מגשי פירות מתוקים מהטבע

27 באוקטובר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מתכונים ואוכל

מגשי פירות הפכו לכוכבים של כל אירוע ניתן לראות אותם מככבים על שולחנות הכיבוד בכל אירוע גדול או קטן. גם אתם שואלים את עצמכם למה הפירות זכו לכך . אתם זוכרים את הקינוחים אותם הייתם אוכלים שהייתם ילדים סוכריות בצורות שונות,גלידות טעימות וקרות , שוקולדים מתוקים מסוגים שונים ועוד. יחד עם מהפכת הבריאות שחדרה לארצנו רואים כי הממתקים שפעם נהגתם לאכול מפנים את מקומם למגשי פירות ססגוניים מעוצבים ובעיקר מתוקים.

מאמר זה מטרת להסביר לכם למה הקינוח הטוב ביותר הוא פרי. ולמה הקינוח הזה יהפוך את האירוע שלכם לכזה שלא ישכח למשך זמן רב.

מגשי פירות מתוקים מהטבע

רבים מכם יודעים לדקלם היטב את הנזקים של אכילת סוכר כמו סוכרת האצת פעילות הלב, השמנה ועוד. רובן של העוגות והעוגיות שמגישים באירועים מכילים ממתיקים שונים כמו למשל: סוכר גם סוכר חום שהוא נחשב לבריא יותר כביכול כולם גורמים לבעיות.  רבים נמנעים מלאכול מוצרים אלו במידה רבה. אם אתם מחפשים תחליף המכיל סוכר טבעי הפירות הם מושלמים לכך. מגשי הפירות הם מתוקים מטבע .

מגשי פירות חתוכים בקפידה

למרות שהפירות מכילים סוכר מהטבע לא צריך להפריז באכילה שלהם וזהו יתרונם של פני סוגי כיבוד אחרים. חשוב להזמין מגשי פירות ולדאוג כי החברה שמזמינים ממנה בוחרת  פירות טעימים מתוקים וגם חמוצים.

חשוב להדגיש שגם בפירות חמוצים מטבעם יש סוכר אמנם בכמות קטנה מהפירות המתוקים. החברה אחראית לחתוך את הפירות לחתיכות קטנות ומדודות כך שכל אורח יוכל לאכול את הקינוח בטעם שהוא אוהב ובעיקר להחליט את כמות הפירות הנאכלים בסופו של דבר.

מגשי פירות מתאימים לחולי סכרת

סכת היא מחלה שב הגף אינו יכול לייצר אינסולין ברוב המקרים הבעיה נפתרת ע ידי הקפדה של אי אכילת ממתקים למיניהם או ממתקים  מופחתי סוכר. אם אתם רצים שגם חולי הסוכרת  יוכלו להנות מהאירוע שלכם. מגשי פירות הם המתאימים ביותר  בשבילם משום שסוכר פירות הוא ממתיק והאורחים יכולים לאכול ללא נקיפות מצפון כלל.

סגור לתגובות על מגשי פירות מתוקים מהטבע

מאת:

אריק כהן עובד בחדשות bignews

פרסם באתר כ - 83 מאמרים.

.