גם אתם סובלים מעקיצות ייתוש ?

27 באוקטובר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה גינון

גם אתם לא מפסיקים להיעקץ ולהתגרד כשהקיץ מגיע? אז לנו יש הפתרון המומלץ ביותר והאפקטיבי כדי שתפסיקו להיעקץ ולהתגרד .

כמו שאתם בוודאי יודעים וזה לא סוד בשוק ישנם פתרונות רבים למניעת עקיצות יתוש: תכשירים למריחה על הגוף, צמידים אלקטרונים להרחקת יתושים, רולים , תרסיסים, קוטלי יתושים, מחבט אלקטרוני, , מאווררים חשמליים עם נורת אולטרא סגולה ועוד מוצרים רבים.

כשאתם נמצאים בבית, קוטל ייתושים חשמלי מוסקיטו הוא הפתרון בשבילכם.

קוטל יתושים הינו מוצר חשמלי המורכב משני רכיבים עיקיריים וחשובים שבעלדיהם קוטל היתושים לא היה יכול לעבוד: שנאי ונורה אולטרא סגול. נורת אולטרה סגולה מטרתה היא למשוך אליה את הייתוש או החרק המעופף. לא סתם היצרן משתמש בנורה אולטרה סגולה. מחקרים רבים הוכיחו שייתושים וחרקים מעופפים אחרים נמשכים מאוד לאור אולטרה סגול ולכן בקוטל יתושים חשמלי מומלץ משתמשים בנורה מסוג אולטרה סגול. אם כן, המטרה של הנורה הנורה בקוטל יתושים היא למשוך אליה את הייתוש או החרק המעופף ולא לקטול אותו.

השנאי אף הוא רכיב חשוב מאוד בתוך קוטל היתושים שכן אילולא השנאי, אזי הייתושים או החרקים המעופפים לא היו נקטלים. מטרתו של השנאי היא לקטול את הייתוש כמה שיותר מהר.

עוצמת הקטילה של החרק המעופף או הייתוש מתבטאת בעוצמת השנאי שכן ישנם קטלני יתושים בעוצמות שונות ועליכם לבחור את הקטלן המתאים ביותר עבורכם בהתאם לכמות היתושים וסוג החרקים המעופפים שנמצאים באיזור שלכם.

כאשר אתם רוכשים קוטל יתושים חזק עליכם לבדוק את סוג הנורה, עוצמת הנורה ועוצמת השנאי שכן לרכיבים אלו תפקיד עיקרי בעת קטילת הייתוש.

חשוב מאוד לזכור שהשימוש בתכשירים כגון משחות, צמידים ותרסיסים לא הורגים את אלא רק מרחקים את הייתוש והם יכולים להוות עבורכם פתרון טוב רק כאשר אתם נמצאים בחיק הטבע.

ואולם, כאשר אתם נמצאים בבית או במשרד או בחצר המוצר היחידי שקוטל את הייתושים, הוא קוטל יתושים מוסקיטו שכן הוא המוצר היחידי שיעלים את הייתוש, ייקטול אותו ולא רק ירחיק אותו.

הדברה נגד יתושים – קוטל יתושים מוסקיטו איטלקי הוא קוטל יתושים מומלץ וקוטל ייתושים חזק אודות לשנאי האיטלקי שלו שמצליח לקטול אפילו דבורים!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סגור לתגובות על גם אתם סובלים מעקיצות ייתוש ?

מאת:

אריק כהן עובד בחדשות bignews

פרסם באתר כ - 83 מאמרים.

.