חידושים בעולם המטבחים

27 באוקטובר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים קטנים ובינוניים

בשנים האחרונות נכנסו לעולם המטבחים המון חידושים והפתעות. חידושים טכנולוגיים, פונקציונאליים ועיצוביים כאחד. מומלץ מאוד להכיר את האפשרויות משום שלא כל דבר דורש תקציב חריג, ולעתים במחירים השווים לכל כיס תוכלו לשדרג משמעותית את המטבח שלכם. סקרנו לפניכם את עיקרי הדברים בנושא.

תאורה

התאורה ממש לא חייבת להיות במרכז המטבח, עם גוף תאורה אחד בלבד. תאורה במרכז המטבח של גוף אחד לא מספקת ברוב המקרים. מה שעדיף הוא תאורה ממוקדת בכמה אזורים שונים. תאורה בעיקרה צריכה להיות ממוקדת על משטחי העבודה במטבח. יש תאורה ממוקדת ויש תאורה שהיא מבוזרת ותוכלו לשלב בין השניים להשגת אפקט תאורה מקסימאלי במטבח שלכם.

ניגודיות

דווקא עבור מטבחים שהם המילה האחרונה בכל מה שקשור לעיצוב ויוקרה – תוכלו לשלב פריט אחד בסגנון רטרו עתיק. כך למשל ניתן לשלב פרזול גס או תנור תעשייתי, עבור סגנון אלגנטי.

טכנולוגיה וחדשנות לשירותכם

כדאי מאוד לשלב במטבח שלכם אלמנטים מה'מטבח החכם'. וזה אומר לשלב מסך LCD מתקדם שנטמע בתוך המשטח שהוא מקובע אליו כאשר המסך כבוי. תוכלו גם לשלב חיישני בקרה ולחץ וחיישני הפעלה מרחוק. ישנם קולטי אדים מאוד מתקדמים שלא משמיעים רעש בכלל. אפשרות נוספת היא תנור אפייה אשר מתנקה מעצמו ועוד שלל אפשרויות.

אפשרויות נוספות

תוכלו גם לשלב מגירות אשר נסגרות בנגיעה קלה בלבד (מגירת טאץ') וברזים מיוחדים בתוך משטח העבודה למראה אסתטי וחלק יותר.

חשוב לזכור שהחידושים הם לא רק עבור מטבחים, ולמעשה בכל חלל ואזור בבית תוכלו לשלב חידושים מסוימים, בהתאם לצרכים שלכם ולאפשרויות התקציב שלכם. כך למשל תוכלו לשלב חידושים ושדרוגים עבור דלתות פנים הבית, ועבור הסלון. אצל חלק מאיתנו הנטייה היא שלא לשלב חדשנות כי "זה יקר", אבל לא בהכרח. יש חידושים ושיפורים שניתן לשלב אותם בתוך המסגרת התקציבית או בתוספת נמוכה. בדקו את האפשרויות השונות ותוכלו לבחור מכל האפשרויות הרבות את מה שמתאים עבורכם. גם תזכרו שלא חייבם לשדרג ולשפצר את כל המטבח ביום אחד אלא במסגרת תהליך שהוא הדרגתי.

סגור לתגובות על חידושים בעולם המטבחים

מאת:

אריק כהן עובד בחדשות bignews

פרסם באתר כ - 83 מאמרים.

.

דילוג לתוכן