כיצד תשפיע טכנולוגיית זיהוי דיבור על תעשיית התמלול הרפואי בעתיד?

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

טכנולוגיית זיהוי הקול מאיימת לבטל את הצורך בתמלול רפואי מסורתי כבר כמה שנים. עם זאת, המציאות של המצב היא שבעוד שטכנולוגיית זיהוי דיבור עלתה ללא ספק בחשיבותה בתעשיית הבריאות, היא אינה מסוגלת להחליף מתמלל רפואי מסורתי. תעסוקה בתמלול רפואי ביתי היא בשפע כתמיד, מה שמבשר טובות לעתיד. תמלול דיונים

אבל ההשפעה האחת של פיתוח טכנולוגיית זיהוי קול היא שסגנון העבודה של כמה מתמללים רפואיים השתנה במידה רבה יותר ויותר. לרוב, רוב המתמללים הרפואיים עדיין מתמללים בדרך המיושנת: הם מאזינים לקובץ הכתבה ומקלידים די הרבה דוח מילה במילה.

ככל שהזיהוי הקולי תופס, נקודת המוצא של מתמלל רפואי ביתי היא יותר ויותר טיוטה גסה של קובץ שהופק על ידי תוכנת זיהוי דיבור.

בדרך כלל, תוכנת זיהוי קולי תהיה מסוגלת לייצר מוצר סופי שהוא אולי 60% עד 80% נכון. הבעיה, כמובן, היא שרק מתמלל רפואי מיומן יכול לומר לך היכן טמונות הטעויות בטיוטה של ​​הדו"ח הרפואי. זה חיוני שכל מסמך גס יעבור ויערוך על ידי מתמלל רפואי בעל ידע רב.

היושרה של תעשיית הבריאות שלנו תלויה במידע הנכון הניתן לרופאים הפונים לחולים ומקבלים החלטות בשמם. קובץ רשומות רפואיות לא מדויקות עלול לגרום לאסון לחולה ולגרום לתסכול גדול למערכת האספקה ​​של שירותי הבריאות. תמלול דיבור

עם הזמן, יותר ויותר מקבצי ההכתבה הקולית שייצרו רופאים ייווצרו באמצעות תוכנת זיהוי קולי. זה יאלץ את המאגר הנוכחי של מתמללים רפואיים לשפץ את מערכי הכישורים שלהם. במקום האזנה ותמלול מילה במילה, המתמלל הרפואי של העתיד יקשיב ויערוך מסמך שעולה במחשב שלו במצב עריכה.

הטכנולוגיה המתקדמת באמת מביאה יעילות לתעשייה, אבל הצורך בתמלול רפואי ביתי מוכשר ועורכי רשומות רפואיות ישגשג ויתקדם גם בעתיד. למעשה, מעולם לא היה זמן מתאים יותר להיכנס לתחום הקריירה המרגש הזה!

סגור לתגובות על כיצד תשפיע טכנולוגיית זיהוי דיבור על תעשיית התמלול הרפואי בעתיד?

מאת:

פרסם באתר כ - 386 מאמרים.

.

דילוג לתוכן