סגירת חורף באמצעות בניה קלה – לא רק למסעדות!

15 במאי 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

בעלי עסקים רבים בתחום ההסעדה שמעו  רבות לאחרונה על פרויקטים המבוססים על בניה קלה. מדובר בעיקר במוסדות הנמצאים על חופי הים והזקוקים לשינוי משמעותי בעונת החורף, ומכאן נובע שמו של שירות נפוץ זה בתחום הבנייה הקלה. סגירה היא למעשה בנייה קלה של קיר הפרדה יציב לתקופת החורף, תוך שמירה על בידוד איכותי ואווירה נעימה. בשורה התחתונה, המטרה של הפרויקטים האלה הינה לאפשר למקום לתפקד גם כאשר גשום.

כיצד מתבצעת סגירת חורף?

תהליך הסגירה הינו די פשוט, ואין ספק שזו אחת הסיבות הבולטות ביותר לכך שפתרון זה הפך לפופולארי כל כך בתקופה האחרונה. בשלב הראשון מתבצעת הנחה של בסיס, בדומה לבניה רגילה. אך בכך הדמיון הזה נגמר. לאחר שהבסיס ממוקם בצורה בלתי נראית, על מנת לאפשר לפרק את הסגירה עם בוא הקיץ, מונחים עליו לוחות פנלים מבודדים שנראים לא פחות אסתטיים מקירות רגילים (ובמקרים מסוימים, עם פתרונות עיצוביים יעילים – אפילו אסתטיים יותר). הסגירה מתבצעת באמצעות מבנה הכולל לוחות פח כפולים שבניהם ממוקם בשכבה עבה חומר מבודד כלשהו, כדוגמת צמר הסלעים. חשוב לציין שחומרים אלה משמשים גם בבניה רגילה, כאשר עיקר פעילותם הינה בידוד. כך, בניה קלה מאפשרת לכבוש את כל המטרות הבסיסיות הדרושות בבניה רגילה ועושות זאת במחירים נמוכים יותר, בפחות זיהום ורעש ומבלי להטריד את שגרת יומו של המוסד עצמו, כמו גם את כל הסביבה.

האם בניה קלה מיועדת אך ורק למסעדות ובתי קפה?

לכאורה, סגירת חורף הינה שירות המתאים בצורה בלעדית למוסדות שנמצאים באוויר הפתוח בקיץ וזקוקים לפתרונות מותאמים בחורף. אך בפועל לא תמיד כך הדבר, משום שגם בבתים רגילים ניתן לראות לא פעם ולא פעמיים את ההתקיימות של כל התנאים האלה. לדוגמא, למרות שיש אפשרות לעשות סגירה של מרפסת שמש באופן קבוע, אנשים מסוימים מעדיפים לעשות סגירת חורף גם באזור הביתי שלהם, פשוט בכדי לקבל גיוון כלשהו  במהלך השנה. בניה קלה מאפשרת לספק אפשרות זו לכל  דורש, במחירים נמוכים ותוך שמירה על בטיחות של כל המעורבים בעניין.

כיצד לוודא שהסגירה איכותית?

היופי הגדול של בניה קלה נעוץ בעובדה שהכול בא פשוט ונגיש – במידה והמרכיבים של הקירות הונחו בצורה טובה ורציפה על גבי הבסיס, אין כל סיבה לכך שהסגירה תדלוף או תגרום לחוסר נעימות כלשהי. כך שפנייה לחברה מקצועית בתחום זה תאפשר לכם להשיג את המטרה וליהנות מפתרון בניה יעיל וזול.

סגור לתגובות על סגירת חורף באמצעות בניה קלה – לא רק למסעדות!

מאת:

פרסם באתר כ - 7 מאמרים.

.

דילוג לתוכן