פתיחת סתימות – שאיבות ביוב באמצעות ביובית

27 באוקטובר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינסטלציה

עבודות ביוב הן אחת העבודות העיקריות שמבצעת חברה לשירותי ביובית. מערכות ביוב הן מערכות שדורשות תחזוקה רבה מכיוון שללא תחזוקה מתאימה בורות הביוב מתמלאים בפסולת שגורמת בסופו של דבר לסתימה במערכת הביוב שעלולה להביא להצפה ולמפגע תברואתי חמור. כאשר נתקלים בליקוי במערכת הביוב יש להזמין שירותי אינסטלציה בדחיפות ללא שהיה שכן הבור המוצף עול להזיק לסובבים ולסביבה.

כאשר בונים תשתית למגורים הכוללת הנחת צינורות ביוב, הנחת כבלי חשמל ורשת, התקנת עמודי תאורה ומדרכות ועוד, האחראים על כך הם או הרשות העירונית שמיישמת את רצונה בעיצוב תשתיות מגורים ראויות ורצויות ובכך מעודדת אנשים נוספים לעבור לגור תחת רשותה באמצעות שכונות מגורים חדשות בעלות תשתיות נוחות או / במקביל חברות הבנייה והקבלנים והיזמים השונים הפועלים במרץ לא רק על מנת לבנות את בנייני המגורים, אלא יותר מכך ובמיוחד הם דואגים לא פחות מכך לתשתיות ראויות ונוחות, שכן כך הם מחויבים מטעם משרד הבינוי ומטעם המועצות המקומיות על מנת לקבל לבניין המגורים שבנו היתר.

רוב דיירי בניין שמגיעים אליו בהיותו מוכן ומותקן באופן סופי ומוגמר כבר למגורים עצמם, כלל אינם מבחינים ומודעים לעצם התקופה שקדמה לכך ואינם מודעים לכל מרכיבי התשתית ולתחזוקתם השוטפת – בתוך כל אלו כמובן למרכיב בור הביוב וצינורותיו. אך לצערנו, לא פעם דיירי בית או בניין מגורים ולפעמים אף שכונה נאלצים להיחשף לתשתית המבנה לאחר שנוצרה תקלה או סתימה בבור הביוב שלהם.

בור הביוב כשלעצמו לכאורה אמור לפעול ללא תקלות, בעיות, הצפות או סתימות מיותרות, ואולם כמובן תמיד עלולות להתרחש תקלות. והרי שבור ביוב שנסתם ומתמלא על גדותיו, שנפגם דורש טיפול מידי ומדוקדק שהרי הצפתו לא תיפסק מעצמה, והתקלה רק תחמיר ותחריף. על כן, כאשר מתחילה תקלה בבור הביוב- יש לקרוא לחברה המספקת שירותי שאיבת ביוב.

צוות שירותי הביובית הם המיומנים והמנוסים בתחומם, הם יגיעו עם האביזרים והכלים המתאימים על מנת לפתוח את בור הביוב ולרוקן אותו. הם יגיעו עם הביובית ויבצעו עבורכם שאיבת ביוב כראוי.

אז אם גם אתם נתקלתם בבעיה בבור הביוב שלכם- הצפה, סתימה, נזילה, ריח עיפוש העולה ממנו – זה הזמן לקרוא לשירותי ביובית. חברה המתמחה ושעיסוקה בבעיות שונות של ביוב. חברת המספקת שירותי שאיבת ביוב מקצועית ואחראית שתאתר הבעיה והתקלה, לטיפול ולתחזוקה שוטפת ונכונה של הביוב.

 

 

 

סגור לתגובות על פתיחת סתימות – שאיבות ביוב באמצעות ביובית

מאת:

אריק כהן עובד בחדשות bignews

פרסם באתר כ - 83 מאמרים.

.

דילוג לתוכן