ביובית ושירותי אינסטלציה

5 בינואר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינסטלציה

מאתר נזילות הוא איש מקצוע שמשתמש בציוד מתקדם על מנת להתחקות אחר מקור הבעיה. בשביל לזהות את מקור הנזילה, על איש המקצוע להפעיל מצלמה תרמית. לחילופין, אפשר לבחור לפי הנסיבות להשתמש בשיטת איתור שמבוססת על שימוש בגז. בכל אחד מהמקרים האלה, מטרת האיתור היא לטפל בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים שיש על פני השטח.

החשיבות של מאתר נזילות

הבעיה היא שיש בעלי דירות חדשות שמתעלמים מהחשיבות של שירותי איתור נזילות. על פניו, בעיות מן הסוג הזה לא אמורות להתרחש בדירות חדשות מקבלן. בפועל, דווקא דירות אלו מועדות לפורענות.

למה יש נזילות בדירות מקבלן?

הסיבה העיקרית לנזילות מים בדירה חדשה מקבלן היא חוסר מקצועיות. כאשר הקבלן או היזם לא מספיק מקצועיים ויסודיים, המשמעות היא זלזול בצנרת. כמו כן, יכול להיות שהצנרת קיבלה מכה בגלל עבודות הבנייה הנרחבות שמתבצעות בפרויקט. במקרים כאלה, הדרך היחידה למנוע נזקים בלתי הפיכים היא לאתר את הנזילה בזמן.

הזמנת שירותי איתור

תמיד כדאי לבדוק את הצנרת, בין אם מדובר בדירה ישנה או דירה חדשה. ראשית, הזמנת מאתר נזילות למשל מאפשרת להעביר את האחריות על התיקון לקבלן. כאשר מוכיחים לקבלן שיש נזילה, הוא יהיה חייב לתקן אותה לפני או אחרי מועד מסירת המפתח. במידה והקבלן לא מסכים, אפשר להשתמש בחוות הדעת של שירותי איתור נזילות על מנת לתבוע אותו.

מניעת נזקים נוספים בעתיד

בעניין נזילות וביובית – עוד סיבה טובה להזמין מאתר נזילות לדירה חדשה היא שכך ניתן למנוע נזקים נוספים בעתיד. בעוד תיקון של הנזילה בבית שלא גרים בו מתבצע יחסית במהירות, התיקון לאחר המעבר עלול להיות מורכב יותר. בשביל למנוע עוגמת נפש ופגיעה באיכות החיים, רצוי להתייעץ עם איש מקצוע מתחום האינסטלציה.

תיקון נזילות עם אחריות

אבל האמת היא שאיתור של הנזילה הוא רק חלק מסל שירותים רחב יותר. אחרי שמאתרים את הנזילה, יש צורך לתקן אותה. בדירות חדשות, כדאי שהתיקון יתבצע מלכתחילה על ידי חברה מקצועית. אם לא בטוחים לגבי מקצועיות החברה, ניתן לבדוק זאת באמצעות מספר שנות האחריות שהיא מציעה.

כמה זמן אחריות מקבלים בתיקון נזילות?

חברה מקצועית ואמינה תשלח ללקוח מאתר נזילות מיומן. במקרים אלו, החברה אמורה להציע כ-7 שנות אחריות על תיקון כל סוגי הנזילות. כמו כן, כדאי שהאיתור יתבצע על ידי חברה עם מענה טלפוני של 24 שעות ביממה וכמובן ואולי הכי חשוב, עם המלצות של לקוחות אחרים.

סגור לתגובות על ביובית ושירותי אינסטלציה

מאת:

אריק כהן עובד בחדשות bignews

פרסם באתר כ - 83 מאמרים.

.

דילוג לתוכן