סוגי חיפוי חוץ

2 בספטמבר 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

כיום שכולנו במרדף אחר הבית המושלם, התעוזה בעיצוב השתנתה וכולנו מחפשים את הכי טוב ומדויק. קירות החוץ הינם הרושם הראשוני של הבית והבחירה בחיפוי של הקירות חוץ הפכה למשימה לא קלה ובעלת מחשבה רבה.

אז מה הן האפשרויות הקיימות?
קיימים בשוק המון חיפוי חוץ אשר מאפשרים לנו המון אפשרויות של עיצובים מיוחדים.
כמה מהנפוצים ביותר הם-

חיפוי חוץ מעץ- לרוב נראה אותו בבתים פרטיים, צימרים ולפעמים בבנייני יוקרה. גם ניתן לראותו בשילוב עם חיפוי חוץ אחר ובכך העץ מקבל דגש. חיפוי חוץ שמיוצר מעץ הוא חומר טבעי והשימוש איתו מצריך להיות זהיר מפני התחזוקה והעמידות שלו.

חיפוי חוץ מאבן- באמצעות בריקים של אבנים מסוגים רבים של אבן אפשר ליצור מראה כפרי, אותנטי ומודרני ולייחד את הבית שלנו. חיפוי האבן אפשרי על כל קיר שנבחר בו, האבן יוצרת מראה חדשני. מצד שני לאבן המון יתרונות הן באיטום, בבידוד הקיר, עמידות גבוהה ועוד יתרונות רבים שישמרו לנו על הקיר למשך שנים רבות.

חיפוי חוץ שליכט- שליכט צבעוני הוא הנפוץ ביותר, הוא בעל יתרונות רבים בעמידות גבוהה בפני איטום של מים, לחות וגמישות המאפשרת ליכולת של הקיר לגשר על סדקים. הוא נוח לעבודה ובעל טקסטורות רבות וגוונים רבים המאפשרים למבחר רחב של עיצוב.

דגשים נוספים לבחירות חיפוי חוץ- כאשר אנו מחפשים את החיפוי חוץ יש לשים דגש לא רק על העיצוב, אלא במיוחד על היתרונות שאנחנו צריכים לקיר- גמישות, אטימות בפני מים ולחות במיוחד במזג אוויר קיצוני.

סגור לתגובות על סוגי חיפוי חוץ

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.