור לתגובות על זרמי הכנסה מרובים – כיצד למנף את הטכנולוגיה כדי להרוויח כסף בקלות ולחסוך זמן

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן