משרות הזנת נתונים – האם הן אמיתיות או הונאות?

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

אלן לים
באופן כללי, משרות הזנת נתונים הן אלו שמתעדות, מתפעלות, מאחסנות או יוצרות כל סוג של נתונים. בעבר, משרות הזנת נתונים נועדו בדרך כלל לעובדים בתאגידים גדולים שהיו להם מספיק עבודת הקלדה ותמלול כדי להרשות לעצמם את השירותים של אנשי הזנת נתונים במשרה מלאה. עם השימוש הגובר באינטרנט בסביבת העבודה, חברות רבות יותר מצאו את זה מועיל להוציא עבודות הזנת נתונים לעסקים ביתיים, במישרין או בעקיפין. העסקים הביתיים יכולים להיות מקומיים או אפילו ניתן למצוא אותם ברחבי העולם במרכזים גדולים שבהם העבודה של ארגונים קטנים מועברת ומוכנה על ידי קלדניות ועובדי הזנת נתונים. תמלול לבית משפט

מי משתמש בהזנת נתונים?

גם תאגידים גדולים וגם קטנים משתמשים בכוח אדם כדי לבצע עבודות הזנת נתונים. מכיוון שלעתים קרובות בעלי עסקים בבית יכולים לבצע עבודת הזנת נתונים בעלות נמוכה יותר שניתן לשלם עבור עובד בשכר, אפילו עסקים קטנים מאוד יכולים לנצל את העובדים בבית לצורך מניפולציה של נתונים. בגלל ההתקדמות בטכנולוגיה, כמעט כל עסק יכול לעשות שימוש יעיל בסוג זה של פונקציות משרדיות. ישנם אפילו עסקים שמשתמשים באנשי הזנת נתונים כדי לבצע עבודת בקרת איכות. הזנת נתונים שימשה זה מכבר במקצוע עריכת הדין הן בבית המשפט והן על ידי משרדי עורכי הדין. משרדי רפואה משתמשים בעובדי הזנת נתונים כדי למלא טבלאות חולים וטפסי חיוב ביטוח.

על איזה סוג עבודה יש ​​חוזה?

עבודות כגון עדכון מאגרי מידע, תמלול חומרי אודיו או וידאו/שמע או רישומים חשבונאיים שוטפים לטופס סטנדרטי, יכולות להישלח בקלות ובמחיר כלכלי לעובדים או לעסקים בחוזה. לא רק שניתן לשלוח את העבודה הסטנדרטית לצוות הזנת נתונים, אלא שניתן להתקשר לעבודות הזנת נתונים כדי להבטיח עריכה ובקרת איכות על מוצר מוגמר. תמלול רפואי עוזר לשמור על תרשימים של מטופלים מעודכנים בעוד שתמלול משפטי הוא תת-התמחות נוספת המוכרת לעתים קרובות לצוות חיצוני. הכנה ותחזוקה של מסדי נתונים גדולים היא חובה הגיונית עבור אנשי הזנת נתונים. תמלול לסטודנטים

מי הם עובדי הזנת הנתונים?

משרות הזנת נתונים זוכות להערכה על ידי עובדי הבית בגלל המגוון, הפשטות והיעדר ציוד מתוחכם. עובד אופייני להזנת נתונים הוא אחד שעבד בעולם הארגוני והחליט שעדיפים אורחות חיים אחרים. עובד הזנת הנתונים יכול להיות הורה שרוצה להישאר בבית עם ילדים בגיל הגן. יכול להיות שהוא או היא עובדים בדימוס שמחפשים קצת הכנסה נוספת שניתן להשלים בקצב המתאים לאדם.

איך מועברת העבודה?

עבודה עבור משרות הזנת נתונים מועברת בדרך כלל דרך האינטרנט, במיוחד אם המרחק מהעסק משמעותי. לחילופין, עובדים בבית יכולים לקבל פרויקטים והנחיות באמצעות מסנג'ר, באמצעות דואר או שירותי משלוח, או בטלפון. במקרים מסוימים, העובד יידרש לנסוע למקום כדי לאסוף או לאסוף את הנתונים לתמלול, כמו במקרה של מתמללים חוקיים. ללא ספק שיטת ההעברה הקלה והחסכונית ביותר עבור רוב המצבים היא זו של העברה אלקטרונית.

סגור לתגובות על משרות הזנת נתונים – האם הן אמיתיות או הונאות?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן