רעיונות סיפורי ילדים

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

המלץ על מאמר מאמר הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה ב-Facebook1שתף מאמר זה בטוויטר1שתף מאמר זה ב-Linkedinשתף מאמר זה על Delicious1שתף מאמר זה על Diggשתף מאמר זה על Redditשתף מאמר זה על PinterestExpert Wes Waddell
סיפורי ילדים וסקראפ… מי היה מאמין שהם הולכים כל כך טוב ביחד?

ילדים תמיד מספרים סיפורים ואני אעז לנחש שאתה תמיד מספר לילדים שלך סיפורים לפני השינה. למה לא ללכוד כמה מהם באלבום סיפורים? תמלול טקסט

אולי אפילו תגלו שיצירת אלבום סיפורים יחד עם ילדיכם תקרב אתכם יותר ממה שאי פעם ידעתם שאפשר. מלבד לעזור להם לבטא את רגשותיהם וללכוד את זיכרונותיהם לעתיד… זה מאפשר לך ללמד אותם את השיעורים הקטנים של החיים עם סיפורי חייך.

הנה כמה רעיונות ל"ספר סיפורים" שאתה וילדך יכולים להתחיל איתם:

א) גרסה מותאמת אישית של ספר הילדים האהוב עליהם

כן, זו גניבה גניבה, אבל כל עוד זה מיועד לשימושך האישי ולא נמכר או מופץ באופן חופשי, אין שום פסול להתחיל בדרך זו.

אחרי הכל, כך התחיל סיפור סיפורים. אדם אחד סיפר או המציא סיפור ואז הוא הותאם וסופר מחדש על ידי אחרים במשך דורות.

כל מה שאתה צריך לעשות כדי להפוך את ספר סיפורי הילדים לאלבום סיפורים אישי משלך הוא לשנות את השמות כך שילדך וחבריו ומשפחתו יהפכו לדמויות. לאחר מכן הוסף תמונות של ילדך וחבריו מבצעים את החלקים או השתמש בתמונות שצילמת בזמן שהם עשו את אותם הדברים.

לדוגמה: אם ספר סיפורי הילדים עוסק בטיול לבית סבתא, אז השתמשו בתמונות שצילמתם בביקור המשפחתי האחרון שלכם אצל סבתא והשתמשו בשמות המשפחה שלכם בתור הדמויות בספר.

ב) ספר טיולים לילדים

בפעם הבאה שאתם יוצאים לטיול בגן החיות או שילדכם יוצא לטיול בבית האש… או כל מקום שהוא מרגיש שהוא כיף; לך ותצלם הרבה תמונות.

כאשר אתה מגיע הביתה (או לא יאוחר מיום או יומיים) הקלט את ילדך מספר את הסיפור של מה שעשה ומה ראה. תמלל את הסיפור והוסף את התמונות עבור אוצר אלבום סיפורים מיידי.

אתה יכול אפילו להשתמש בפס הקול ובתמונות הסטילס ו/או הווידאו כדי ליצור את הסיפור של הילד על גבי CD וידאו או DVD.

ג) מפלצות ופיראטים במגרש משחקים

קחו את ילדכם למגרש המשחקים וקבלו הרבה תמונות שלו מטפסים, מחליקים, מתנדנדים ופשוט נהנים.

בזמן שאתה שם או אחרי שאתה מגיע הביתה, תמציא סיפורים עם ילדך על המפלצות מהן הם בורחים או על הפיראטים שהם דוחים. רשום הערות עבור כל תמונה ופרש אותן בשורה עלילה קטנה.

כעת, ביד או (אפילו קל יותר) באמצעות טכניקות אלבום דיגיטלי, הוסף את המפלצות, הפיראטים, הלווייתנים או כל מה שהם דמיינו לתמונות ומלא את כל קו הסיפור. תמלול טלפון

לפני שאתה יודע את זה, יש לך את האלבום הראשון של ספר הסיפורים המותאם אישית של ילדך.

ד) סיפור חלומות ילדים

לילדים יש יכולת מדהימה לחלום בהקיץ, לדמיין ולחלום בגדול! עודדו את ילדכם לחקור את כל האפשרויות השונות של החיים ועולמות הפנטזיה שלהם. קח את הזמן להקליט ולתמלל את החלומות והסיפורים הללו.

השתמש בדמיון שלך כדי לעזור לילדך ליצור את התמונות שמתאימות לסיפורים ולחלומות אלה. תוכנת אלבום דיגיטלי יכולה לחולל פלאים בשביל זה.

בין אם אתה ממחיש את הסיפורים ומצלם תמונות או משתמש בתמונות מצולמות של עברו של ילדך שאתה עורך אחר כך בצורה דיגיטלית כדי להמציא את החלקים הגרפיים של הסיפור. הדבר היחיד שיהיה בטוח הוא שיהיה לך אלבום סיפור מדהים אחד שאתה וילדך תאהבו לקרוא לדורות הבאים.

אלה רק כמה מהנושאים הנפוצים שאתה וילדיך יכולים להתחיל איתם.
ברגע שתתחיל, תמצא רעיונות וסיפורים חדשים שצצים בכל מקום.

תהנו ותשמרו על חיי הפנטזיה של ילדיכם כל עוד אתם יכולים… הם גדלים וזה נעלם להיסטוריה מהר מדי!

סגור לתגובות על רעיונות סיפורי ילדים

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן