הפעלות ג'ימבורי לימי הולדת

11 במאי 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פנאי ותחביבים

הפעלות ג'ימבורי לימי הולדת

בעידן המודרני, חגיגת יום הולדת מקורי לילדים בג'ימבורי לילדים היא יותר ממתבקשת. זהו מתחם ילדים ונוער בו ניתן ליישם מגוון רחב של פעילויות חסרות תקדים. הפעלות ג'ימבורי לימי הולדת יניבו חגיגה משמחת ובלתי נשכחת בשל המגוון הרחב והיסודיות אליה תרד חברת ההפקות בכל פעילות ופעילות. להלן רשימת הפעלות המתאימה לילדים בגילאים שונים ועבור כמויות שונות של מוזמנים.

הפעלות עם מוזיקת רקע

מפעיל שהוא גם תקליטן יגיע לג'ימבורי, ישים מוזיקת החיונית להפעלת הילדים ויבחר ברצף הפעלות מקורי וסוחף לעיבוי האירוע. המפעיל יקיים מקבץ רחב של מאורעות הפעלה משמחים – החל ממשחקי בלונים ועד משחקים עם אביזרים קבועים, החל ממשחקים ליחיד ועד משחקים תחרותיים או קבוצתיים.

הפעלות מתקנים

הפעלות על בסיס המתקנים של הג'ימבורי. הן יכולות לקחת חלק גם בליווי מוזיקה וגם באופן שקט. המפעיל ישתמש במתקני המקום על מנת לספק פעילויות מקוריות לילדים – החל מפעילויות טיפוס ועד פעילויות קפיצה למיניהן.

הפעלות עם בעלי חיים

ניתן לקחת את הילדים לפינת חי בג'ימבורי בה יוכלו הילדים למכרסמים וזוחלים אקזוטיים בליווי מדריכים מוסמכים הבקיאים בנושאים אלו וידעו ליצור אירוע מעניין ומאובטח אשר יקנה ערך מוסף לכל ילד הבא במגע עם בעלי חיים אלו.

הזמנת ההפעלות – הכיצד?

יש לפנות לחברת ההפעלות לילדים ולקבל מפרט מלא על כל מקבץ ההפעלות. יש לבחון האם ניתן לשלב כמה הפעלות בייחד, אם זהו רצונכם. בהתאם לתקציב שלכם, ולזמן האירוע שתחליטו להקציב – נגבש עבורכם מכלול של אפשרויות לפעילויות ג'ימבורי ביום ההולדת ותוכלו לבחור את המתאימה לכם ביותר. חשוב מאד לשתף את הילד, לאפשר לו לבחור ולהתייעץ עם הוריו ואתנו בנוגע לבחירתו.

ביצוע ההפעלות

אנשי ההפעלות יהיו במקום האירוע מספר דקות לפני תחילתו. תוכלו להגיע, להשתתף בארגון המקום, ולהכין את התשתית המלאה לקראת הפעלת האירוע. היא תיושם במהרה ותאפשר לכם את הוצאת האירוע אל הפועל בזמן בו תכננתם לצאת לדרך. באירוע, נקדם את פני הבאים ונוציאו לפועל בהתאם למסוכם אתכם, ללא הפתעות. לילדים מובטחת הנאה צרופה, ולכם – אירוע בלתי נשכח, שכנראה תבקשו שיחזור גם ביום ההולדת של האחים הקטנים של החוגג.

למידע על הפעלות ג'ימבורי לימי הולדת פנו לחברת ההפקות וההפעלות לילדים שתשמח לעמוד לשירותכם!

סגור לתגובות על הפעלות ג'ימבורי לימי הולדת

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן