הפעלת מוקד תיאום פגישות – פתרון לאתגרי שיווק עסקים קטנים נותני שירותים

26 ביולי 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מכירות

אתגרי שיווק עסקים קטנים הנותני שירותים עסקיים

גם בתקופות רגילות, ובטח בתקופות מאתגרות כמו תקופה זו, מתמודדים בעלי עסקים קטנים ובינוניים העוסקים במתן שירותים עסקיים באתגרים רבים, כאשר המרכזי שבינהם הוא נושא השגת לקוחות חדשים ועסקאות באופן שוטף.

להבדיל מחברות גדולות שלהן מערך מכירות גדול ומשומן, לבעלי עסקים קטנים ובינוניים אין מערך מתאים להשגת לקוחות חדשים, ובנוסף אין להם בדרך כלל את הזמן ואת הידע המספק ליצור לעצמם הספקה שוטפת ומספקת של לקוחות אפשריים.

בעלי עסקים אלו עסוקים ברוב המקרים לטפל בלקוחות הקיימים ובעבודה השוטפת, ופחות מדי מקצים את האנרגיה והזמן לווק את העסק שלהם ולהזרים עבודה נכנסת.

הדילמה: הפעלת מוקד תיאום פגישות – או שיווק באינטרנט?

ישנם עסקים רבים הנחשבים נותני שירותים עסקיים B2B: ייעוץ עסקי ופיננסי, משווקי מוצרים לתעשייה או לתחום הבנייה, משווקי תוכנות עסקיות, הספקת ציוד ומיכון משרדי, מש' עו"ד הפונים למגזר העסקי, ועוד רבים אחרים.

לפני בעלי עסקים אלו עומדות בעיקר שתי אופציות לשיווק העסק שלהם: שיווק באינטרנט וברשתות חברתיות, או הפעלת חברה חיצונית להשגת לקוחות עסקיים חדשים – מוקד תיאום פגישות ("טלמיטינג לעסקים").

השיווק באינטרנט וברשתות חברתיות מעולה בתחום השיווק ללקוחות פרטיים (B2C) במקרים רבים, אך הוא פחות אפקטיבי בתחום השיווק מעסק לעסק (B2B).

אין זה אומר שיש לשלול לחלוטין את אופציית השיווק "ברשת", אולם יש לבדוק נקודתית "עלות-תועלת" לכל תחום ותחום, על מנת לא להיכנס להוצאות כלכליות מיותרות.

הפעלת מוקד תיאום פגישות יכול להיות פתרון שיווקי לאתגרי השיווק והמכירות של חברות ועסקים קטנים ובינוניים נותני שירותים עסקיים שונים. .

יתרונות הפעלת מוקד תיאום פגישות לעסקים נותני שירותים

מוקד תיאום פגישות חיצוני שעובד עבור ובשם בעלי עסקים קטנים ובינוניים נותני שירותים מהווה מעין מוקד מכירות חיצוני או מוקד מכירות טלפוניות לעסקים אלו.

היתרונות של מוקד תיאום פגישות מקצועי הנו בניסיונו הרב ויכולתו המקצועית בהגעה ישירות למקבלי החלטות בקרב לקוחות עסקיים וארגונים

השירות שמוקד תיאום פגישות כולל את השגת הדאטה המתאימה, בניית תסריט שיחה איכותי, הכנת חומר שיווקי לשליחה ללקוחות מתעניינים וכמובן יצירת הזדמנויות מכירה ופגישות עבודה איכותיות ורלוונטיות עם אותם לקוחות עסקיים שגילו עניין וצורך בשירותים העסקיים הייחודיים של העסק.

בדרך זו, יכולים בעלי עסקים קטנים ובינוניים העוסקים במתן שירותים עסקיים שונים להמשיך לעסוק בתחומי התמחותם ולשרת את ציבור לקוחותיהם, כאשר הם משיגים "ראש שקט" ע"י זרימה שוטפת של לקוחות אפשריים לעסק שלהם.

 

 

 

 

סגור לתגובות על הפעלת מוקד תיאום פגישות – פתרון לאתגרי שיווק עסקים קטנים נותני שירותים

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.

דילוג לתוכן