איך למתג את העסק באמצעות תמונות?

25 ביולי 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צילום

כל בעל עסק חושב כיצד יוכל למתג את העסק שלו טוב יותר. אנו לא מדברים על המרחב הווירטואלי אלא על מיתוג סביבת העבודה במשרד עצמו. איך אפשר לעשות זאת באמצעות תמונות מודפסות – במאמר הבא.

סיימתם את הלימודים, עברתם כמה שנים של סטאז\' במקום עבודה מכובד והגיע הרגע אליו פיללתם – משרד חדש של עצמכם בראש העין. כפי שאתם כבר בטח יודעים, אחד הדברים החשובים ביותר לכל עסק קיים ובטח לעסקים חדשים, הוא הצורך במיתוג שיבדל אותם מהמתחרים ויאפשר להם לשדר את מה שהם רוצים לשדר כלפי לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים.

חלק מרכזי בכל תהליך המיתוג נעשה כיום באמצעות תמונות מודפסות שיעזרו למתג את העסק שלכם בצורה טובה יותר מול המתחרים. ניתן לעשות שימוש בתמונות שיש לכם בסמארטפון, תמונות שצילמתם בעצמכם ויכולות להיות משולבות בסביבת העבודה העסקית שלכם או תמונות שתרכשו מרשת האינטרנט ותעשו בהן שימוש לצרכי מיתוג העסק.

איך יוצרים מיתוג באמצעות תמונות?

מיתוג לעסק שלכם באמצעות תמונות אפשרי בכמה דרכים, כאשר הבסיס הוא פחות פיתוח תמונות לצרכי תמונות אלבום, ואנו נציע כמה שהפכו פופולאריות יותר בשנים האחרונות ומייצגות משרדים מודרניים.

הדפסה על הקיר – אפשר לבחור כיום כל תמונה שאתם אוהבים, בין אם צילמתם אותה או רכשתם אותה, ולהדפיס אותה על גבי טפט שתוכלו להדביק על קירות המשרד. ככה תוכלו לנצל את שטח הקיר העצום לצרכי פרסום.

הדפסה על קנבס – ניתן להדפיס תמונות על קנבס ללא מסגרת. מדובר על לוק מודרני של תמונות על בד איכותי שמעניק עומק ועניין לתמונה המודפסת. הדפסות על קנבס ניתן לעשות מגדלים קטנים ועד לגדולים ביותר (מטר על מטר ויותר מכך).

הדפסה על כוסות וצלחות – ניתן להדפיס היום את התמונה שאתם אוהבים ומשדרת את הוייב העסקי שלכם על כוסות במשרד. בדרך זו כל מי ששותים כוס קפה בפגישה אצלכם או אפילו עבור העובדים הקבועים, המיתוג יהיה "בידיים" ברגעים רבים בזמן המשרד.

הדפסה על משטח עכבר – יש לכם תמונה רלוונטית שתוכלו להדפיס על עכבר המחשב? תעשו זאת. כל עמדת מחשב נייד או נייח עושה שימוש בפדים לעכבר ואם הם ממותגים זה \"מול העניים ובידיים\" של כל הנוכחים במשרד לאורך כל שעות היום.

הדפסה על חולצות – אפשרות נוספת היא להדפיס את התמונה הנבחרת שלכם על גבי חולצות של העסק. אפשר לעשות זאת בשימוש יומיומי במשרד או ליום מיוחד של פעילות חברה. בדרך זו אתם מגבשים את הצוות עוד יותר וגם מאפשרים לכל מי שסביבכם לראות את המיתוג שיצרתם על גבי החולצות.

איפה מדפיסים תמונות?

האופציה הבסיסית היא לגשת אל חנות צילום בראש העין, חיפה או כל מקום אחר ולברר אם הם מציעים שירות שכזה וכיצד מנהלים מולן. חלק מהן סביר שמתמחות רק בפיתוח תמונות בסיסי או צילום תמונות פספורט בראש העין, חיפה או כל מקום אחר אבל חלק בטח מציעות את השירות החדשני יותר של הדפסת תמונות. אופציה אחרת היא למצוא חנויות צילום און ליין שמציעות את השירות הזה וסביר להניח שתוכלו להתנהל מולן ישירות באון ליין גם אם הן מקומיות ונמצאות בראש העין.

התהליך כולל בחירת התמונה, העברה שלה לחנות ובחירת על מה להדפיס. משלמים ומקבלים את כל ההדפסים שבחרתם במהירות של יום או יומיים לכל היותר. עכשיו יש לכם משרד ממותג. בהצלחה.

סגור לתגובות על איך למתג את העסק באמצעות תמונות?

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן