מגשי פירות מעוצבים – המדריך השלם להנאה צרופה

21 בדצמבר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות וקניות

זה אולי נשמעת משימה פשוטה, אבל כשרוצים להפתיע או להעצים את גורם ההפתעה צריך לעשות כמה פעולות שהן הרבה מעבר לחיתוך הפירות וההנחה שלהם על המגש. לא מבינים במה מדובר? הגיע הזמן לדבר כאן ועכשיו על מגשי פירות מעוצבים על ידי מומחים בתחום, מגשים שישאירו את הטעם והחותםבאחריות!

מי מכין מגשי פירות מעוצבים?

כפי שהבנתם, פירות מעוצבים זה הרבה מעבר להנחתם על המגש, למעשה מדובר באמנות שחייב להתייחס אליה בצורה המכבדת ביותר כך שמי שמקבל את הזר יגיד לכם תודה אמיתית מכל הלב.

אז מי באמת מכין מגשי פירות מעוצבים ומה מסתתר מאחורי מגש מדהים שכזה? בעיקר אנשים שלא רק יודעים להניח את הפרי אלא גם מכירים אותו ומומחים בעיצובי מגשים וכאן, בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

כיצד אמור להראות מגש פירות?

כדי להעניק מגשי פירות מעוצבים לעצמכם או למי שאתם אוהבים באמת רצוי שלא להתפשר על תכנון וחיתוך הפירות תוך כדי התחשבות בכל המרכיבים והתכונות של הפרי – זה חשוב, שאחרת אם לא עושים כך זה עלול לפגוע במרקם ובצבע של הפרי ולפגום בגורם ההפתעה.

כמו כן, במעמד הזה חשוב מאוד להזמין מגשים בהם הפירות מסודרים וחתוכים בצורה אסתטית, דקה ולא עבה מדי וכן בהתחשב העונה. במקביל אם המגש שלכם כולל גם פירות רכים רצוי לקרר אותם לפני החיתוך כך שיישארו שלמים ויפים לעין (כמו בננה ועוד).

יש אפשרות לשמור את המגשי פירות המעוצבים מרגע שקיבלתם את המגש לשמור אותו במהלך יומיים זאת אומרת 48 שעות בקירור לא רק את הפירות הרכים אלא את כל המגש

בסיכום דבר, לא משנה אם המגש המדהים הזה עבורכם ואם הוא עבור מישהו שאתם אוהבים באמת, רצוי שתתכננו את הדברים מראש או תשאירו את עבודת המקצועיות הזאת למומחים שמבינים קצת הרבה יותר מפרי, הנחתו ועיצובו על המגש.

סגור לתגובות על מגשי פירות מעוצבים – המדריך השלם להנאה צרופה

מאת:

פרסם באתר כ - 19 מאמרים.

.