קריירה משפטית ללא תואר במשפטים

13 בדצמבר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אבטחת מידע

קריירה משפטית ללא תואר במשפטים

אם תמיד רצית קריירה מאתגרת בתחום המשפט אבל השנים הארוכות והחוב הכבד של לימודי משפטים לא התאימו לך, יש חלופות. אתה יכול לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם עורכי דין ולהתעמק במשפטים על ידי עיסוק במספר קריירות מעניינות עם תואר עמית או הכשרה מיוחדת. שלוש קריירות משפטיות לוהטות כרגע הן משפטן משפטי, מזכיר משפטי וכתב בית המשפט. כל אלה מבוקשים, בעלי משכורות מצוינות ומבטיחים המשך צמיחה בעתיד.

עורכי דין עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם עורכי דין, ומסייעים להם בהכנת כל דבר, החל מסיכומים משפטיים ועד הצהרות. רוב עורכי הדין מקדישים זמן רב לחקר תיקי משפט וקריאה על מחקרים משפטיים ומגמות עדכניות על מנת להתעדכן במתרחש בקהילה המשפטית. עו"ד אמונים גם על ראיון לקוחות, ראיון עדים וחקירת עובדות התיק. הם עשויים לעקוב אחר לידים כדי לאשר מידע או לעשות סידורים לחקור עדים במקרה של חקירה פלילית.

עורך דין צריך תמלול משפטי לבית משפט

תפקידו של עורך דין הוא לוודא שלעורך הדין שהוא עובד עבורו יש תמיד את המחקר הזמין ביותר על פסיקה זמין בהישג ידם, ושכל הכתבים ושאר המסמכים הדרושים מוכנים בכל עת. הוא או היא צריכים להיות מוכנים לקבל תצהירים מושבעים בכל עת. לשם כך, רוב עורכי הדין הם גם נוטריונים. תוכניות למשפטנים נמשכות בדרך כלל שנתיים ומביאות לתואר או תעודת Associates. עבודת הקורס תכסה טכניקות מחקר מתאימות, הכנת מסמכים משפטיים, חוקים מדינתיים ופדרליים, טכניקות חקירה מתאימות, מבנה בית המשפט, טרמינולוגיה משפטית, כללי שמועה, הכנה, גילוי ועוד שורה של נושאים.

מזכירות משפטיות עושות פחות מחקר אך יש להן תפקידים כלליים יותר במשרד עורכי דין. אלו המזכירות שעושות הכל, החל מטיפול בהתכתבויות עבור עורכי הדין ועד לקביעת הצהרות, פגישות ושימועים. אם אתה עובד במחלקה משפטית תאגידית, תוכל גם לאמת, לצטט, לסקור ולסכם את התוכן של כתבי עת משפטיים עבור מנהלים עסוקים. מזכירות משפטיות זוכות בדרך כלל להכשרת מזכירות המתמקדת בטרמינולוגיה משפטית ושימוש במגוון רחב של ציוד משרדי, לרבות מכונות תמלול ומחשבים. כמו כן נלמדים מינוח משפטי ומיומנויות ניהוליות, ובדרך כלל תקבלו תעודה בסוף התכנית.

לכתבי בתי המשפט יש כיום ביקוש רב, ונראה כי מגמה זו תימשך בשנים הקרובות. זה פנים שיפתחו יותר תפקידים מאשר יהיו אנשים מאומנים שימלאו אותם. כתבי בית המשפט חייבים להיות מסוגלים לשים לב לפרטי האירועים, במיוחד לשיחות המתקיימות בכל עת. וכן, הם חייבים להיות מסוגלים להקליט אותם בפירוט ובדיוק מדויקים. ההכשרה לכתב בית המשפט היא מאומצת. סטנוגרף טיפוסי בבית המשפט יכול להקליט למעלה ממאתיים מילים בדקה עד סוף ההכשרה שלו. הוא גם יוכל לתרגם את המידע שתומלל למסמכים משפטיים מדויקים לשימוש מערכת בתי המשפט.

רוב כתבי בתי המשפט עובדים במערכת המשפט הפלילי או האזרחי. אתה יכול לעבוד עבור שופט מסוים או להיות חלק מצוות כתבים הנשכרים באופן קבוע על ידי עורכי דין או משרדי עורכי דין לכל דבר, החל מהצהרות ועד למשפטים. לחלק מהתאגידים יש גם כתבי בית המשפט בצוות כדי להקליט פגישות. קיימות כיום מספר שיטות לדיווח בבית המשפט. השימוש הנרחב ביותר והמסורתי ביותר הוא עדיין סטנוגרפיה של בית המשפט. זה גם דורש את מירב ההכשרה (בדרך כלל כ-33 חודשים) על מנת להתמקצע במכונה הסטנוגרפית. כותבי קול (באמצעות מכונת הקלטת קול ותעתוק הטקסט מאוחר יותר) יכולים בדרך כלל להשלים הכשרה תוך שנה. שני הקורסים הם תוכניות תעודה. איגוד כתבי בתי המשפט הלאומי מציע הסמכה למי שיכול להוכיח מיומנות בהקלטה של ​​מעל 225 מילים בדקה. במדינות מסוימות נדרש סיווג של כתב בית משפט מוסמך (CCR) ורישיון נוטריון.

עם חוקים חדשים שעברו מדי שנה ודיני המשפחה והליטיגציה האזרחית גדלים בהתמדה, הצורך באנשי מקצוע משפטיים מוסמכים גובר. תואר עמית כעורך דין או מזכיר משפטי או הסמכה ככתב בית משפט עשויים להיות המפתח לקריירה המשפטית המוצלחת שלך.

סגור לתגובות על קריירה משפטית ללא תואר במשפטים

מאת:

פרסם באתר כ - 13 מאמרים.

.

דילוג לתוכן