איך לבחור עורך דין פלילי

2 ביולי 2021 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פלילי

איך לבחור עורך דין פלילי?

בבואכם לבחור עורך דין פלילי חשוב לדעת כי מדובר במקצוע ייחודי אשר בחירתו עשויה להשליך במישרין על חייכם. לא מדובר בעוד סקר שוק כפי שאתם רגילים לעשות במוצרים או שירותים אחרים שאתם צורכים אלא מדובר בבדיקה מעמיקה באשר ליכולותיו של עורך הדין.

בשורות הבאות, אתן מספר דוגמאות כיצד לבחור עורך דין פלילי והכי חשוב – שלא תזדקקו!

מקצועיות ומיומנות

עליכם לבחור בעורך דין פלילי מקצועי אשר תוצאותיו מוכחות. למשל, באתר האינטרנט או באתרי חדשות שונים ניתן לקרוא כיצד הסתיימו תיקים שהובאו לידי עורך הדין שברצונכם לבחור.

שירות וזמינות

ההליך הפלילי שונה מתחומי משפט אחרים. על כן, ודאו כי עורך הדין זמין עבורכם גם מעבר לשעות העבודה המקובלות. בדרך כלל, עורכי דין העוסקים בתחום הפלילי בעלי זמינות 24 שעות ביממה למקרי חירום. מעבר לכך, וודאו שיש כימיה עם עורך הדין שבדעתכם לשכור את שירותיו וכי דלת משרדו פתוחה עבורכם. חשוב לציין כי מעבר לפן המקצועי, הפן האישי אף הוא משפיע על הצלחת התיק.

 

ותק וניסיון

בחרו בעורך דין פלילי שמצד אחד צבר ותק, אך מצד שני שהוא עדיין רעב להצלחה ויש לו תשוקה למקצוע! ישנם עורכי דין צעירים יחסית, אשר הרצון להצליח עולה על יכולתיהם של עורכי הדין הותיקים שמאסו במקצוע. על כן, מצאו את נקודת האיזון – ובחרו בעורך דין פלילי בקריות שידע לענות על שתי הדרישות הללו ותיק, מנוסה ועדיין בעל תשוקה למקצוע.

 

 

לסיכום

ישנם ארבעה פרמטרים עיקריים אשר עליכם לבחון בבואכם לבחור עורך דין פלילי, ותק, שירות וזמינות ומקצועיות.

 

סגור לתגובות על איך לבחור עורך דין פלילי

מאת:

פרסם באתר כ - 2 מאמרים.

.

דילוג לתוכן