מערכות אזעקה בנתניה

22 ביוני 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בטיחות ובטחון

בטיחות סביבת המגורים או העבודה שלנו מהווה נושא בעל חשיבות עליונה והשלכה מכרעת על שלום הדיירים או העובדים. מערכות אבטחה העומדות בסטנדרטים גבוהים יכולות לסייע למנוע מקרים רבים של פריצות, פגיעה ברכוש או באדם. מערכת אזעקה נחשבת למערכת אבטחה מבוקשת מאוד בשל היעילות והנגישות של המכשירים. באזור נתניה ניתן למצוא לא מעט סוגי אזעקה המתאימים לכל דורש ולכל כיס. פיתוחים טכנולוגיים בתחום, אפשרו להפוך את המערכות לזמינות, נגישות ומדויקות יותר.

מערכת אזעקה – מה זה?

למעשה, מדובר במערכת שמירה והתרעה בעלת מספר יעדים עיקריים: הרתעה של גורמים עוינים, התרעה על כניסה של גורמים לא מורשים, התרעה על תנועה חשודה בשטח הלקוח. המערכת ניתנת להתאמה לפני השטח של המבנה, תוך התחשבות מרבית באילוצים, בצרכים המיוחדים ובהגדרות התקציב לפרויקט. אין צורך להוציא סכומים גדולים על מנת להתקין מערכת אזעקה איכותית. קיימים פתרונות חדישים ומתקדמים בשוק שעלות המכשיר וההתקנה מתאימים לכל כיס. כשמחפשים מערכת אזעקה, מצלמות אבטחה או אינטרקום בנתניה, חשוב להבין מהי המערכת שתתאים בצורה הטובה ביותר למבנה שלנו.
על מנת לבצע התאמה מדויקת יותר של מערכת האזעקה ללקוח חשוב להבין כי קיימים שני סוגים עיקריים: מערכת אלחוטית ומערכת קווית.

מערכת קווית

מערכת אזעקה קווית מתחברת לבקר המרכזי על ידי כבלי כבלים. מערכת זו מצריכה הכנה של תשתית מתאימה בקירות המבנה או בצנרת. אזעקה קווית תתאים בעיקר לאנשים הבונים מבנה חדש ומתכננים להתקין בו את המערכת. הבנייה לוקחת בחשבון את צרכי ההתקנה המיוחדים.

מערכת אזעקה אל-חוטית

מערכת אזעקה אל-חוטית מחברת בין הבקר והגלאי בקשר אל-חוטי, ללא הצורך בכבלים או בהכנת תשתיות מוקדמת. אזעקה אלחוטית מתאימה בעיקר למבנים קיימים שרוצים להתקין בהם מערכת אבטחה, מבלי להתחיל לעשות שינויים בצנרת.

מי צריך מערכת אזעקה?

המערכת מתאימה לאנשים המחפשים לשדרג את הבית או המשרד ע"י התקנת אמצעי אבטחה בשטחם. השירות מתאים לכל מי שמחפש להתקין מערכות אזעקה בנתניה והסביבה, כגון: בבתים פרטיים, משרדים, מבני חברה, מפעלים, מחסנים ועוד.

סגור לתגובות על מערכות אזעקה בנתניה

מאת:

פרסם באתר כ - 2 מאמרים.

.

דילוג לתוכן