ארבע אפשרויות מועילות זמינות עבור מערכות טלפון במשרד

26 בנובמבר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מסחר אלקטרוני

 

 

 

 

אביזרים מהפכניים של אפל אייפד

האייפד הוא המצאה בולטת. זהו גאדג'ט עדכני עבור האנושות כיום. זוהי גם דוגמה לסערת הטכנולוגיה של העולם המעולה. אביזרים מהפכניים של מכשירי אייפד של אפל מציעים גם ערך רב למכשיר. ניתן להשיג כחמישה אביזרים. הוא כולל קופסת טאבלט, ציוד חיבור למצלמה, מתמלל חשמל של אוטובוס טורי אוניברסלי, מקלדת ומחזיק תחנת עגינה. קופסת הטאבלט מגינה על המכשיר מפני שיפוי ומשפשפים. המשתמש יכול בקלות לפתוח את קופסת הטאבלט מצד אחד. זה גם מאפשר את הטיפול במכשיר ללא מאמץ. יתר על כן, אפשר גם לצפות בתמונות וסרטונים.

באמצעות ציוד חיבור המצלמה, המשתמש יכול לעקל את המכשיר למצלמה ברזולוציה גבוהה. לכן, צרכנים יכולים לצבור ולקבל את אירועי החיים החריגים שלהם בספרי העזר. יותר לעניין, אביזר זה הוא קטן ומעט במסה. Apple iPad פועל על סוללה ומציע פרק זמן של עשר שעות. עם זאת, המכשיר ניתן לטעינה ודורש חשמל. מתמלל USB מספק חשמל חיוני של 10W. האביזרים המהפכניים הללו של Apple iPad הופכים אותו לגאדג'ט היי-טק. בנוסף, המקלדת החיצונית כשהיא מקושרת לאייפד הופכת אותה לגאדג'ט מתקדם וטכנולוגי גבוה.

בזמן שאינו משתמש, הצרכן יכול למקם את המכשיר ב-iPad Dock. בקיצור, זה פועל כמרכיב אינדיבידואלי. המזח גם טוען את המכשיר מתוך הבנה שכבל חיבור על הגב שלו. חוט החיבור מקשר את המכשיר לכבל החשמל באמצעות USB או אפיק טורי אוניברסלי. בנוסף, שקע האודיו מאפשר למשתמש לחבר רמקולים ולהפיק הנאה מהמנגינה או המנגינה הטעונים בזיכרון המכשיר. להשמעת מוזיקה, המכשיר יכול לשמור כ-140 שעות של השמעת אודיו. כתוצאה מכך, מחזיק המזח בולט גם כאחד האביזרים המהפכניים של ה-Apple iPad.

 

ארבע אפשרויות מועילות זמינות עבור מערכות טלפון במשרד
מאת אתר שירותי תמלול
כדי להשוות בין מערכות טלפון לעסקים ולמצוא את ההתאמה המתאימה לחברה מסוימת, יש לקחת בחשבון ארבע יתרונות. מערכות טלפון משרדיות אידיאליות יכללו פקיד קבלה וירטואלי, תמלול דואר קולי, ווידג'טים לאינטרנט 'צור קשר', ניתוב שיחות לסלולרי ולטלפונים משרדיים ואיכות קול HD.

השווה בין מערכות טלפון לעסקים שמגיעות עם תמלול דואר קולי

אפשרות המכונה תמלול דואר קולי משדרת גרסת טקסט של הודעות דואר קולי לכתובת הדואר האלקטרוני שאדם בחר. התמלול הכתוב מגיע לכתובת המייל של המשתמש ו/או למכשיר הסלולרי התומך במייל יחד עם קובץ שמע של ההודעה. חלק מהספקים כוללים תכונה זו בחבילות שלהם. אחרים מציעים ניסיון חינם למשך 30 יום של שירות תמלול דואר קולי לכל המשתמשים בחשבון של חברה. לאחר סיום תקופת הניסיון, מנהל יכול לבחור להמשיך באפשרות זו כשירות בתשלום בהרחבות מסוימות לבחירתו. אוטומטי לחלוטין, תמלול דואר קולי משתמש בטכנולוגיית זיהוי קולי היי-טק. לתמלול אין צורך בסוכן חי. על ידי שימוש בטכנולוגיה אוטומטית, ספקי תקשורת יכולים להבטיח פרטיות מוחלטת ומשלוח מהיר של ההודעה המתומללת.

ווידג'ט אינטרנט 'צור קשר' מציע ערך מוסף

בעלי עסקים המשווים מערכות טלפון לעסקים מגלים שווידג'ט אינטרנט עם יכולות 'צור קשר' נותן לבעלי אתרים מקוונים להגדיל את הערך והמעקב אחר בלוגים, רשתות חברתיות, דפי בית ואתרי אינטרנט. יישומון מוטבע בקלות בדף, הוא יישום אינטרנט קטן. יכולת זו כלולה בכמה מערכות טלפון משרדיות שתוכננו עם הרכיבים הדרושים להטמעה בבלוג או בדף אינטרנט. הטפסים הנפוצים ביותר באינטרנט, 'צור קשר', יכולים להיות ממוקמים באתרים ובלוגים רבים. בדרך כלל, כולם מורכבים מאותו מבנה כולל קטע פרטי משתמש (שם, חברה, דוא"ל וכו'), וקטע פרטי יצירת קשר (מטרה ליצירת קשר, נושא ותיאור).

ניתוב שיחות, מתאי למשרדים חיצוניים

ניתוב שיחות כרוך במענה לשיחה נכנסת וניתובה לנקודה אחרת שיכולה להיות כל מספר שלוחה במשרד, מכשיר כף יד או נייד כמו טלפון סלולרי, או למספר קווי אחר. נקודת המכירה הגדולה ביותר של ניתוב שיחות היא שהוא מבטיח שלא יחמיצו שיחות חשובות כאשר אדם אינו זמין או במיקום בו קיים בדרך כלל מספר הטלפון. הספקים של היום מציעים לרוב עסקאות המגיעות עם ניתוב שיחות לתאים סלולריים ולמשרדים, אפילו עם חבילה בסיסית. במקרים מסוימים, המנויים יכולים לקבל שירותי העברת שיחות סלולריות. אם מספר הסלולרי מעורר בעיות, אזי המנוי יכול לנתב את השיחה לכל מספר רצוי אחר עד לפתרון. ישנם אינספור היבטים חיוביים של שירותי העברת שיחות. לדוגמה, כאשר המנכ"ל אינו נוכח פיזית במשרד, הוא עדיין יכול לענות לשיחות המגיעות לקו המשרד שלו. היכולת הזו להעביר שיחות לטלפון הסלולרי, לטלפון הקווי או לכל מספר אחר הרצוי של העובד הופכת את ניהול החברה ליעיל הרבה יותר. בעזרת טכנולוגיה זו, הצד הרצוי יכול לדבר איתו ישירות עם הלקוחות, לענות על שאלותיהם ולספק מידע, ללא קשר למיקומו.

החשיבות של איכות קול HD

כאנשים שמפעילים חברה משווים מערכות טלפון עסקיות, עליהם לשקול את החשיבות של איכות קול HD (High Definition). התקדמות זו נקראת גם קול בפס רחב, וקיבלה תשומת לב רבה לאחרונה. טכנולוגיית האודיו, המאפשרת למערכות טלפון משרדיות לשלוח מגוון רחב בהרבה של צלילים דרך קווי אינטרנט מאשר טלפונים מסורתיים, משפרת מאוד את הבהירות של שיחות קוליות. קווים קונבנציונליים משתמשים במעגלי PSTN (רשת טלפון ציבורית) המייצרים יותר סטטי ופחות צלילות. עסקים יכולים להפיק תועלת מוחשית מאיכות קול HD על ידי אי התמודדות עם שיחות שנכנסות שאינן נשמעות או מנותקות. בעלי עסקים המנסים לסגור עסקה מעדיפים לסמוך על איכות קול HD במקום קווים מטושטשים מסורתיים.

על Diggשתף מאמר זה על Redditשתף Peter B Carr
כשאתה יוצר תוכן באיכות טובה עבור הבלוג שלך, למה להפסיק להשתמש בו רק בבלוג שלך. אתה יכול לעשות בו שימוש חוזר בכל כך הרבה דרכים שונות, אבל נראה שהבלוגרים לא מפריעים. אתה משאיר תנועה ומבקרים בבלוג שלך על השולחן.

כאן אנו מכסים 3 דרכים לשימוש חוזר בתוכן הבלוג שלך. אל תדאג לגבי תוכן משוכפל מכיוון שהוא ישמש בפורמטים שונים.

צור PDF's: זוהי דרך מצוינת ליצור יותר מבקרים לבלוג שלך. נניח שיצרת סדרה של 5 מאמרים לבלוג שלך על נושא נבחר. קח את המאמרים האלה וצור איתם מסמך PDF. עם ה-PDF הזה יש לך עכשיו קצת תוכן חדש להפיץ לכל אתרי הספרים/הדוחות האלקטרוניים החינמיים ברחבי האינטרנט. זה עובד טוב מאוד אם אתה בונה רשימה. הקפד לשים קישורים ב-PDF שלך שולח אנשים לדף הנחיתה שלך מוכן להמיר אותם ללקוחות. או הצע הצעה בסוף ה-PDF המתארת ​​מה הם יכולים לקבל בחינם על ידי ביצוע הדוח שהצעת להם. זוהי טקטיקה קלה מאוד, שאינה בשימוש על ידי כל כך הרבה בלוגרים. כבר יצרת את התוכן אז למה לא לעשות בו שימוש חוזר.

תמלול סרטונים: האם אתה יוצר סרטונים עבור הבלוג שלך. אם כן אז תעתיק אותם. אתה יוצר עוד תוכן בעל ערך עבור הבלוג שלך או להגשה במקום אחר.

עוד טריק מגניב הוא להשיג את האודיו בפורמט mp3 ולהפיץ אותו לכל אתרי הפודקאסטים. אז סרטון אחד יכול להפוך ל-3 חלקים של תוכן ייחודי. גוגל לא תעניש אותך מכיוון שהתוכן הוא בשלושה פורמטים שונים. דרך מצוינת נוספת להשתמש בסרטוני ההדרכה שלך היא להעלות אותם לאתרים המתמחים בחינוך ובמדריך. יש הרבה כאלה.

קרנבלים בבלוג: עוד דרך נהדרת להוציא את התוכן שלך החוצה. ישנם קרנבלים רבים בבלוג המתרחשים בכל רחבי האינטרנט, בנישות שונות. קרנבל בלוג הוא אירוע מאורגן שבו בלוגרים מגישים את התוכן שלהם לאתר ספציפי לפני זמן מסוים. ביום הקרנבל שכבר קודם. התוכן מתפרסם והמבקרים נוהרים פנימה. כעת המפתח כאן הוא כותרת טובה ותוכן שובה לב. כשאנשים קוראים את ההגשה שלך, אם הם אוהבים את מה שהם רואים, אז יש סיכוי טוב שהם יבקרו בבלוג שלך. חלק מהקרנבלים הללו יכולים להביא מבקרים בעשרות אלפי, כך שהם יכולים להיות מקור טוב מאוד לתנועה לבלוג שלך.

כאשר אתה יוצר תוכן עבור הבלוג שלך, או אפילו עבור ספריות מאמרים, אל תפסיק רק עם הגשה אחת או פוסט בבלוג. קח את התוכן הנהדר שיצרת ושתף אותו עם אנשים נוספים, הם יודו לך. הבלוג שלך יהיה מקום עמוס.

Blogging Genius מברכת אותך לבקר באתר שלנו [http://blogginggenius.net] תמצא מאמרים נהדרים על תעבורת בלוגים, טיפים ואסטרטגיות לבלוג, הדרכות חינמיות של וורדפרס [http://blogginggenius.net] ועוד הרבה סרטונים בבלוג plug plug תוספות, ערכות נושא וטריקים לבלוגים. מצפה לראותך.

הבנת RNA

כולם יודעים קצת על DNA. כולם ראו תרשים של זה והם יודעים כמה זה חשוב. העניין הוא שלא כולם יודעים על בן דודו RNA. RNA חשוב לא פחות מה-DNA כי בלי RNA, DNA לא היה מסוגל לעשות כלום. RNA מייצג חומצה ריבונוקלאית בניגוד ל-DNA המייצג חומצה Deoxyribonucleic. ההבדל בשם רק אומר של-DNA חסר חמצן אטום חמצן אחד על פני RNA. אבל כמובן שיש יותר הבדלים מזה.

ראשית אם ראית תרשים של DNA אז תדע שזה נראה כמו סולם מתפתל. RNA נראה כמו DNA חוץ מהחתך באמצע. אז זה נראה כמו חוט ספירלי עם בסיסים בולטים לכיוון המרכז. הספירלה כמו DNA עשויה מסוכר ופוספט. הבדל נוסף הוא כאשר 4 אותיות ה-DNA הם A G C ו-T 4 האותיות שנמצאות ב-RNA הן A G C ו-U. ה-U הוא וריאציה של Thymine (T) המכונה Uracil.

RNA נוצר על ידי תהליך המכונה תמלול. תהליך התמלול מתרחש ב-4 שלבים. הצעד הראשון הוא כאשר ה-DNA "נפתח" כשהקשרים נשברים. השלב השני הוא כאשר הנוקלאוטידים החופשיים (של הספירלה) שיהפכו ל-RNA יתחברו לבסיסי DNA משלימים. השלב השלישי קורה כאשר הספירלות מתעצבות מהסוכר והפוספט והופכות לעמוד השדרה. ואז השלב הרביעי הוא כאשר הקשרים הלא מעוותים שקורים בין ה-RNA לסולם ה-DNA הפתוח נשברים. בשלב זה ה-RNA החדש שנוצר יוצא דרך הנקבוביות הגרעיניות. בשלב זה הוא עושה את עבודתו בציטופלזמה.

יש יותר מסוג אחד של RNA. הסוג הראשון הוא mRNA (RNA שליח). mRNA הוא סוג ה-RNA שאתה כנראה חושב עליו כשאתה חושב על RNA. תפקידו של mRNA הוא ללכת לריבוזומים של תא עם מסר גנטי שהוטבע בו כדי לומר לריבוזומים ליצור חלבונים שונים. ואז יש את ה-RNA ללא קידוד הנקרא ncRNA. סוג זה של RNA אינו מקודד על ידי DNA אלא RNA אחר. הסוג השלישי של RNA נקרא Transfer-Message RNA (tmRNA) tmRNA משמש חיידקים ווירוסים מסוימים.

תפקידו העיקרי של RNA הוא להעביר מסרים לריבוזומים ליצירת חלבונים שונים. ריבוזומים הם כמו מפעלים המספקים את החלבונים הדרושים בתא. ניתן למצוא ריבוזומים במקומות צפים בציטופלזמה או במיון (ואני לא מדבר על חדר המיון).

סגור לתגובות על ארבע אפשרויות מועילות זמינות עבור מערכות טלפון במשרד

מאת:

פרסם באתר כ - 13 מאמרים.

.

דילוג לתוכן