נכנסים לבית חדש – מטבחים ודלתות פנים

12 באוקטובר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

אם אתם בתהליך של עיצוב ורכישת ריהוט לבית החדש שרכשתם, יש כמה דברים שחשוב מאוד לדעת ולהכיר לגבי המטבח והחדרים בבית. כמעט כל רכישה של בית חדש מלווה גם ברכישה של ריהוט, ומדובר בתהליך שכולל השוואת מחיר, בחירת הדגמים הרצויים והצבעים, ועוד. כדי לסייע לכם בתהליך ריכזנו לפניכם כמה דברים חדשים בתחום ועוד כמה טיפים שמאוד יעזרו לכם.

דלתות פנים – מה חדש ומה חשוב

כשבאים לבחור דלתות פנים לחדרים בבית עומדות בפניכם אפשרויות רבות. המגוון רחב וגם הפונקציונאליות וחשוב לבחור את הדלתות שיתאימו עבור הצרכים שלכם ועבור בני הבית. כך למשל אם אתם מחפשים דלתות פנים בעיצוב קליל שלא יורגש ושלא יכביד על מראה הבית מבפנים כדאי לשקול אפשרות של דלתות פנים מינימליסטיות. בקטגוריה הזו ישנן דלתות פנים עם קווים נקיים ועדינים, אך עם חזות של יוקרה ואלגנטיות.

אפשרות נוספת היא דלתות פנים נסתרות. כאן הכוונה לדלתות פנים אשר ההזזה שלהן היא על ציר מסילתי ולכן הדלתות מאוד שימושיות וחסכוניות במקום. הן מסייעות ליצירת מרחב וחלל פנים גדול יותר בתוך הבית והן מחברות את חללי הבית בצורה הרמונית. דלתות פנים מסוג זה שימושיות בארונות, עבור חדרי ילדים ועבור בתים קטנים.

מטבחים – מה חדש ומה חשוב

עיצוב מטבח או בחירת מטבח לקראת כניסה לבית חדש הינם חלק אינטגרלי מתהליך הכניסה לבית החדש. חשוב קודם כל לבחור קו עיצובי ראשי למטבח. כך למשל תוכלו לבחור בעיצוב כפרי או בעיצוב מודרני למשל. מטבחים כפריים הם כאלו אשר משולב בהם עץ טבעי עם גוונים טבעיים. מטבחים מודרניים משלבים חומרים טבעיים לצד מתכות. מטבח מודרני יכול לשלב גם עץ וגם מתכת צבועה או טבעית עם פרזולים. תוכלו גם לבחור במטבח בסגנון עיצוב קלאסי או רטרו.

חשוב לבחור את עיצוב המטבח ואת דלתות הפנים שיתאימו בצורה הטובה ביותר לאורח החיים שלכם, לגילאים של בני הבית ולמבנה הבית. תכנון מראש ביחד עם תקציבי ידוע ובחירת עיצוב הם שלבים חשובים במסגרת התהליך.

סגור לתגובות על נכנסים לבית חדש – מטבחים ודלתות פנים

מאת:

אריק כהן עובד בחדשות bignews

פרסם באתר כ - 83 מאמרים.

.