הדפסה על זכוכית

19 ביולי 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

עיצוב משטחי זכוכית הוא מאתגר. עם זאת, בית הדפוס פיקסלים יעשה איתו עבודה מצוינת תוך זמן קצר. אנו מציעים מחירים נוחים לכל סוגי ההדפסות ומשתמשים בציוד באיכות גבוהה ובטכנולוגיית UV להדפסה על זכוכית.

מדפסות UV ודיו איכותי משמשים להדפסה על זכוכית. זה מאפשר לנו ליישם אפילו פרויקטים מורכבים ולא סטנדרטיים ללא שגיאות וליקויים. אצלנו תוכלו להחיות את רעיונות העיצוב הנועזים שלכם.


תכונות של הדפסת UV על זכוכית

טכנולוגיית ההדפסה מתאימה לעיצוב חלונות ראווה, תקרות, מחיצות, חלונות ומראות. מוצרים המעוטרים בדרך זו ניתן למצוא בבתי מגורים, במשרדים ובשטחי מסחר.

בתהליך ההדפסה מוחל דיו מיוחד על פרספקס. הוא מתקשה כאשר הוא נחשף לקרינה אולטרה סגולה. העיצוב מתקבל עמיד בפני גורמים חיצוניים, כימיקלים ביתיים ולחץ מכני קל. גם אור UV אינו פוגע בשכבת הדיו הקשוחה.

אם משתמשים בחומרים איכותיים, התמונה המועברת בהירה וחדה. לכן שירות ההדפסה על הזכוכית מבוקש בייצור מתנות, מזכרות ועיצוב פנים.

 

אפשרויות הדפסת זכוכית

ישנן שתי גישות טכנולוגיות:

  1. לפני החלת התמונה, המשטח עובר הכנה מיוחדת. היא זו שמספקת לדיו את היכולת להיצמד היטב למשטח החלק של הזכוכית. במקרה זה, התמונה המתקבלת אינה זקוקה לעיבוד נוסף;
  2. משתמשים בדיו UV, שיש לו את היכולת לחדור למבנה החומר ודורשים טיפול בחום נוסף כדי להפוך את התמונה לעמידה בפני השפעות חיצוניות.

מתי ייתכן שיידרש שירות הדפסת זכוכית?

לשיטה זו שימושים רבים. קודם כל, משתמשים בטכנולוגיית ההדפסה על זכוכית בעיצוב פנים, למשל, כדי לתת אינדיבידואליות לרהיטים – ארונות בגדים, דלתות פנים. בעזרת הדפסה תוכלו ליצור לוחות צבעוניים על כל משטחי הזכוכית, בפרט, ארונות חזית במטבח, תקרות, משטחי עבודה. הדפסה כזו משמשת לעיתים קרובות ליצירת מחיצות זכוכית צבעונית, שבעזרתה אתה יכול לא רק לקשט כל חדר, אלא גם לעצב אותו באופן שתרצה.

משרדי פרסום עשויים להתעניין גם בהדפסת זכוכית. העובדה היא שטכנולוגיה זו מאפשרת לך ליצור תמונות יעילות ועמידות יותר על משטחי זכוכית מאשר למשל על מדבקות.
תחום יישום נוסף של הדפסה על זכוכית הוא ייצור מזכרות, לוחות מידע ושלטים מסוגים שונים. תמונות על זכוכית ייראו בהירות ובעלות חדות ועומק לאורך זמן ללא קשר לשאלה אם הן מותקנות בתוך הבית או בחוץ.

סגור לתגובות על הדפסה על זכוכית

מאת:

פרסם באתר כ - 14 מאמרים.

.