טיפ סודי של TeleSeminar – השתמש מחדש ב- TeleSeminar שלך למאמרים לזרימה אינסופית של תנועה

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

אלכס מנדוסיאן
האם תרצה ליישם מחדש את תוכן הסמינר הטלפוני שלך כדי ליצור זרימה אינסופית של תעבורה מיידית, קבועה ולטווח ארוך? והיית רוצה לדעת איך להשיג את התעבורה הזו מהר יותר, קל יותר ובפחות מאמץ?

אז תכתוב מאמרים! תמלול ישיבות

בדוק את 3 השלבים הפשוטים והחזקים האלה

שלב 1 – ערוך סמינר טלפוני שלך – בחר נושא בנישה שלך וערוך סמינר טלפוני של שישים עד שבעים דקות עבור הקהל שלך. מבחינה טכנית, אתה יכול לעשות את זה בלי קהל, זה פשוט הרבה יותר כיף כשיש לך קהל.

שלב 2 – הקלט ותמלל את הסמינר הטלפוני שלך – אתה תמיד צריך להקליט את השיחות שלך. אתה אף פעם לא יודע מתי אתה הולך להיות "על" ולספק את אחד הטובים שלך. כאשר אתה מקליט את השיחות שלך, אתה יכול לתמלל אותן, מה שאומר שיש לך כעת גישה לתוכן הסמינר הטלפוני שלך בטקסט.

שלב 3 – הפוך את התמליל למספר מאמרים – אתה יכול בקלות למשוך שמונה עד שתים עשרה מאמרים משישים עד שבעים דקות, יותר אם אתה הולך יותר. עם התאמה ועריכה מינימלית, אתה יכול פשוט להעתיק ולהדביק את המאמרים האלה, כי כבר "כתבת אותם עם הפה שלך, ולא עם הידיים". תמלול עברית

מה היתרון? ובכן, כפי שעמיתי וחברי ג'ף הרינג אומר, כעת יש לך שמונה עד שנים עשר או יותר "סוכני מאמרים בינלאומיים" באינטרנט שעובדים עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בכל רחבי העולם.

כל מאמר מכיל קישורים חזרה לאתרי האינטרנט והבלוגים שלך, ויוצר תנועה מיידית, קבועה ולטווח ארוך.

והאם אתה מוכן ללמוד עוד איך לעשות את זה?

חפש את הלוגו של TeleSeminar Secrets… הוגן מספיק?

סגור לתגובות על טיפ סודי של TeleSeminar – השתמש מחדש ב- TeleSeminar שלך למאמרים לזרימה אינסופית של תנועה

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן