כתיבת מאמרים – איך להתחבר לקוראים וליצור קשרים

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-Deliciousשתף מאמר זה ב- Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה ב-PinterestExpert Hendry Lee
שיווק מאמרים עוסק במתן מידע מועיל, לבנות את האמינות ולבקש מהקוראים לנקוט פעולה, כלומר לקנות את המוצר שלך או לבקר באתר שלך מכל סיבה שתהיה לך בתוכנית האסטרטגית. החלק השני, שהוא בניית אמינות הוא שלב חשוב לפני שאתה מקבל את הקליקים. הנה איך אתה יכול לעשות זאת בקלות. תמלול שיחות טלפון

המאמרים שלך צריכים להכיל מידע מוצק שהקוראים רוצים לקרוא. זה חייב להיות שימושי. במקום למסור את כל נתוני המחקר או מה ולמה של הנושא, עליך לספק לפחות את מידע ה"איך" באותו מאמר.

איכות אינה אופציונלית בשום עסק בימינו. זה אפילו לא מספיק חזק כנקודת מכירה. אנשים פשוט מצפים לזה מכל אחד.

לאחר מכן, אתה יכול לבסס אמינות על ידי הצגת הגורם האנושי במקום לכתוב בנימה הרשמית. באמצעות שיחה, הקוראים ירגישו כאילו אתה מדבר איתם דרך המאמר.

באינטרנט, אולי לעולם לא תפגוש את הלקוחות הפוטנציאליים שלך, אז חשוב שתראה אישיות ותגרום לקוראים להיות מודעים לכך שאתה לא רק ישות חסרת פנים. תמלול אודיו טקסט טלפון

זכור, אנשים קונים מאנשים אחרים, לא ה.

אם כי לכתוב כאילו אתה מדבר יכול להיות מעורפל. זה לא בהכרח אומר שאתה צריך לתמלל את כל הדברים שיוצאים מהפה שלך. תיאור טוב יותר יהיה שיחה.

אם כתבת מאמר או שניים, נסה לקרוא אותו בקול רם. אולי תרצה לבקש מאחרים לעזור לך לקרוא אותו עבורך. אם זה נשמע טבעי, אתה מוכן ללכת ולהגיש את המאמרים שלך לספריות מאמרים.

אתה יכול לעשות את זה גם הפוך. אם הכתיבה נשמעת לך קשה, תמיד תוכל להקליט תחילה את החשיבה שלך ולאחר מכן לתמלל אותה. זה פותר את הבעיה לחלוטין כי כשאתה מקליט אתה עושה את זה כאילו אתה מדבר או מסביר על משהו לקהל היעד שלך.

סגור לתגובות על כתיבת מאמרים – איך להתחבר לקוראים וליצור קשרים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן