איך למנוע כניסה של עכברים לבית ולגינה

5 בדצמבר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הרחקת והדברת מזיקים

טעות נפוצה היא שעכברים יכולים לקפוץ או לעוף לתוך הבית שלך. עכברים יכולים למעשה לטפס במעלה קיר אנכי, אבל בדרך כלל הם נכנסים לבתים וגינות דרך חורים באדמה או מרווחים מתחת לדלתות.

ישנן כמה דרכים להרחיק עכברים מהבית שלך. אחת האפשרויות היא לאסוף את האשפה ולנקות שאריות מזון מסביב לבית כדי שלא יריחו את זה. אפשרות נוספת היא לכסות את כל החורים עם רשת תיל, יריעות מתכת או בד חומרה כי זה ימנע מהם להיכנס כמו גם להגן על ילדים וחיות מחמד מנפילה בטעות לתוכם.

השימוש במלכודות עכברים הוא הדרך הפופולרית ביותר להרוג אותם במשך שנים. אבל, עכברים הם מאוד חכמים והם יכולים ללמוד בקלות כיצד להימנע מהמלכודות הללו. זו הסיבה שתמיד טוב להשתמש בשיטות שונות למניעת כניסת עכברים לבית ולגינה.

ישנם סוגים רבים ושונים של מכשירים נגד עכבר בשוק, אך חלקם יעילים יותר מאחרים. הרשימה הבאה מכילה כמה מהדרכים היעילות ביותר להרחיק עכברים מהבית או הגינה שלך:

עכברים עלולים לגרום נזק רב לבית, אך הם גם סימן לחוסר היגיינה בבית. זו הסיבה שמניעה היא המפתח.

עכברים יכולים להיכנס לבית ולגינה דרך סדקים וחורים זעירים. כדי למנוע כניסת עכברים לגינה, עלינו לאטום את כל החורים והסדקים המאפשרים כניסת עכברים.

שלבים למניעת כניסת עכברים:

– יש לוודא שכל החורים המאפשרים למכרסמים להיכנס לבית סתומים בצמר פלדה או טיט.

– בדוק אם חלונות שבורים או לוחות רופפים בפטיו שלך, מכיוון שהם יכולים גם לספק דרך לעכברים להיכנס.

– הסר את כל ערימות העלים, הענפים, העשבים שוטים ושאר פסולת מסביב לביתך מכיוון שאלו מספקים מקום מסתור נוח למכרסמים.

עכברים הם מזיק נפוץ ברחבי העולם ועלולים לגרום להרס בבית. זה נכון במיוחד אם לבית יש פריסה פתוחה, המאפשרת לעכברים לרוץ בחופשיות מחדר לחדר. על מנת להימנע מכניסת עכברים לבית, חשוב שתהפכו את ביתכם לטורף שלהם.

אל לנו להאמין שלעולם לא יהיו נגיעות מכרסמים בבתים שלנו, כי עכברים הם חכמים ותמיד ימצאו דרך להיכנס פנימה. אם אתה נוקט בכל אמצעי הזהירות האלה, אתה אמור להיות מסוגל לשמור על הבית שלך מפני עכברים.

עלינו להיזהר מכל החורים והסדקים שיש בבית. ניתן לעשות זאת על ידי איטום של כולם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות איטום דבק. אנחנו צריכים גם להשתמש במלכודת חיה כדי לתפוס את העכברים.

כאשר מבצעים טיפול מקצועי של הדברת עכברים, לא מספיק רק למצוא נקודתית את העכברים ואז ללכוד אותם ופשוט להוציא אותם מהבית, אלא גם לסגור סדקים וחורים בכדי למנוע כניסה חוזרת של עכברים לבית שלכם.

סגור לתגובות על איך למנוע כניסה של עכברים לבית ולגינה

מאת:

פרסם באתר כ - 181 מאמרים.

.

דילוג לתוכן