יחסי המרה אסטרונומיים

5 בנובמבר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה שיווק באינטרנט

מבחינת שיווק באינטרנט- יחסי המרה של אתר הם המרכיב החשוב ביותר בעיני. כמות התנועה ומקורות התנועה חשובים, אבל בסופו של דבר הזירה האמיתית היא האתר עצמו. מה עשה הגולש לאחר שהגיע לאתר היא שאלת המיליון.

ישנם כל מיני גישות לניתוח ושיפור יחסי המרה. הנחה מקובלת אחת גורסת שככל שיש שלאתר יש קהל גולשים גדול יותר יחס ההמרה יירד. ישנם תחומים שבהם ללא הצעה אטקטיבית למוצר שגם למתחרים יש במלאי (מחיר נמוך יותר) לא תוכל לשפר את יחסי ההמרה, אבל על כל הנחה מוקדמת ישנם נתונים שונים שיוצאים מהכלל.

שיפור יחסי המרה

במקרה הזה מדובר באתר שהגיע לטיפולנו לפני מספר חודשים. אתר וותיק של חברה מוכרת ומובילה בתחומה. עוד בשלב הבדיקה הראשונית ולפני הטיפול בתכנים ובקישורים נתוני הדוחות ב- Analytics  הראו שיש עוד משהו קטן לעשות לפני שמתחילים לטפל בניווט, בתכנים וקוד האתר.

יחסי המרה

הנתונים הראו סממן נפוץ שסובלים ממנו אתרים מובילים רבים. הרבה גולשים שמגיעים דרך אפיקי שיווק איכותיים (תנועה מבוססת חיפוש) ונפח חיפושים משמעותי אחר שם המותג ויחסי המרה ממוצעים לחלוטין. ניתוח מעמיק יותר של הדפים הנצפים ביותר באתר ונתיבי הגלישה באתר הצביע בבירור על הבעיה שתוקנה בתוך מספר דקות.

אולי יעניין אותך גם:

לפני ואחרי

בקבצים אפשר לראות נתונים של תנועת גולשים אורגנית ותנועת PPC מתחילת מאי לעומת תחילת אוגוסט ולייתר דיוק – עשרת הימים הראשונים מכל חודש.

במבט ראשון רואים שנפח הגולשים דרך מילות המפתח הראשיות דווקא הצטמצם אבל מבט לאחוזי ההמרה מגלה את הנתון הבא: 180% שיפור ביחסי ההמרה של התנועה האורגנית לאתר.

 

סגור לתגובות על יחסי המרה אסטרונומיים

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 67 מאמרים.

.