הכנסה לכתיבת מאמרים – 7 שלבים לכתיבת מאמרים נוספים באמצעות טל-סמינרים כדי לייעד מחדש תוכן

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

הת קוני ריגן גרין
אתה יכול לכתוב מאמרים ואפילו ספר אלקטרוני באמצעות סמינרים טלפוניים, ברגע שאתה מבין את התהליך. אנשים רבים פשוט לא אוהבים לכתוב, לא כותבים טוב, או מתקשים להוציא את הרעיונות שלהם על הנייר. הקלטת החומר והתוכן שלך באמצעות תהליך טל-סמינר הופכת אותו לתהליך שונה לחלוטין עם תוצאות דרמטיות באותה מידה. תוכל לכתוב יותר ולהעביר את המסר שלך למספר גדול יותר של אנשים, פשוט על ידי קיום סמינרים טלפוניים. אלו הם 7 השלבים שיש לנקוט אם אתה רוצה להצליח בתהליך זה. תמלול והקלטה

החליטו מראש מה יהיה הנושא שלכם. זה ייתן לך את הזמן שאתה צריך לחשוב על איזה מסר אתה רוצה להעביר לאנשים ששומעים את הסמינר הטלפוני שלך או קוראים את המאמר שלך.
לאחר מכן, ערכו רשימה של נקודות חשובות שאתם רוצים לדבר עליהן. אתה יכול לרשום אותם על כרטיס אינדקס, או להשתמש בכל מערכת שתתאים לך ביותר. זכור שאף אחד לא יראה אותך כשאתה מדבר בטלפון, אז אתה יכול לקבל פיסת נייר גדולה או אפילו לוח לבן כדי לרוץ בזיכרון שלך לגבי מה שתגיד.
תזמן את הסמינר הטלפוני שלך לזמן שנוח לך. ישנן תיאוריות רבות לגבי הזמנים הטובים והגרועים ביותר לקיים סמינרים טלפוניים, אבל נתתי אותם במגוון רחב של זמנים ובימים שונים וגיליתי שאנשים יפנו זמן לשעה אם הם מתעניינים בנושא שלך.
ברגע שהטלסמינר יסתיים, בקש ממישהו לתמלל אותו עבורך. זה יכול להיעשות על ידך או מישהו שמתמלל באופן מקצועי. אתה צריך לעשות רק את הפעילויות שהן הפרודוקטיביות ביותר עבור העסק שלך. תמלול חקירות משטרה
לאחר השלמת התמלול, חלקו אותו לשלוש מאות מאמרים. סמינר טלפוני של שעה ייתן לך בין עשר עד עשרים מאמרים טובים.
שלח את המאמרים הללו למדריכי המאמרים כדי שיקבלו כמה שיותר חשיפה.
התחל מיד לתכנן את הנושא הבא עליו תדבר כדי ליצור טל סמינר חדש ומאמרים רבים נוספים.
כתיבת מאמרים באמצעות סמינרים טלפוניים היא הדרך המהירה ביותר לבנות מכלול של עבודה שניתן להחזיר לדוחות קצרים, ספרים אלקטרוניים ומוצרים אחרים.

סגור לתגובות על הכנסה לכתיבת מאמרים – 7 שלבים לכתיבת מאמרים נוספים באמצעות טל-סמינרים כדי לייעד מחדש תוכן

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.