מזרונים לחדרי ילדים – טיפים לרכישה

16 במאי 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רהיטים

אם גם אתם תהיתם אלו מזרונים מומלץ לרכוש לילדים, במאמר זה נסדר לכם את המחשבות ונסיר מלבכם את הדאגות. נכון, אנחנו מבינים את דאגתכם: זו הרכישה הראשונה לילד שהיא לא משחקים או צעצועים אלא מוצר שאם תטעו ברכישתו אתם עשויים להסב נזק ממשי לבן שלכם. נכון, הרכישה הזו אינה נושא לקלות ראש. יחד עם זאת, אם תעברו על סט של מספר כללים אשר יונח כאן לפניכם תוכלו לצלוח משוכה זו בקלות ולזכות את בנכם במזרון מאד נוח ומאד נכון לו גם מבחינה רפואית: לגזור ולשמור.

רכשו אך ורק מזרון חדש: לא יד ראשונה, לא מחבר טוב ובטח שלא מאתר יד שניה

המזרון אינו נושא להקלות כלכליות וחסכונות כספיים: זהו אחד מהמוצרים החשובים שילוו את הבן שלכם, ולכן אין להקל בו ראש, אלא לבחור אותו באופן יזום על סמך נתונים. מזרונים משומשים הם מזרונים שאיכותם נפגמה, וגם אם הם חדשים יחסית, הם לא בהכרח יתאימו לנתונים שהבן שלכם זקוק להם.

מזרון לטקס חדש – הקנייה הטובה ביותר לילד שלכם

הלטקס הוא חומר גלם עיקרי במזרון לטקס. הוא מופק ישירות מעץ הגומי. יתרונו הוא בהרחקת מזיקים ומזהמים מקרבת הילד שלכם, כולל דחיית קרדית האבק. זהו מזרון מאד בטיחותי לכל ילד, המספק רכות ויציבות. חילק ניכר ממזרונים אלו מגיע עם כיסוי שניתן לשלוף באמצעות פתיחת רוכסן ממש כמו ששולפים כנף מעיל. בעקבות כך, ניתן לשטוף או לכבס את הכיסוי ולרכוס אותו סביב המזרון כשהוא נקי. אנא קראו היטב את הוראות הכביסה של כיסוי המזרון בטרם תעשו זאת.

בחרו רק במילוי המועדף על הילד שלכם

חלק מהילדים יעדיפו מילוי פולימרים וחלק יבקשו מילוי קפיצים. הילדים למעשה לא יודעים מהם המושגים הללו ולכן תצטרכו לקחת אותם אתכם לחנות המזרונים ולאפשר להם להשוות דגמי פולימרים לדגמי קפיצים, ולאפשר להם לבחור על סמך נוחות נטו. על פי רוב, מזרון פולימרים הוא שנבחר בסוף עבור ילדים אך לכל ילד מבנה אנטומי שונה, ויש לבדוק זאת היטב בטרם יקבל החלטה.

לרכישת מזרונים לחדרי ילדים בהתאמה אישית פנו לחנות מיטות נוער אירופלקס חדרי השינה והמזרונים להמלצות והדרכה מקיפה!

סגור לתגובות על מזרונים לחדרי ילדים – טיפים לרכישה

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן