הנה סיפור מגניב בשבילך. כחלק מתוכנית האימון שלי

18 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינטרנט

 

הנה סיפור מגניב בשבילך. כחלק מתוכנית האימון שלי, כל שיחות האימון וכל השיחות האחד-על-אחד וכל הסמינרים שלי מתומללים ומוכנסים לאינטרנט באזור ההורדה כדי שהתלמידים שלי יוכלו לקרוא, כי למרות שיש את קבצי האודיו זה מדהים לשמוע, יש אנשים בעלי אוריינטציה ויזואלית, ולכן יש משהו לקרוא יחד עם האודיו, זה אפילו יותר מדהים.

לכן, יש לי מתמלל. שכרתי אותה לפני כשנתיים. קוראים לה קרול. כמה מהתלמידים שלי זכו לפגוש אותה כשהיינו בפורטלנד לפני שנה לפגישה הרבעונית שלנו.

היו לי מתמללים בעבר. התמלול הקודם שהיה לי היה די טוב. היא ביצעה את העבודה בזמן והיא הייתה מדויקת מספיק למטרותינו, אבל כשהתחלתי לדבר עם קרול והבנתי שלא רק שהיא מתמללת את השיחות האלה, אלא שהיא למעשה שומעת והבינה ושמרה את הדברים שאני בהוראה, הבנתי ששכרתי עוד עובד פנומנלי להוסיף לעובדים הפנומנליים האחרים שלי. (קים, אני מדבר עליך כאן!)

אני מודה שזה היה קצת מפחיד כשקרול ואני נפגשנו לראשונה באופן אישי כי התחלתי לספר לה סיפור והיא כבר ידעה את הסוף (סיפורים מהילדות שלי אפילו) או שהתחלתי להסביר מושג השכנוע או ההוראה שלי, והיא הייתה אומרת, "כן, אני זוכרת את זה מסמינר קנקון." הנה האדם הזה שמעולם לא פגשתי, מעולם לא דיברתי איתו, והיא ידעה הרבה עליי ועל עבודתי. תמלול הקלטות לבית משפט

אז הנה הסיפור: לקרול יש עוד עבודה כקבלן עצמאי עבור חברה מוושינגטון הבירה. (זה בסדר כל עוד היא ממשיכה לזכור ש-MaxPersuasion היא בראש סדר העדיפויות שלה!) J יש להם הסכם שקרול עובדת בשבילם וכל שבועיים הם משלמים לה על העבודה הזו. הבעיה היא שהיו להם כמה בעיות תזרימי מזומנים והם נמצאים כעת בפיגור של שלושה שבועות, כמעט ארבעה, ללא אינדיקציה מתי הכסף הזה יגיע.

קרול לא רגילה לסוג זה של B.S. כי כשהיא מבקשת מאיתנו תלוש משכורת, קים שולחת אחד באותו היום.תמלול משפטי

אז קרול שלחה לי עותק של אימייל שהיא שלחה לבוס בחברה האחרת, אישה שמעולם לא היה לה קשר ישיר איתה, והמייל פשוט הצחיק אותי. כלומר, הבחורה הזו השתמשה בפקודות מוטבעות, קריטריונים, קרבה – כמעט כל מה שהייתי עושה. השורה האהובה עליי מכל העניין הייתה (וביקשתי ממנה רשות להדפיס את זה מחדש): "הגיע הזמן לשלם לי עכשיו את מה שאתה חייב לי כדי שתוכל להמשיך להעריך את העבודה הקשה שלי ולהרוויח מהצד שלך. של ההסכם".

אוקיי, אז זה לא עדין כמו חלק מהתלמידים היותר מתקדמים שלי, והיא מבינה את זה, אבל אני גאה בה ונרגש מכך שהמשרה החלקית הזו הביאה לה כמה כישורים ממש מדהימים שאולי לא היו לה אחרת גישה ל.

סגור לתגובות על הנה סיפור מגניב בשבילך. כחלק מתוכנית האימון שלי

מאת:

פרסם באתר כ - 353 מאמרים.

.

דילוג לתוכן